Results 31 to 45 of 59

Thread: Проблем с AirBag

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default Проблем с AirBag

    Здравейте колеги,
    Наскоро заради интервенция със седалката и сваляне на скоростомера/оборотомера ми светна лампата на въздушните възглавници. Досетих се, че причината най-вероятно е в местенето на седалката, и с едно ходене до сервиза ще се оправи.
    Е да, ама не. Нали карам Алфа, трябва да ми е гадно. Ходих на 3 сервиза, където имат диагностична апаратура и трият грешки. И на трите удариха греда. Стигат до списъка с грешки (доста на брой) и немогат да ги изтрият... даваше им някакъв Error. В единия сервиз ми казаха, че може да ми препрограмира централата, но това ще струва 100 лева. Все пак централа втора употреба може да се намери на доста по-ниска цена.
    Та прибрах се преди малко и разкачих/свалих централата с идеята докато търся нова да не ми свети лампата поне. Но нъц, лампата свети та се къса.
    Въпроса ми е какво я управлява? Не е ли свързана към централата на SRS -a? В момента ми го няма компа и немога да разгледам схемите.
    Та ако някой може да ми помогне с акъли и съвети ще съм благодарен!

    Централата е на TWR / Siemens .
    Номера по нея - колкото искаш, но модела мисля че е 60625181 или 20033-102

    Ето и малко снимки. Разчекнах я да видя какво има вътре. Културно, не с теслата разбира се
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails P1320341.jpg   P1320342.jpg   P1320343.jpg   P1320344.jpg  
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •