Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23

Thread: Съвет от колегите

  1. #1
    Запален алфист bobbybg75's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Posts
    126

    Default Съвет от колегите

    Реших най на края да продавам Алфата!
    Въпросът ми е следният според вас на каква цена да я пусна за да се продаде бързо?

    Алфа Ромео 166 2.4 Jtd 150 к.с. 2003 г. всички екстри без кожа,манякално подържана в Италсервиз няма да описвам всичко което съм сменил но всичко е сменяно на точните км дори и по рано!

    Колата е закупена в Италия преди 3г на 46000 км от познат в момента е на 97000 км

    Продава се поради нужда от по голяма кола!

    Благодаря на всички

  2. #2
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Ми не съм някакъв разбирач , но за бърза продажба според мене цената е около 8 000 лева , аз поне не бих я дал за по-малко добра ти е колата ! И ако е удобно да те питам каква по-голяма кола искаш нещо от към немците сигурно !!!
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  3. #3
    Запален алфист bobbybg75's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Posts
    126

    Default

    не съм още сигурен но мисля между WV TOUAREG или AUDI Q7

  4. #4
    Младши алфист slash's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    софия
    Age
    32
    Posts
    16

    Default

    Хубава си ти е колата аз на твое място не бих я сменил, но ти си решаваш, но ако държиш на наистина бърза продажба нещо около 7 500 с идеята да свалиш около 500.

    п.п. WV по-добре пропусни да си взимаш AUDI звучи доста по-добре, но според мен заложи на Marcedes G или ML ако ще сменяш лимузина с джип то поне да ти вози меко
    166 JTD 02 110kw 150hp разход: 9\5
    градско\извънградско : кожа; навигация; CD чеинджар; фабричен ксенон

  5. #5
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Мисля че цена около 7 800 е добре,реално може да и вземеш над 8 500лв,но ще трябва да чакаш.А на Туарега не се хвърляй,не са читави,Ауди е много по-добър вариянт,най-добрия е ML или GL,както ти спомена колегата по-горе.
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  6. #6
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    За ML- а и аз подкрепям. А относно бърза продажба мисля е невъзможно някой да даде повече от 6000лв каквото и да е сменяно. Знам че звучи зле, но италянска кола висок клас никой не купува.....

  7. #7
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    4500 лв.
    Last edited by nightroller; 20-02-2010 at 13:41.
    Tormentvm In Dvm Demens

  8. #8
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    4500 лв.
    Не така !!!!! Ако колегата и иска 5000 лв. ще я взема аз честно ! Не се бъзикайте човека иска съвет не пита на кой да я подари !
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  9. #9
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Не така !!!!! Ако колегата и иска 5000 лв. ще я взема аз честно ! Не се бъзикайте човека иска съвет не пита на кой да я подари !
    Добре де 7500 ама колегата иска да я продаде бързо а това за Алфа 166, според моя опит, е адски трудна работа - вижте само историята на колата на Пинко (всички знаем как я беше ъпгрейднал той и при кого я поддържаше ) вижте и колата на Асенов дето преди да я купи се продаваше две години а и той сега я продава всички тези Алфи в мобилето и по автокъщите ги знам наизуст още от времето, когато взех моята ... Какво да кажа на колегата ? или трябва да я продаде на цената на гумите на тва SUV дето го търси или да си я направи паметник на самата нея
    Или пък да извади егати късмета - стискам му палци яко за тва ама съм песимист
    Tormentvm In Dvm Demens

  10. #10
    Запален алфист bobbybg75's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Posts
    126

    Default

    то при тези цени на части ше и взема повече

  11. #11
    Старши ACEHOB's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Дружба
    Posts
    801

    Default

    Прав е колегата nightroller. Трудно се продава такава кола още повече ако си я поддържал маниакално.
    Само махни това - къде си я поддържал че повечето хора като видят това и не четат нататъка ако ще и за 2к да я продаваш.

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by bobbybg75 View Post
    то при тези цени на части ше и взема повече
    Успех Това да не ти е едно време.
    Послушай Гиги ако искаш найстина да си продадеш колата.Все пак кой луд ще даде 9000лв за алфа като за тези пари може да си вземе е39 530д или за 10 - 11 е38 730-740д индивидуалка ...
    Alfa Romeo 145 JTD & Audi A4 B6 1.8T quattro

  13. #13
    Запален алфист bobbybg75's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Posts
    126

    Default

    Quote Originally Posted by kocta View Post
    Успех Това да не ти е едно време.
    Послушай Гиги ако искаш найстина да си продадеш колата.Все пак кой луд ще даде 9000лв за алфа като за тези пари може да си вземе е39 530д или за 10 - 11 е38 730-740д индивидуалка ...
    колега намерими 730 - 740 д 2003 г за 10000 - 11000 лева че ми стана интересно http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...541&f1=details тази е най евтината

    ---------- Post added at 07:46 ---------- Previous post was at 07:43 ----------

    Quote Originally Posted by ACEHOB View Post
    Прав е колегата nightroller. Трудно се продава такава кола още повече ако си я поддържал маниакално.
    Само махни това - къде си я поддържал че повечето хора като видят това и не четат нататъка ако ще и за 2к да я продаваш.
    ти къде я поддържаш сигурно при бобо
    там и без пари не стъпвам един път ми беше достатъчно че после отново в италсервиз да ми я направят като хората но това е друга тема

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by bobbybg75 View Post
    колега намерими 730 - 740 д 2003 г за 10000 - 11000 лева че ми стана интересно http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...541&f1=details тази е най евтината

    ---------- Post added at 07:46 ---------- Previous post was at 07:43 ----------



    ти къде я поддържаш сигурно при бобо
    там и без пари не стъпвам един път ми беше достатъчно че после отново в италсервиз да ми я направят като хората но това е друга тема
    Това да ти прилича на Е38-ца и все пак го казвам от личен опит.Един приятел в началото на годината си купи точно 730д индивидуалка 2000г + м пакет + шадоу лайн за тези пари от 1-ви собственик! Пазара не е това което беше. Да има обявени коли за продан седят на дадени цени но това не значи ,че те се продават...
    Пусни я,пробвай нищо не ти пречи но ... ще разбереш за какво става на въпрос след 3-4 месеца ъп-вания на обяви!
    Last edited by kocta; 15-03-2010 at 11:53.
    Alfa Romeo 145 JTD & Audi A4 B6 1.8T quattro

  15. #15
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by ACEHOB View Post
    Прав е колегата nightroller. Трудно се продава такава кола още повече ако си я поддържал маниакално.
    Само махни това - къде си я поддържал че повечето хора като видят това и не четат нататъка ако ще и за 2к да я продаваш.
    Това с маниакалното поддържане на мен ми прилича на биене в гърдите и води до пи*комерене само Никой не вярва в маниакалното поддържане и няма и да повярва моя съвет е да махнете тези безкрайни списъци с ремонти и огромни суми че плашите евентуалните купувачи а и рискувате жена ви да ви изсели ако влезе във форума и прочете за какво става дума

    Поддържането на такава кола в Бг е трудно и неприятно нещо и от опит знам, че точно тези хора, които си поддържат добре колите - най-малко за това говорят

    ---------- Post added at 12:36 ---------- Previous post was at 12:34 ----------

    Quote Originally Posted by bobbybg75 View Post
    ...

    ти къде я поддържаш сигурно при бобо
    ...
    Колега недей така, защото ще предизвикаш народния гняв значи, според мен проблема не е в кой сервиз е поддържана колата защото всички са добри - въпроса е колко сервиза е сменил собственика
    Tormentvm In Dvm Demens

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •