Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: СПЕШНО! Проблем с паленето.

  1. #16

    Default

    здр колеги днеска имах и аз подобен проблем и за да не създавам нова тема реших да я напиша тука ( колегата да ме извини, че му използвам темата ) та, тази сутрин като карам колата изведнаж угасна, това си е редовния и номер от доста време, светва ключа на таблото и угасва, слизам махам клемата на акумулатора чакам 10-20 секунди, слагам клемата и нищо й няма пали си без проблем, но като дойде време да се прибирам качих се аз, но неще да пали, махнах клемата, изчаках, пробвах да запаля и пак не става. Индикатора с формата на ключ свети и не угасва. Питах познати и ми казаха, че е от имобилаизера и ми казаха, че можело да го махнат и щяло да са оправи ? дали ще пречи нещо на колата ако я махнат ? други проблеми са забиване на нос след 4-5 минути каране докато загрее малко си е добре и после почва да прави тези чалъми. Колата е Alfa 145 1.4 boxer благодаря предварително
    Last edited by bass123; 21-01-2010 at 22:44.

  2. #17
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default

    за забиването сигурно е датчика за температурата на водата.а за паленето да н е би да имаш някаква аларма на колата,и на мен ми е гаснела веднъж така но се оправи сама без нищо да правя
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

  3. #18
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    ---
    Last edited by ivan dimitrov; 12-02-2019 at 22:52.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  4. #19

    Default

    имам газова уредба, но пак не пали на газ, също и аларма, но мисляче не е от нея пробвах няколко пъти за заключа и да отключа на ново но не палеше

  5. #20
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Докато свети ключето на таблото, няма да запали.
    Опитай да откачиш акумулатора за около половин час. Ако пак не стане, тогава вече проблема е по-сериозен.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  6. #21

    Default

    пробвал съм и то много пъти, но пак не пали казаха ми, че най-лесния начин е да му махнат имобилайзара

  7. #22
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default

    не е гаранция че ще запали,веднъж на моята аларма и се беше скапало релето което ми спира помпата(външното) и имобилайзера ми светна,колата не запали и се появи ключето.та провери си релетата на алармата и на газовата ако някое не включва може да светне ключето.не си махай имобилайзера,може да е напразно
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •