Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 70

Thread: коя е по бьрза

  1. #1
    Запален алфист slik4eto's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    София
    Posts
    197

    Default коя е по бьрза

    хора коя кола е по бьрза според вас моля кажете алфа 156 спорт вагон 1.9 или голф 3ка тди 110 коня този с голфа е готов да се хванеме на 300 лева че ще мине алфата какво мислите ?

  2. #2
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Аз мисля че първо трябва да прочетеш правилата във форума.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  3. #3

    Default

    Щом е готов да се хване на бас едва ли ще се остави.
    Mitsubishi L200 2.5D (115 hp)
    Alfa Romeo 156 2.4 jtd (136++hp)

  4. #4
    Запален алфист slik4eto's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    София
    Posts
    197

    Default

    добре де но коя мислите че е по бьрза ?

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by slik4eto View Post
    хора коя кола е по бьрза според вас моля кажете алфа 156 спорт вагон 1.9 или голф 3ка тди 110 коня този с голфа е готов да се хванеме на 300 лева че ще мине алфата какво мислите ?
    Кажи Алфата кой точно модел е с колко коня има ли чип или някакви подобрения, кажи и за голфа също дали има чип или не...
    156 2.4JTD 136+ PS

  6. #6
    Запален алфист slik4eto's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    София
    Posts
    197

    Default

    без чипове са алфата е 1.9 115 коня а голфа 1.9 110 коня

  7. #7
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    Quote Originally Posted by slik4eto View Post
    без чипове са алфата е 1.9 115 коня а голфа 1.9 110 коня
    Голфа е по-лек,но не мисля че ще успее пред алфата.Може и да те гъбарка нещо относно чипа,има вероятност да е пипано нещо по голфа и за това да скача толкова бързо на гонка със залози.Намери някой друг голф и направи една дръпка с него да тестваш преди да се сториш на чертата със 300 лв.в ръка.Моето мнение че ще минеш на финала преди голфа,но няма как да дам категорична прогноза.Успех ако решиш да се пробваш.
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by slik4eto View Post
    без чипове са алфата е 1.9 115 коня а голфа 1.9 110 коня
    Тези неща сме ги чували, като все казват моята кола сток, няма нищо правена по нея...
    Реално ако и двамата сте заводски ще го биеш с много малко, но реално пак казвам щом е за пари и от 300 лв. значи голфа има най-малкото чип, а имали буквално ще те отнесе, повярвай ми...

    Иначе ето малко за статистиката сухи данни, та от тук ти си прави сметката...

    Голф 3 1.9TDI - 110hp/235 Nm/ 0-100: 10.8 s.
    Alfa 156 1.9JTD - 115hp/275 Nm/ 0-100: 10.3 s.

    Имай напредвид само едно че ако ти си чип ще го минаваш както си искаш, но сега по скоро се откажи или се пусни за спорта...А и също така не се съгласявай на летящ че там ще падаш 100% по видими причини...
    156 2.4JTD 136+ PS

  9. #9

    Default

    Не ми се ще обаче в случая мисля че голфа е отпред, този мотор на сравнително лекото купе на голф-а върви и то стабилно..Карал съм 1.9 само че 90 коневия вариант и въобще не беше умрял кон.. а представям си 110... А пък алфата че и спортвагон си мисля че е доста по-едра и тези коне ще и са малко... Както те посъветваха колегите намери си/ предизвикай някой друг такъв голф за да видиш какъв ще е резултата преди да се метнеш на този с пари...
    AR 156 2.4 JTD 98' RED ~200 bhp - EX
    Seat Toledo 1L 1,9 TDI EX
    AUDI A4 Avant B5 1,9 TDI ~150 H.P Quattro

  10. #10
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Абе 115 коньовото жтд не е лошо , но гони и евронорми . Голфа според мен ще е отпред ... движи се добре .
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  11. #11
    Рибарче stefoo's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    bulgaria /sofia Фондови жилища
    Age
    42
    Posts
    436

    Default

    колега скачаи и го смачкаи тоя голф мене така ме коркака с един голф на вързано 3ка мн вървял щял да ме смаже ама иска на вързано по100лв прежалих ги ама пък му казах че ще се дърпаме по нанагорнище голфа беше 18.или нагоре не съм сигурен аз бях с 1.8тс еми мога да ти кажа че тоя страда с голфа смазах го.

    алфата е бегачка нищо че си по тежък.ако бях с 2.0тс тогова вече не ми се мислеше за него
    Alfa Romeo 156 1.8ts-2000г
    Alfa Romeo 156 2.0ts-1998г


  12. #12

    Default

    Отиди да се чипнеш и после си върни парите за чипа с гонката мен ако питаш.
    Arena Coast Customs

  13. #13
    започва да се пристрастява delian1978's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    94

    Default

    Колеги,
    Щом е 110коня Голфа е с новия мотор,което в комбинация с лекото купе не оставя особени шансове на 156-ца СВ,която е минимум 300кила горница.Баща ми има Ауди 1,9TDI,което е почти същия мотор и колата е направо самолет.Така че гонката би била много интересна.

    Alfa Romeo 156 2.0ts
    бивша 155 2.0ts
    бивша 155 1.8ts

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by Pastora View Post
    Отиди да се чипнеш и после си върни парите за чипа с гонката мен ако питаш.
    Абсолютно.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  15. #15
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Quote Originally Posted by delian1978 View Post
    Колеги,
    Щом е 110коня Голфа е с новия мотор,което в комбинация с лекото купе не оставя особени шансове на 156-ца СВ,която е минимум 300кила горница.Баща ми има Ауди 1,9TDI,което е почти същия мотор и колата е направо самолет.Така че гонката би била много интересна.
    Самолет викате хмхмммммммммммммммммм.........................добр е това е ваше мнение ето и моето.........пълен кошер(говоря сток)темата за килограмите също не четете добре...............да не мислите,че голфа е перце хахахахахаххахаах.То Хондите и 145QV като ги олекотят са по 1050/1200кг вие изкарахте,че Голфа е 900 кила хахахахахах, ДА по-лек е,но със 100 кила не повече(не гледайте каталожни данни а премерете!!!),а Алфата е с новия мотор(който е common real),а не помпа дюза хахахахахха като Голфа и не трака като изоглавен хахахахаххаха!На 400м ще е оспорвано,но ще си половин кола отпред ако всичко е сток!!!!!!!!!!!!.............
    Quote Originally Posted by stefoo View Post
    колега скачаи и го смачкаи тоя голф мене така ме коркака с един голф на вързано 3ка мн вървял щял да ме смаже ама иска на вързано по100лв прежалих ги ама пък му казах че ще се дърпаме по нанагорнище голфа беше 18.или нагоре не съм сигурен аз бях с 1.8тс еми мога да ти кажа че тоя страда с голфа смазах го.
    алфата е бегачка нищо че си по тежък.ако бях с 2.0тс тогова вече не ми се мислеше за него
    Стархотно мнение!!!!!!!!!!!!
    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Тези неща сме ги чували, като все казват моята кола сток, няма нищо правена по нея...
    Реално ако и двамата сте заводски ще го биеш с много малко, но реално пак казвам щом е за пари и от 300 лв. значи голфа има най-малкото чип, а имали буквално ще те отнесе, повярвай ми...
    Повярвай му!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Last edited by Bimbo; 12-02-2010 at 13:03.

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •