Results 1 to 5 of 5

Thread: проблем с скорости

  1. #1
    Запален алфист slik4eto's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    София
    Posts
    197

    Default проблем с скорости

    Хора погледнах дали има подобна тема но не можах да открия такаче направо питам
    Проблема ми е следния имам алфа 147 от около 2 месеца и от както съм я взел скоростите никога не са били лесни често ми се случва от 2 ра за 3 та да влиза трудно и да хърка леко или като включвам задна пак да изхърка от 1 за 2 също понякога го прави а тези дни като дам на задна и се чува леко виене моля помагаите

  2. #2
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    Има ли масло в кутията?А и съединителя може да не отделя както трябва.Ако тези две неща са ти наред,говорим за синхронизатори,но на мен ми се струва,че е или за масло тая кутия или съединител.Почни от проверка на маслото,а дори и смяната му е препоръчителна,после всичко останало.Това е предположението ми,успех в отстраняването на проблема колега.
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  3. #3
    Запален алфист dobromirski's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    481

    Default

    Натисни съединителят, изчакай поне 3 секунди и включи задна. Ако изхърка си оправи съединителят ( не отделя достатъчно) .

  4. #4
    Запален алфист slik4eto's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    София
    Posts
    197

    Default

    Quote Originally Posted by dobromirski View Post
    Натисни съединителят, изчакай поне 3 секунди и включи задна. Ако изхърка си оправи съединителят ( не отделя достатъчно) .
    ами когато направя процедурата бавно не хьрка колега а като ги местя бьрзо не влизат при бавно няма проблем, а и когато карам примерно на 3 та и дигна обороти самият лост не седи спокоен не мога да го обясня много е странно като го пипна и се едно секи момент ще излезне от скорост

  5. #5
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    Quote Originally Posted by slik4eto View Post
    ами когато направя процедурата бавно не хьрка колега а като ги местя бьрзо не влизат при бавно няма проблем, а и когато карам примерно на 3 та и дигна обороти самият лост не седи спокоен не мога да го обясня много е странно като го пипна и се едно секи момент ще излезне от скорост
    Колега виж си и пласмасата дето е в основата на лоста.В една друга тема обясних за какво иде реч.От разтояние е зор да ти дадем точен отговор на проблема дето имаш.Правим само догатки.
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •