Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 43 of 43

Thread: генерация?

  1. #31
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    85

    Default

    Quote Originally Posted by Pastora View Post
    Аз съм с резонаторно и крайно проходно само, тръбите са мисля оригиналните Ф55 и не се седи в колата. Утре слагам за средно една пура, дано паднат малко децибелите, че прекалих нещо))
    Нормално, така си с изправена генерация! М-у резонаторно и проходно разлика няма!
    Аз съм така на типото ама без по-голяма тръба м-у гърнетата и е малко дразнещо че м-у 2800 и 3000 оборота е най-силния звук, а после се изчиства!

  2. #32

    Default

    Като го сложа ще ти пусна клипче със звука да си прецениш, дано паднат малко тия шумове, че куките от километри ме чуват )
    Иначе сега шумът не се изчиства, боботи в ниските яко, а на високите ми пръска ушите, за 15 минути шофиране хванах главобол
    Arena Coast Customs

  3. #33

    Default

    Ето колега, направих кратко клипче със звука, дано се ориентираш как е. Колата сега е със задно проходно, средно проходно и резонатор. Пак си е шумна, но не е същото както преди това:

    http://www.youtube.com/watch?v=ZZ7UA87iLSo
    Arena Coast Customs

  4. #34
    нечлен на клуба ludkanar's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Перник
    Age
    35
    Posts
    1,455

    Default

    Quote Originally Posted by hondoman View Post
    За кое говориш колега за хондата или за алфата малко оффф да те питам случайно на хондата да не си боднал двигател К20 )))
    На алфата генерацията,двг-то на хондата е волво нейната генерация ще се преправя кат затопли че нямам много добри условия за работа.
    Mercedes W202 - 200kompressor 99'
    Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 99' - ex''
    Alfa Romeo 145 1.9JTD 99'

  5. #35

    Default

    Колега, направи ли генерацията, дай да прослушаме какво се е получило?
    Arena Coast Customs

  6. #36

    Default

    Направих я колега, но има още какво да се желае. Трябва да сменя само крайното гърне с спортно за по-плътен звук, че съм с оригиналното и един накрайник и ме дразни малко звука във високите, но това е заради грозния накрайник Като я направя напълно ще пусна клипче. На мястото на катализатора имам една пуричка и след това до крайното гърне е права тръба с оригиналния размер ф55 мисля че е. Но като цяло съм доволен от звука Мерси за помощта на всички.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTDm 20v

  7. #37

    Default

    Мисля, че ще трябва да са ти 2 пури и крайно спортно, само с едната беше кошмарно шумна при мен Но пробвай, дано не е същия ефекта, може да са ти други резонаторите.
    Arena Coast Customs

  8. #38

    Default

    Ами напротив не е шумна даже на место не буботи много харесва ми звука само крайно гърне по-плътен да стане и става перфектно. И на мен ми е странно защо не е много шумна
    Alfa Romeo 156 2.4 JTDm 20v

  9. #39

    Default

    Защото задното ти гърне глуши доста сериозно, като го махнеш става данданията
    Arena Coast Customs

  10. #40

    Default

    моя вупрос е от каде бих могъл да си закупя c.s.c. генерация ? в момента сум с такава на средното гурне си заминава? а и да е тиха

    Колега,наблегни на правописа!
    Last edited by drigata; 18-02-2010 at 22:03.

  11. #41

  12. #42
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Мммм, вчера чух live звука на Pastora и ми напълни душата като я изръчка Поне карайки до него се чу доста добре макар, че бях със затворени прозорци
    Отче, трябваше още на паркинга да ме подсетиш да я чуя. Аз забравих и се сетих, чак като тръгнахме. Добре, че и ти се сети да я сриташ малко
    The greatest of all scientific hobbies!

  13. #43

    Default

    И аз мисля, че е станал приятно-плътен звука, почти няма високи честоти в целия диапазон от обороти
    Arena Coast Customs

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •