Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26

Thread: малка справка

  1. #1
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default малка справка

    в нета намерих газов инжекцион за моя боксер на добра цена но на снимката която е сложена мисля че липсва нещо(регулатора на налягането),ако може да дадете и вашето мнение,уредбата е BRC 2004 година,пише че е свалил всичко но ми е дълеч да ида да я видя и искам да съм подготвен преди да разговарям с него че като ида да не е напразно
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 4762657280.jpg  
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

  2. #2
    започва да се пристрастява krasisashkov's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    гр.Видин
    Age
    62
    Posts
    85

    Default

    Няма изпарител (или аз него виждам тоз Гениус из тоз кабелаж,може да е от долу затрупан),а и щуцерите са останали на колекторите на тоз Секуент ,и какъв цвят са дузите -сини,оранжеви ? И софтуера му е с тапа ,и може да се настрои само от сервиз,които има таз тапа.
    Last edited by krasisashkov; 20-03-2010 at 23:22.
    Alfa Romeo 155 1,8 8V TS ; Suzuki Vitara

    Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO.....

  3. #3
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default

    ами за цвета не знам но е била монтирана на 1.7 боксер
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

  4. #4
    започва да се пристрастява krasisashkov's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    гр.Видин
    Age
    62
    Posts
    85

    Default

    Да не е била на някое Субару боксер с много кончета под капака и на твоита Алфетка оранжевите дюзи да и се видят големшки ....
    Alfa Romeo 155 1,8 8V TS ; Suzuki Vitara

    Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO.....

  5. #5
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default

    възможно е но цената е 100 евро и още 80 за разходката да я взема и ако не липсва нещо повече от щуцерите мисля че си струва но продавача не оставил телефон и още чакам да ми отговори на майла
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

  6. #6
    Запален алфист markoff's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    София; Сливен
    Age
    42
    Posts
    354

    Default

    Аз имам ГИ втора употреба (читав), койтоб за 200-300 лв. и малко зор, ще работи чудесно.
    Продавам го по интернет за 200 лв. защото:
    - нямам нито един приятел, които да се възползва от тази чудесна оферта
    - не мога да се договоря нещо с кварталния газадйия

    Не мисля, че си заслужава да ходиш да я гледаш.
    146 1.3 боксер 1996г. EX
    156 SW 1.9 JTD 8V 2002

  7. #7
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default

    да и аз се отказах а и един познат от една морга ми обади обикновенна за 60-70 евро с ботилка на мястото на резервната гума и емулатор на инжекторите и другата събота ще се газифицирам явно,фактът с духалките ме притеснява малко,че не знам дали ще намеря тук.това че съм с спортен филтър има ли значение
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

  8. #8
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Blagoevgrad
    Age
    54
    Posts
    68

    Default

    Quote Originally Posted by markoff View Post
    Аз имам ГИ втора употреба (читав), койтоб за 200-300 лв. и малко зор, ще работи чудесно.
    Продавам го по интернет за 200 лв. защото:
    - нямам нито един приятел, които да се възползва от тази чудесна оферта
    - не мога да се договоря нещо с кварталния газадйия

    Не мисля, че си заслужава да ходиш да я гледаш.
    Интересувам се, отговори ми на личното.
    145 1.6TS '97

  9. #9
    Запален алфист markoff's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    София; Сливен
    Age
    42
    Posts
    354

    Default

    Нищо не продавам, колега.
    просто давам примерен сценарий
    един вид ако имам такъв ГИ дето става за нещо нямаше да го продавам за 200 лв.
    146 1.3 боксер 1996г. EX
    156 SW 1.9 JTD 8V 2002

  10. #10
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Blagoevgrad
    Age
    54
    Posts
    68

    Default

    Quote Originally Posted by markoff View Post
    Нищо не продавам, колега.
    просто давам примерен сценарий
    един вид ако имам такъв ГИ дето става за нещо нямаше да го продавам за 200 лв.
    Да, ясно... То и аз като попрочетох малко, си мисля по добре нещо турско-китайско, но ново отколкото 2ра ръка.
    145 1.6TS '97

  11. #11
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default

    a какви са наредбите в бг относно монтажа на газов уредба и регистрацията и,защото ще си я монтирам сам но ми се ще да си я регистрирам като си дойда лятото.
    1.та нещо по конкретно че съм слагал два пъти газ но все на жигули а сега работата е различна.
    2.колко трбва да е вътрешния диаметър на плочката,нужно ли е да слагам емулатор на сондата,за симулатора на инжекторите мисля че е задължителен
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

  12. #12
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Quote Originally Posted by marian2784 View Post
    a какви са наредбите в бг относно монтажа на газов уредба и регистрацията и,защото ще си я монтирам сам но ми се ще да си я регистрирам като си дойда лятото.
    1.та нещо по конкретно че съм слагал два пъти газ но все на жигули а сега работата е различна.
    2.колко трбва да е вътрешния диаметър на плочката,нужно ли е да слагам емулатор на сондата,за симулатора на инжекторите мисля че е задължителен
    Наредбите касаят най-вече съдовете и правилния им монтаж. Зарядното извън купето. Каквото и да не си направил може да се поправи в България така, че дерзай.
    Не можах да разбера само, първо говориш за ГИ а после за плочки и емулатори.
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  13. #13
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default

    ами за ГИ тоя дето го подава не отговаря така че се отказах.от една морга ще си взема втора ръка обикновенна,но няма да е от алфа боксер даже може и да не е от алфа изобщо,така че да знам какво да взема предварително не да дерзая после ако не става.а и като знам как стоят нещата в онази морга сигурно ще я събирам от куп части за газови
    в този ред на мисли каква е разликата в наляганията на ГИ и обикновената да не взема някой грешен изпарител
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

  14. #14
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    колега, не си заслужава употребявана ако е обикновена АГУ. първо плочката няма да пасне на твоята кола, а ако пасне, няма да ти върви добре колата щото вътрешния и диаметър няма да е подходящ. на изпарителя ще трябва да му смениш мембраните и филтъра и ще ти стъпи почти колкото нов. всички тръби и маркучи ще трябва да са нови, как ще нахакаш употребявани. за бутилка ще имаш някой стар гнилоч на който пак ще трябва да му правиш закрепване и да режеш за пълначки. нови кабели и преработка на ел инсталацията. емулатор не ти трябва нито на инжекторите нито на сондата. ще трябва да си платиш да я тестват и да и издадат паспорт. тука по газстанциите не ти зареждат ако не им покажеш лепенката за технически преглед на АГУ-то. смятай че ще ти стъпи колкото ново АГУ че може и повече, а ти ще имаш АГУ от морга със съмнителна изправност и безопасност. със спортния филтър ако е конус, може и да имаш проблем. направи си една хубава сметка и сам ще разбереш че от морга не е далавера. а ако чак толкова си закъсал с парите - продавай колата направо.
    точка

  15. #15
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default

    да но по нашите земи нови уредби са 1000 евра,сещаш ли се и до септември когато ше идвам до бг съм я избил поне 5 пъти с консумативите.просто ще имам избор в моргата защото са мой хора затова искам да знам какво ми трябва за да го намеря и да си нямам проблеми след това
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •