Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 66

Thread: Календар - 166 2010

  1. #16
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Значи за да бъда честен - мой приятел от Ловеч направи календара... Но моя принос е следния - когато той ми пращаше календари на разни БМВ-та, мерцедеси, поршета и т.н. , аз му писах - ,, Защо не направиш календар и с някой по-сериозен автомобил....' И ето го резултата... Та затова се извинявам на тези които ме питат с каква програма е правен и дали мога да го попроменя... Но бях Длъжен да споделя календара...
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  2. #17
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by bobbybg75 View Post
    мене лично ще ме е срам да го закача календара все пак е кола на 12 години вече 98 излезна иначе евала за труда
    Quote Originally Posted by EMo0o View Post
    Тебе сигурно те е срам и да караш по улиците, а?

    извинявам се за спама
    Хахаххаахахахх Емо е прав ! Колега недей да страдаш от комплекси , има хора си закачат мустанги 1970 !
    Не се извинявам за спама !!!
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  3. #18
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by bobbybg75 View Post
    мене лично ще ме е срам да го закача календара все пак е кола на 12 години вече 98 излезна иначе евала за труда и се пише CUORE
    Колега , недей така ... Това все пак е ПОСЛЕДЕН МОДЕЛ КОЛА....
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  4. #19
    Запален алфист bobbybg75's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Posts
    126

    Thumbs down

    вече ме е срам да я карам въпреки че е 2003 г. в София на всяко кръстовище съм с най евтината кола хората карат коли за по 100 000 евро ние си мислиме че караме кораби самолети я се осъзнайте малко

  5. #20
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Най-скъпото неозначава най-добро... А аз смея да твърдя, че карам най-доброто и винаги го доказвам на пътя на разни самозабравили се тварачи... На визия , возия, Комфорт и екстри, вървеж - щото ония ми ти с жипа мерцедес набива спирачки на кривата на магистралата при 180 за да не се обърне......Та с какво някой се доближава та камоли да превъзхожда твойта кола ( не говоря за последни модели от ония ти ми коли...)
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  6. #21
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Е тва не го бях чувал до сега-да те е срам че караш 166,представям си кво стаа с 155-ца тогава,направо да ги метаме на боклука,че вече се разпадат.Иначе календара е станал много добре,браво за работата
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by bobbybg75 View Post
    вече ме е срам да я карам въпреки че е 2003 г. в София на всяко кръстовище съм с най евтината кола хората карат коли за по 100 000 евро ние си мислиме че караме кораби самолети я се осъзнайте малко
    Комплексите са лошо нещо А представяш ли си как се чувства един човек с кола за 100 000 евро, когато на някой светофар го накаже примерно някакво Пунто турбо за 2000-3000 лв

  8. #23
    Запален алфист balev64's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ловеч
    Age
    59
    Posts
    479

    Default

    Желанието за почерпка остава в сила!А относно това дали е срам или не, да имаш 12 годишна кола на десктопа,по същата логика може би трябва да се срамувам от снимките на децата си, които са по на 14 и 23 години или от снимката на майка ми и на баща ми който беше на...Колега,тук става на въпрос за нещо скъпо на сърцето,за какви години става на въпрос при положение че тази кола с дизайна си слага много по нови автомобили в малкия си джоб,а и когато съм на пътя и се налага да меря сили с другите то в болшинството случаи ги слагам в малкия си джоб да знайш.Не ме е срам от моята алфа ромео 166,напротив за мен е радост че я притежавам.

  9. #24
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by bobbybg75 View Post
    вече ме е срам да я карам въпреки че е 2003 г. в София на всяко кръстовище съм с най евтината кола хората карат коли за по 100 000 евро ние си мислиме че караме кораби самолети я се осъзнайте малко
    Ти не си нормален да имаш много пари - да те е срам. ако е така - купи си нещо по-ново - не мрънкай
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  10. #25
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by bobbybg75 View Post
    вече ме е срам да я карам въпреки че е 2003 г. в София на всяко кръстовище съм с най евтината кола хората карат коли за по 100 000 евро ние си мислиме че караме кораби самолети я се осъзнайте малко
    Леле мале ! Карам коли за много повече пари с мн. повече екстри от нашите, ако поискам мога веднага да зема една от тях ( не говора за 100к евро коли ) , но честно аз си искам АЛФАТА даже ми се чудат !
    П.С. Не ми искат пари за тях !!!!!!!
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  11. #26

    Default

    Лелеее ще ме извинявате че се намесвам при корабите ама гледам тука някакъв спор се е зародил...
    Според мен по скоро е обратното че коли на по 10-12 години са нашите, но са с дизайн на 5-6 г. немски...затова че айде сега точно пък за дизайна да не говорим, а пък и както каза колегата по горе, ми то 166 е последен модел бе Затова че точно пък вие които карате последен модел Алфа няма да се оплаквате

    А и докато всеки изказва мнение какво му имал на календара както и на онзи другия (официалния) аз взех ей така че си направих направо един мой, не е бог знае какъв ама важното е че е с мойта хубавица на него
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 27012010479.jpg  
    Last edited by Jivko7777; 27-01-2010 at 07:36.
    156 2.4JTD 136+ PS

  12. #27
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777;632011А
    и докато всеки изказва мнение какво му имал на календара както и на онзи другия (официалния) аз взех ей така че си направих направо един мой, не е бог знае какъв ама важното е че е с мойта хубавица на него
    Евала добър е ! Аз тамън днес си го разпечатах нашия и е на стената вече !!!
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  13. #28
    heartbeat: 166 kbps kpmaster's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    София
    Posts
    178

    Default

    Поздравления за календара

    Това е кола модел на 12 години - да, но е в пъти по-добре от повечето 'лимузини' по редица фактори. Много пъти сме ги дъвкали и затова няма да ги изброявам. Аз съм забелязал че гледат колата като извънземни - сърдития сом..., ниска била, алфа, но след като слязат от нея цъкат ли цъкат... - нека се кефят и на новите си коли и на немските класики..
    Возя се с 159 1.9 JTDm 150
    Първата алфа любов: 166 2.4 JTD '99 - EX

  14. #29

    Default

    Quote Originally Posted by bobbybg75 View Post
    вече ме е срам да я карам въпреки че е 2003 г. в София на всяко кръстовище съм с най евтината кола хората карат коли за по 100 000 евро ние си мислиме че караме кораби самолети я се осъзнайте малко
    както беше написал един колега morfius
    не караме алфа за да си избиваме комплексите а за да ние елегантно стилно удобно
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  15. #30
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default

    Колегата щом го е срам да си вземе нещо друго. Друг е въпроса че и колегата от Бургас малко забравя че кара 11 годишна кола. Може да е всичко но не е НАЙ-добрата. Имах възможноста да избирам: да си купя моита кочина 2000 година или да наследя на баща ми Волвото С40 2.4 бензин 2005. Ясно е кво съм избрал... много пъти съм съжалил но всеки път като тръгна да се качвам в нея си се усмихвам вътрешно. А пък седна ли вътре се чувствам уникален, различен и тн. Колкото и да си мразя мръсницата толкова и я обичам. Колега ако те е срам от колата ти не разбирам защо изобщо я държиш и се набутваш да подържаш тая кочина??? Що не си вземеш някои друга кочинка пак да те е срам ама да не ти е такава подръжката.... без майап питам и не се заяждам!!!!
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •