Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 26 of 26

Thread: Проблем със скоростите!

  1. #16
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    На всички боксери скоростите влизат кат на ЗИЛ така че нема се плашите
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  2. #17
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    Quote Originally Posted by stankov
    абе напълно съм съгласен ,преди карах тоиота,разликата в скопостите беше фрапираща.абе база за сравнение.....никаква!(без да се обиждат алфа маниаците)sory!!!
    Колега, от останалите ти постове оставам с впечатлението че колата /а и марката/ нещо не те кефи, прав ли съм?
    Не знам дали напълно оценяваш качествата на колата която имаш, но имай в предвид че и марката и конкретно пък твоята са за истински Алфа-манияци!
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

  3. #18
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    50

    Default

    КВО ДА ТИ КАЖА,ЯВНО НЕ УЦЕЛИХ МНОГО ЗДРАВА АЛФА!!!!Т.Е.ВЕЧЕ Е...АМА МИ ОТНЕ ВРЕМЕ И ДОСТА ПАРИ.НО НАИСТИНА АКО ТРЯБВА ДА Я СРАВНЯ С ТОИОТАТА ...МОЖЕ БИ САМО НА ВЪНШЕН ВИД 146 Е ПО ДОБРА,(РЕЗБИРА СЕ И ЕКСТРИ)
    146 1.7 16v

  4. #19
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    Айде сега ми изброй проблемите, пък може и да ти дадем някой полезен акъл!
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

  5. #20
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    50

    Default

    аз оправих почети всичко остана един датчик за скоростта.просто ме дразни като свети оназ червена лампа на таблото,а и е много кофти без километраж.предишния собственик определено е обичал само да кара,и когато попитах защто свети тази крушка тои каза че е от този датчик е да ама не.сондичката също!
    146 1.7 16v

  6. #21
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by stankov
    аз оправих почети всичко остана един датчик за скоростта.просто ме дразни като свети оназ червена лампа на таблото,а и е много кофти без километраж.предишния собственик определено е обичал само да кара,и когато попитах защто свети тази крушка тои каза че е от този датчик е да ама не.сондичката също!
    Само немоа да разбера що не псуваш предишния собственик ами псуваш алфата кво е виновна тя че идиоти бол
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  7. #22
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    50

    Default

    щото аз я прая!!!!!!
    146 1.7 16v

  8. #23
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    Quote Originally Posted by stankov
    щото аз я прая!!!!!!
    Споко колега, ти поне я правиш щото предишния собственик е бил идиот, а аз я правя мойта щото аз съм идиот -> взех че си сложих газова на колата, е те сега я махам ма тва ще ми е за обица че на Twin Spark, АГУ не се слага!
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

  9. #24
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Quote Originally Posted by Crusader
    Quote Originally Posted by stankov
    щото аз я прая!!!!!!
    Споко колега, ти поне я правиш щото предишния собственик е бил идиот, а аз я правя мойта щото аз съм идиот -> взех че си сложих газова на колата, е те сега я махам ма тва ще ми е за обица че на Twin Spark, АГУ не се слага!

    Абе аз писах и пак ще напиша нашите идиоти в България не могат да работят и една кола не могат да направят.
    Моята кола след сипване днес - 312 км с 25.7л., като пусках и климатик 2-3 пъти. А за тази седмица съм направил почти 1000 км при среден разход от 8-9л.

    П.С Crusader взех батерии за фотоапарата и ще ти снимам газовата евентуално утре не че нещо и разбирам де.
    Друг е проблема, че и на дълъг път гори пак над 8/100 при 140-160 км.
    При 90-120 около 7/100

    Друг е проблема че вече започнах да се замислям за 145 JTD , но много трудно се намират. Ама след някой друг месец може и това да стане.
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  10. #25
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    50

    Default

    ЗАЩТО ИСКАШ ДА МАХАШ ГАЗОВАТА УРЕДБА?АЗ МИСЛЯ ДА СЛАГАМ ТИЯ ДНИ КАТО СЕ ОСВОБОДА МАЛКО!
    146 1.7 16v

  11. #26
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    Ми щот никой /поне 6-7 сервиза/ не можа да ми свали разхода на газ под 15/100 градско и 11-12 на дълго а при тия разходи /а по едно време беше и 22/100/ аз по-добре да я карам на бензин колата. Та за тва ще я махам и ще я продавам газовата -> поне да си върна част от парите по нея!
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •