Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Странно леко виене и поскръцване...

  1. #16

    Default

    НЕ ИСКАМ ДА ЗАСЕГНА НИКОИ но зашто не откачихте пистовия ремак и не завъртяхте генератора ?

  2. #17
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    Quote Originally Posted by zatopol View Post
    НЕ ИСКАМ ДА ЗАСЕГНА НИКОИ но зашто не откачихте пистовия ремак и не завъртяхте генератора ?
    Точно така направихме, макар, че не е същото когато е натоварен генератора. След като свалихме генератора и от него демонтирахме лагерите, големият имаше голямо радиално и аксиално отклонение. Лагера си виеше и преди, но след като се е отмил здраво от водите в които карах шумът му стана сериозен.
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

  3. #18
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    Слушах записа, но шумът не е същият. В моят случай шумът изчезна като свалихме пистовият ремък, а и аз бях решил, че ще сменям всичко макар, че ми оставаха още 10К км. , големият лагер на генератора даже и на ръка като го завъртях имаше стържещ шум. Мен повече ме озадачи факта, че ангренажният ремък макар и зацепен с пети имаше разминаване с половин зъб, така или иначе го зацепехме както беше и колата си върви без проблемно на ниски и високи обороти.
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

  4. #19
    Лададжия milev86's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Age
    37
    Posts
    262

    Default

    Ролките се скапват бързо, ако долу нямате предпазния подкалник. Аз го нямам и когато се номокри е приказка! поглреднете си там дали всичко е ок!
    ALFA ROMEO 147 1.9jtd 8v 2006 г.
    DAEWOO Matiz 0.8 2000 г.

    ВАЗ 21079 1990 г.

  5. #20
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    Аз предпазен подкалник имам, но даже и с него ми се струва лесно проникването на вода.
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •