Results 1 to 13 of 13

Thread: Вносител на BMC филтри къде???

  1. #1

    Default Вносител на BMC филтри къде???

    Дека има??? и да работи утре???

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  2. #2

    Default

    На сайта на БМЦ дават дистрибутор за БГрия "МотоБоом"

    http://www.motoboom.bg/

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  3. #3

    Default

    Като им гледам сайта са само за мотори

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  4. #4

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by digger
    http://www.maxdrive-bg.com/
    Мерси колега

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    63

    Default Ако държиш на

    Ако държиш точно на тази марка BMC внасям и такива .Ако те интерисува повече инфо пиши ми на adventurecarbg@abv.bg

  7. #7

    Default Re: Ако държиш на

    Quote Originally Posted by nikicarbg
    Ако държиш точно на тази марка BMC внасям и такива .Ако те интерисува повече инфо пиши ми на adventurecarbg@abv.bg
    Колега, последните няколко пъти като ти пращах емаил, отговор не дойде нито веднъж...както и да е.

    За това направо ми напише цена на ЛС. или тук, както и срок на доставка

    147 1.9жтд

    Мерси

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  8. #8

    Default

    К&Н за моя автомобил е 156лв. само едни 100лв. отгоре на цената в САЩ

    Както и да е....след проучване на въпроса се отказах от "спортен" филтър.

    Zа бъдеще неопределно остава идeята за BMC-CDA

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  9. #9
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    63

    Default Ако ще

    Quote Originally Posted by KGB
    К&Н за моя автомобил е 156лв. само едни 100лв. отгоре на цената в САЩ

    Както и да е....след проучване на въпроса се отказах от "спортен" филтър.

    Zа бъдеще неопределно остава идeята за BMC-CDA
    Ако ще ти го носи някой от Щатите и куриерските такси ти излязат без пари това е друг въпрос .Но аз не правя куфарна търговия , а си зареждам магазина и склада което означава че плащам на транспортна фирма един път и втори път плащам митнически такси .Но ти колко си си представял че може да струва един панелен филтър перящ ??Ако търсиш евтин вариант има китайски и турси за по 20, 30, 40лв. А ако можеш да си поставиш универсален конусен филтър това е по евтиния вариант като цената е 100лв. такива имам на SPARCO, МОМО,ОМП ,BMC ,K&N ,GREEN, JR....Но това когато наистина решиш да си купуваш ...за сега явно ти е само проект до колкото разбрах и само се консултираш.

  10. #10

    Default

    Цената на К&Н крайна клиентска е 39$....цената в БГрия нормална е 156лв. за мене е друга, но това няма значение.

    Цената на BMC е 80$ без шипънга...грубо да кажем, че е 90$ така, че за него цена от 160лв. в БГрия си е напълно нормална. НО това горното за К&Н не е нормална цена.

    За цени не си представям нищо, гледам ги колко струват в държавите с много "по-ниски" стандарти от нашия като САЩ, Италия, Германи и т.н.


    Относно решението днеска отидах да си купувам, но се отказах, няма смисел да дам пари, за да си прецакам колата...поне в случея с К&Н е така.

    А това което още не съм решил за в бъдеще е дали да си взема BMC-CDA...

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  11. #11
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    63

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Цената на К&Н крайна клиентска е 39$....цената в БГрия нормална е 156лв. за мене е друга, но това няма значение.

    Цената на BMC е 80$ без шипънга...грубо да кажем, че е 90$ така, че за него цена от 160лв. в БГрия си е напълно нормална. НО това горното за К&Н не е нормална цена.

    За цени не си представям нищо, гледам ги колко струват в държавите с много "по-ниски" стандарти от нашия като САЩ, Италия, Германи и т.н.


    Относно решението днеска отидах да си купувам, но се отказах, няма смисел да дам пари, за да си прецакам колата...поне в случея с К&Н е така.

    А това което още не съм решил за в бъдеще е дали да си взема BMC-CDA...
    Знам колко са в Италия а за другите места не коментирам.

  12. #12

    Default

    За цени не си представям нищо, гледам ги колко струват в държавите с много "по-ниски" стандарти от нашия като САЩ, Италия, Германи и т.н.


    Относно решението днеска отидах да си купувам, но се отказах, няма смисел да дам пари, за да си прецакам колата...поне в случея с К&Н е така.
    Е, когато фабриките на К&Н са в България - нещата може и да са други. Сега факт е че е много по-скъп тук - има внос и такси наистина (отделен е въпроса за % печалба). Наивно е да се очаква цена $39 тук.

    Относно това дали ще дадеш пари за да си прецакаш колата - това опира до твоята техническа грамотност (в която не се съмнявам). За мен репутацията на К&Н е несъмнена и при изгодна цена не бих се колебал.
    пред Админите... със сапун !

  13. #13
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    тъи като явно темата е из4ерпана и колегата е взел някакво решение заклю4вам темата

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •