Скъса ми се жилото за отваряне на багажника от ръчката до шофорската седалка. Скъсаното е точно при механизма на ключалката. Бях го направил, но и това се оказа временно. Всъщност изкара 2 години, но сега отново се скъса и вече няма как да се направи. Става вече прекалено късо и няма на къде да го опъвам повече. Ходих по магазините, но никъде не намерих да го продават. Вместо това ме посъветваха да погледна по моргите и естествено....форума на Алфа Ромео Върти ми се идея да слезна до магазина за колела до нас и да си купя само жило, но не знам дали може само да се наниже защото все пак трябва да има контра от двете страни и също така не знам колко е най-дългото жило което могат да ми предложат. Все пак това жило минава почти през цялото купе. Има вариант да взема само жило с контра от едната страна, а от другата (например от към ръчката в купето) да го приспособя (няма да е сложно). Утре ще ми остане малко време да се позанимая та реших да попитам за съвет. Също така ако някой може да опише точно от къде минава. Предполагам е под праговете в купето и от там в багажника някъде зад изолацията. Ами...вие сте на ход. Очаквам всякакви съвети.