Results 1 to 4 of 4

Thread: Газови филтри за Фобос.

  1. #1

    Default Газови филтри за Фобос.

    Освен в сервиза на Фобос който е до Лукоил на Долни Богров на главен път Е79 до отклонението за подбалканския път за Бургас, къде другада мога да си купя двата филтъра за смяна?

    Проблема е, че когато дам пълна газ и превключва на бензин, и първото което мога да направя е да ги сменя филтрите.

    Друго което ме интересува къде в София мога да ми направят диагностика и настрйка на уредбата Фобос? Знам, че кабела за диагностика е специфичен и става само за тях, или ще се наложи да се разкарвам пак до сервиза им.

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  2. #2
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    Quote Originally Posted by raiders View Post
    Освен в сервиза на Фобос който е до Лукоил на Долни Богров на главен път Е79 до отклонението за подбалканския път за Бургас, къде другада мога да си купя двата филтъра за смяна?

    Проблема е, че когато дам пълна газ и превключва на бензин, и първото което мога да направя е да ги сменя филтрите.

    Друго което ме интересува къде в София мога да ми направят диагностика и настрйка на уредбата Фобос? Знам, че кабела за диагностика е специфичен и става само за тях, или ще се наложи да се разкарвам пак до сервиза им.
    За филтрите ще ги има във всеки магазин за газови уредби,но за сервиз не знам при вас.Виж ако е при нас ще те опътя.
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

  3. #3
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Пратих му ЛС.
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  4. #4

    Default

    Значи тези момчета дето ми монтираха уредбата вече не работят там и за мен няма никакъв смисъл да ходя там за диагностика, да аз ще се платя, но поне да е пич и да ми каже има проблеми ще ги оправим и мога, или да каже, ако не става работата, аз не знам дали имам проблеми, но тези филтри искам да ги сменя, сега са на 16 000км и явно им е време, исках на 20 000км да ги махна...

    В изпарителя има малко филтърче, това е лесно, даже си мисля, че е стефанели марката, но 2 филтър е преди рейката и има някакво кабелче, та това да не е само за фобос или пак е стандартен?

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •