Results 1 to 4 of 4

Thread: Жилото за багажник?!

  1. #1
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default Жилото за багажник?!

    Скъса ми се жилото за отваряне на багажника от ръчката до шофорската седалка. Скъсаното е точно при механизма на ключалката. Бях го направил, но и това се оказа временно. Всъщност изкара 2 години, но сега отново се скъса и вече няма как да се направи. Става вече прекалено късо и няма на къде да го опъвам повече. Ходих по магазините, но никъде не намерих да го продават. Вместо това ме посъветваха да погледна по моргите и естествено....форума на Алфа Ромео Върти ми се идея да слезна до магазина за колела до нас и да си купя само жило, но не знам дали може само да се наниже защото все пак трябва да има контра от двете страни и също така не знам колко е най-дългото жило което могат да ми предложат. Все пак това жило минава почти през цялото купе. Има вариант да взема само жило с контра от едната страна, а от другата (например от към ръчката в купето) да го приспособя (няма да е сложно). Утре ще ми остане малко време да се позанимая та реших да попитам за съвет. Също така ако някой може да опише точно от къде минава. Предполагам е под праговете в купето и от там в багажника някъде зад изолацията. Ами...вие сте на ход. Очаквам всякакви съвети.
    The greatest of all scientific hobbies!

  2. #2

    Default

    А защо не отидеш в някоя морда и не си свалиш от друга но с ел отваряне.И не си решиш проблема с жилото
    Alfa Romeo 145 JTD & Audi A4 B6 1.8T quattro

  3. #3
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Идея си нямам как е реализирано ел отварянето. Тоест имам идея как може да стане, но не и как е на практика в колата. Да не говорим, че нямам нито прокарани кабели нито съответния бутон в купето. Ако можеш да обясниш как седят нещата с ел отварянето ще съм ти благодарен пък в последствие ще преценя с кое да се захвана.
    The greatest of all scientific hobbies!

  4. #4
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Втория си за днес с това жило!
    Продава се такова на метър по железарските магазини!
    Аз съм с такова от две години и нямам проблеми.
    Електрическата ключалка е хубаво нещо,но си е доста разправия и има няколко нервозни момента.
    Успех!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •