Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 102 of 102

Thread: Приказки за невървяща 147 1,6TS

  1. #91

    Default

    Quote Originally Posted by Kuker View Post
    При положение че участва активно в търсенето на бутало, и знае че не може да се намери такова, не намирам за нормално да не се поинтересува какво е сложено в тоя мотор!
    А ако си говорим кое е сериозно и кое не е, на мен цялата история не ми изглежда такава!До този момент при Сашо няма оплакване по случая!Обаче се отваря тема, в която разни потребители, качват снимки на някакви лагери и се опитват да доказват нещо, а потърпевшия никакъв го няма!
    Той бил карал с извънземно масло, нямало значение дали караш колата на "палец" и т.н и т.н.

    Всичко това е някаква форма на рекламация /1,5г. и близо 30000км. по-късно/, или жалък опит за провокация!?Защо не отидеш при Лисан, и не се разберете веднъж завинаги!?
    За едно си прав, потърпевшия го няма да се защити. Светльо губи 2к и пие една вода, а Сашо (потърпевшия) за мене в случая не е написал и дума в собствена защита. Та въпроса е къде е Сашо ?
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  2. #92

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    За едно си прав, потърпевшия го няма да се защити. Светльо губи 2к пие една вода а Сашо потърпевшия за мене в случая не е написал и дума в негова защита. Та въпроса е къде е Сашо ?
    И аз това се чуда.Защото темата ако бе в неговия раздел до сега 10000... пъти да е заключена.
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

  3. #93
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by Kuker View Post
    При положение че участва активно в търсенето на бутало, и знае че не може да се намери такова, не намирам за нормално да не се поинтересува какво е сложено в тоя мотор!
    А ако си говорим кое е сериозно и кое не е, на мен цялата история не ми изглежда такава!До този момент при Сашо няма оплакване по случая!Обаче се отваря тема, в която разни потребители, качват снимки на някакви лагери и се опитват да доказват нещо, а потърпевшия никакъв го няма!
    Той бил карал с извънземно масло, нямало значение дали караш колата на "палец" и т.н и т.н.

    Всичко това е някаква форма на рекламация /1,5г. и близо 30000км. по-късно/, или жалък опит за провокация!?Защо не отидеш при Лисан, и не се разберете веднъж завинаги!?
    Ами за твое сведение ПОПИТАХ Сашо какво стана какви бутала намери или дали е преправил нещо моите....Отговора беше "карай спокойно, не питай"...

    Аз за въпросния "тунинг" разбрах още януари месец, когато се разрових малко повече в Л*ната.... Но сега имах финансовата възможност да отворя "тунингования" двигател и да покажа нагледно какви са реално буталата и нещата сложени в него след "ремонта"...Така, че рекламацията можеше да бъде още на 9-тия месец след "ремонта", въпрос на свободно време и пари...

    Понеже много наблягаш на това, че колата била карана на писти мисти и не знам си какво...Ами аз знам поне 30 коли, които също са били на пистата и още са им здрави моторите... А пък на моя му се разпаднаха лагерите в ръцете ми...

    Кого да провокирам и защо? Какво печеля аз? Мислиш ли, че ако "ремонта" беше направен качествено и с ПРАВИЛНИТЕ чаркове, аз щях да си правя гимнастиката да разглабям и сменям мотор в момента? Какво да се разбирам с Лисан??? Да не би ще ми "ремонтира" повторно двигателя за без пари? Е не мерси видяхме го как ги ремонтира....АКО ще пари да ми дава, там повече НЕ СТЪПВАМ...
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  4. #94
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by Васил Петров View Post
    И аз това се чуда.Защото темата ако бе в неговия раздел до сега 10000... пъти да е заключена.
    Там си има тема, ако си недоволен от нещо пиши, тя е за това.И не се притеснявай, няма да бъде заключена ако отговаря на правилата на форума!

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Ами за твое сведение ПОПИТАХ Сашо какво стана какви бутала намери или дали е преправил нещо моите....Отговора беше "карай спокойно, не питай"...

    Аз за въпросния "тунинг" разбрах още януари месец, когато се разрових малко повече в Л*ната.... Но сега имах финансовата възможност да отворя "тунингования" двигател и да покажа нагледно какви са реално буталата и нещата сложени в него след "ремонта"...Така, че рекламацията можеше да бъде още на 9-тия месец след "ремонта", въпрос на свободно време и пари...

    Понеже много наблягаш на това, че колата била карана на писти мисти и не знам си какво...Ами аз знам поне 30 коли, които също са били на пистата и още са им здрави моторите... А пък на моя му се разпаднаха лагерите в ръцете ми...

    Кого да провокирам и защо? Какво печеля аз? Мислиш ли, че ако "ремонта" беше направен качествено и с ПРАВИЛНИТЕ чаркове, аз щях да си правя гимнастиката да разглабям и сменям мотор в момента? Какво да се разбирам с Лисан??? Да не би ще ми "ремонтира" повторно двигателя за без пари? Е не мерси видяхме го как ги ремонтира....АКО ще пари да ми дава, там повече НЕ СТЪПВАМ...
    Ок.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  5. #95

    Default

    Quote Originally Posted by Kuker View Post
    Там си има тема, ако си недоволен от нещо пиши, тя е за това.И не се притеснявай, няма да бъде заключена ако отговаря на правилата на форума!

    Ок.
    Аз къде ще пиша си е моя работа (форум е за това все пак).А ти като адвокат ли се явяваш немога да разбера.Все пак знам че работиш с Сашо следователно той е в течение на нещата.
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

  6. #96
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by Васил Петров View Post
    Аз къде ще пиша си е моя работа (форум е за това все пак).А ти като адвокат ли се явяваш немога да разбера.Все пак знам че работиш с Сашо следователно той е в течение на нещата.
    Това ти е проблема, че не разбираш!

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  7. #97
    Люлинчанин Bonev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    1,354

    Default

    Дръжте се сполучливо, момчетаааа!

    Subaru Legacy 3.0 H6
    Alfa Romeo 156 2.0 - Ex
    0888 511 533 - Бонев

  8. #98
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Ми верно нека и майстора излезе с някакво становище по въпроса,или той е мнооо голем и никой не мое да го бутне,щот до сега само едната страна чуваме.
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  9. #99
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    И да излезе и да не излезе със становище, все тая. Хората са го казали; доволният клиент води след себе си още един клиент, недоволният прогонва десет бъдещи. Историята мирише.....
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

  10. #100

    Default

    Само неразбрах какъв е проблема че колата е била по писти? Неиздържат основните ремонти при състезания ли?
    1.9JTD 105+

  11. #101
    Болен алфист pent's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,164

    Default

    На мен не ми е ясно от сервиза това нарочно ли е направено? или просто некадърно?
    Alfa Romeo 145 1.6 16V TSpark '98

  12. #102
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Quote Originally Posted by Kuker View Post
    Сервиза не се е преместил!Ако digitalundgrd е имал оплакване е могъл да отиде, да се разберат!
    Quote Originally Posted by Kuker View Post
    .....Защо не отидеш при Лисан, и не се разберете веднъж завинаги!?
    Един единствен път съм ходил там и то защото нямах друг избор (жалко за което). Дори след този първи (и последен) път ми се наложи да отида за рекламация. Първо вместо да ми се обърне внимание като на нормален клиент трябваше да говоря на гърба му докато той си чопли нещо по сервиза. После с 300 зора го накарах да се качи в колата да я погледне. Мръдна я не повече от 3 метра и ми каза "за мен тая кола е перфектна". Оправданието му беше, че съм свикнал на другата кола която съм карал през това време. Е да, през тая една седмица и половина (ужасно много време за смяна на съединител!) карах чисто нова кола, но първо, че тая чисто нова кола я карам често и често се прехвърлям от едната на другата, тоест не е като да привикна само към едната или само към другата и второ, че си познавам колата и разлика определено имаше, но тя не беше положителна! Интересно ми е само какво ли щеше да бъде ако бях спрял някъде по-надолу и не беше видял тая новикчката кола. Какво ли оправдание щеше да използва?!
    Ааааа и знаете ли какво още не ме кефи в тоя сервиз?! Лепенките които кичат по колите без предупреждение. Изчоплих я възможно най-бързо, а лентата която слага на номерата...нея ще ви я покажа друг път, че сега няма как да кача снимката. Е някой сега все ще се намери да каже, че това не го правят само там и е прав, но е редно да бъда уведомен, че ще ме накичат като коледна елха. Не ми харесва да бъда рекламно лице. Ако ми плаща да му нося лепенките може и да се замисля ама ще ми трябва тлъста сума след всичко това Иначе малко грозно се получава - отваш понеже си в безизходица, накрая си плащаш като поп и на всичкото отгоре те ползват да им правиш реклама. Не, благодаря, не желая! Нали си е пуснал тема тук във форума? Ако искам да го похваля ще вляза и ще напиша положителното си мнение. Нещо като сега само дето мнението ми не е положително!
    The greatest of all scientific hobbies!

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •