Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24

Thread: Alfa Romeo 155 1.8 8V си търси 155 1.8 8V

  1. #1
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default Alfa Romeo 155 1.8 8V си търси 155 1.8 8V

    Еми това е колеги, един приятел си взе такава наскоро. аАо има някой навит с 1.8 8V в прилично здраве да се тестват, защото колата ми се струва доста мудна ...

    ПП. По възможност да е с климатроник, че и там има 1-2 питания после на лаф !
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  2. #2
    Старши алфист lulin racing's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    SOFIA/LULIN
    Age
    35
    Posts
    959

    Default

    Айде бе от толкова рацери с 155-ци ни един ли няма?! Мойта е много бавничка та затова не си предлагам услугите,но да видиме какво ще стане....... В краен случай


    155 2.5 V6
    Passat 2.5 TDI 180hp highline

  3. #3
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Furious-a или Flame са твойте хора за сверка. Особено на 2-рия колата бега доста добре!
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  4. #4

    Default

    Alfa Romeo 155 1.8 8v SILVERSTONE върви прилично,не е кой знае кво ама става

  5. #5
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Furious-a или Flame са твойте хора за сверка. Особено на 2-рия колата бега доста добре!
    може да се мернеме, но нека малко се постопли времето, отдено на което тази 155 с новото или старото купе е ? Че с новото е малко по-тежка от старото.


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  6. #6

    Default

    Здравейте на всички преди около месец и аз си взех Алфа 155 препоръчаха ми този мотор като един от най-издражлите за модела с добри динамични характеристики . Да 155-та върви повече от старата ми кола и въпреки това мисля че невърви достатачо за вапросния 1.8 8v то впрочем аз съм споменатия по-горе приятел просто искам да я пробвам срещо читава с цел проба без злоба пък и да използвам случея да се запозная с някой друг съфорумец ПП аз съм от свръх елитния квартал Люлин

  7. #7
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    МИ принципно и аз съм навит да се пуснем Моята е 1,6ТС с "предобрен" двигател мъртвец около 100 коня и съм на ГАЗ АКо паднеш или вървиш колкото мен значи колата ти е определено за преглед!!
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  8. #8
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Двулитрови приемате ли за сверка...?!
    Старото купе с климатик и тн екстри!?
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  9. #9
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Айде да се стопли и пак ще се съберем
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  10. #10

    Default

    На Венци ще му изтърка плочката на газта от сглобяване и разглобяване Четвъртък е денят според мен от идната седмица.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  11. #11
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    На Венци ще му изтърка плочката на газта от сглобяване и разглобяване Четвъртък е денят според мен от идната седмица.

    След последния 1 час дърпане и бутане в сервиза с Румбата за поставяне на плочката, както и изгорените 120лв. бензин,то тя повече НЯМА да се маха...поне докато не стане +20градуса навън и + кинти в джоба ми...

    Иначе в четвъртък твърдо пропускам, защото в петък имам изпит

    П.П Сложих 20лв. и вече минах 130км(поне 170км. ще направя). с тях без да се оглеждам да зареждам....а като сложа 20лв. бензин и след 70км. почвам да мисля кога да заредя....айде няма нужда....и 120коня са ми достатъчни
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  12. #12
    Старши алфист lulin racing's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    SOFIA/LULIN
    Age
    35
    Posts
    959

    Default

    Quote Originally Posted by joepower View Post
    Здравейте на всички преди около месец и аз си взех Алфа 155 препоръчаха ми този мотор като един от най-издражлите за модела с добри динамични характеристики . Да 155-та върви повече от старата ми кола и въпреки това мисля че невърви достатачо за вапросния 1.8 8v то впрочем аз съм споменатия по-горе приятел просто искам да я пробвам срещо читава с цел проба без злоба пък и да използвам случея да се запозная с някой друг съфорумец ПП аз съм от свръх елитния квартал Люлин

    Защо неказваш,че си от люлин?! Вчера ми изгоря некое реле и няма палене,но ако успея днеска да го сменя може довечера на Билата да видиме колко ти върви новата придобивка Ако я оправя ще ти пиша Л.С.


    155 2.5 V6
    Passat 2.5 TDI 180hp highline

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by lulin racing View Post
    Защо неказваш,че си от люлин?! Вчера ми изгоря некое реле и няма палене,но ако успея днеска да го сменя може довечера на Билата да видиме колко ти върви новата придобивка Ако я оправя ще ти пиша Л.С.
    хахаха по скоро да видиме колко невърви новата ми придобивка иначе съм навитак само че по добре звънни че може да невида съобщението аз съм ти пуснал номера ми на лично еми братле дано я оправиш че да побрамчиме малко из Лаулин

  14. #14
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Quote Originally Posted by joepower View Post
    братле сори за забележката ама да си чувал са спам газта си е газ а темата няма нищо общо с нея

    Моя грешка колега,прав си приемам забележката,само исках да подкрепя Венци за изказването!!!А иначе който иска да се замери с хубава 1.8 8в на Ники(Flame)е много прилично вървяща(проверил лично!!!!!)

  15. #15

    Default

    Quote Originally Posted by lulin racing View Post
    Защо неказваш,че си от люлин?! Вчера ми изгоря некое реле и няма палене,но ако успея днеска да го сменя може довечера на Билата да видиме колко ти върви новата придобивка Ако я оправя ще ти пиша Л.С.
    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Моя грешка колега,прав си приемам забележката,само исках да подкрепя Венци за изказването!!!А иначе който иска да се замери с хубава 1.8 8в на Ники(Flame)е много прилично вървяща(проверил лично!!!!!)
    споко няма проблеми за спама а иначе до колкото разбрах вапросните вървежници им е студено за гонки

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •