Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: ИЗРОДИ !!!

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by Flame View Post
    Е направо,няма такива отрепки,аз вчера я видях отдалеч твоята кола-ако е същата де-диагонално на кафето до китайския в слатина,с/у спирката на 9-ката,ако там спираш,по-добре направо на улицата,при кафето,поне е денонощно и не стават мизерии,иначе колата е много хубава,същата ли е която спираше при Дон Вито,докато я продаваха?
    Същата е !
    Април миналата година е купих от управителя на дон вито.

  2. #17
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Радвам се че е попаднала в ръцете на човек,който ще се грижи за нея-колата наистина е много добра,а иначе Мъромен,дет ти даде телефона в Елин Пелин,там в моргата имат 3-4 166-ци и ще си намериш там огледало,аз търсих за мойта едни неща и съм доволен от момчетата.
    П.с.Лошото е че малките слатински отрепки не си знаят "силата" и трябва да правят такива простотии
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  3. #18
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Колега дано по-бързо я въстановиш колата , а тези гадове рано или късно ще си изедат боя няма как вечно да не ги виждат !!!
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  4. #19
    Вече Алфанатик
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    202

    Default

    Само малко да защитавам българската народа, не си мислете че във по "културни" държави като родната ми Франция е много по добре... там за кеф ги палят, ги трушат или ги обръщат.

    Както го каза един колега и то много точно : засъжеление простутията и идиоти има навсякаде !!

    После разликата е как се оправите със това - ако просто си казвате "а бе ние българите сме такива" първо е доста убидно за "добрите" и със сигурност нещата няма как да се променят скоро...

    Колега, успех със ремоните и по бързо да я оправиш !!
    Alfa 166 2.4JTD 136hp + ксенон 4300к + добавен Cruise Control + нов държач за дясно задно стъкло + ново Турбо (оригиналното така че никъв ремап мимап) + интеркулер "тунинг" от Румен + ремонтирана ГНП + още много идей за подобрение

  5. #20
    Запален алфист hamel1's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    51
    Posts
    269

    Default

    Quote Originally Posted by Christweil View Post
    Само малко да защитавам българската народа, не си мислете че във по "културни" държави като родната ми Франция е много по добре... там за кеф ги палят, ги трушат или ги обръщат.

    Както го каза един колега и то много точно : засъжеление простутията и идиоти има навсякаде !!

    После разликата е как се оправите със това - ако просто си казвате "а бе ние българите сме такива" първо е доста убидно за "добрите" и със сигурност нещата няма как да се променят скоро...

    Колега, успех със ремоните и по бързо да я оправиш !!
    БРАВО колега
    АЛФА РОМЕО 166 2,4 JTD ' 99
    LANCIA THESIS 2.4 JTD ' 03

  6. #21

    Default

    бе и аз се чудя защо всички си мислят, че тук е пълно само с идиоти.Франция, Италия.......навсякъде се намират.Понякога имам чувството, че сме в някакви комплекси от другите.Знам че съм далече от темата ама може да я отцепим, ако се получи дискусия.
    мене ме нема, в целата схема........

  7. #22

    Default

    Абсолютни нещастници!
    Това е блъскано с крак, май!
    Като са пияни , са много силни... !!!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •