Results 1 to 3 of 3

Thread: Впечатления от EasyGas

  1. #1
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default Впечатления от EasyGas

    Пускам темата за информация на всички които се двоумят за това дали да сложат ГИ и какъв да бъде той.

    Аз се спрях на EasyGas заради цената му разбирасе и отзивите от нея.Монтиран и настроен от Еврогаз - Горна Баня.

    Ползвам я от няколко дни и впечатленията са следните:
    - монтажа е безупречен, все едно е фабрична.
    - работи като на бензин без странични ефекти, дори в някои случаи върви една идея повече, запазва мощноста си дори във високите работи.
    - превклюючва на 30 градуса съвсем неусетно, дори и да съм в движение с настъпена газ не трепва при превключване.
    - разхода още несъм го засяккъл, но съдейки по изминантите километри и останалата газ в бутилката мисля че е като на бензин, но като го засека ще дам точни резултати.

    Общо взето резултатите са много добри и за момента съм много доволен.Съгласен съм напълно и подкрепям мнението на тези които казват че е много важен монтажа и настройката и.

    Системата струва 990лв. + 30лв нивомер с индикация в купето + 20лв. озаконяване + 10лв. газ = 1050лв. с 2г. гаранция или 50 000км. като всякакъв тип настройки или отпремонтиране са безплатни в периода на гаранцията.Всички компоненти са ТОМАСЕТО с изключение на компютъра който е БГ, но пък позволява много настройки и има 3 режима на работа които се превключват от водача.
    Има я и по-евтина, но както казах важен е монтажа и настройката. Ще пусна и снимки като имам възможност.
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    327

    Default

    За пропан-бутан ли говорим или за метан?!?
    145 1.7 16V Boxer


  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    327

    Default

    Ако ти кажа че в Плевен ми предлагаха метанова обикновенна уредба(не инжекцион) за 150 лв ?
    145 1.7 16V Boxer


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •