Results 1 to 6 of 6

Thread: Съвет относно клаксон

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Posts
    230

    Default Съвет относно клаксон

    Имам проблеми с клаксона откакто купих колата.Първите няколко пъти просвири,но после спря,и колкото и да натисках копчетата на волана,не бачкаше и това е.Но днес,както си карах,реших пак да пробвам и клаксона просвири няколко пъти.Като се прибрах,обаче,пак не работеше.Лично аз смятам,че бутоните нещо ми правят мизерия.Въпросът ми е - как мога да сваля само бутоните на клаксона(ако е възможно де),без да махам целия волан,защото ме е стръх нещо да не прецакам еърбега?
    Alfa Romeo 146 1.6 Boxer '95


  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    София
    Posts
    228

    Default Зад еърбега

    Зад еърбега има едни много тънки жички те са за клаксона и при мен те се бяха прекъснали и не ми свиреше (още не свири де). Копчетата се махат с дърпане.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD
    Fiat Coupe 2.0 16V

  3. #3
    S.T.A.L.K.E.R. Galeano's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    864

    Default

    Здравейте, иамаме малък проблем с този клаксон за 145 ту идва ту изчезва,накрая изчезна на цяло.Бушона не е,свирките не са защото поне едната щеше да свири,изкарах предната част на волана и дадох
    двете жици на късо пак нищо.
    Моля за съвет от патил по същата причина да не разглобявам цял ден ,мерси предварително. колата е 1.4 Т.С. 97г
    Alfasud/156 1.8ex
    156 2.4 JTD/156 2.5 Q-system/Uno 1.3Turbo i.e-again/Yamaha R6

  4. #4
    Старши алфист reptli's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    София,Младост 1
    Age
    33
    Posts
    801

    Default

    и аз имах проблем с клаксуна http://www.clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=8854

    първо натиснете клаксуна и се ослушваите дали релето ви работи ако не чуете да "цъка" значи е от него или:

    @rtfm
    Зад еърбега има едни много тънки жички те са за клаксона и при мен те се бяха прекъснали и не ми свиреше (още не свири де). Копчетата се махат с дърпане.
    Alfa Romeo 146TD '97 156 2.4 20v

  5. #5
    Старши алфист reptli's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    София,Младост 1
    Age
    33
    Posts
    801

    Default

    Quote Originally Posted by Galeano
    Здравейте, иамаме малък проблем с този клаксон за 145 ту идва ту изчезва,накрая изчезна на цяло.Бушона не е,свирките не са защото поне едната щеше да свири,изкарах предната част на волана и дадох
    двете жици на късо пак нищо.
    Моля за съвет от патил по същата причина да не разглобявам цял ден ,мерси предварително. колата е 1.4 Т.С. 97г
    то в книшката си има схеми каде е точно бушона но ако се наведеш ще видиш че то си има иконки кой бушон за кво е

    УСПЕХ
    Alfa Romeo 146TD '97 156 2.4 20v

  6. #6
    S.T.A.L.K.E.R. Galeano's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    864

    Default

    Приятрелю при мен най вероятно е от релето защото жичките ми са здрави,ако не се лъжа то се намираше при бушоните, още днес ще го проверя мерси за отговора
    Alfasud/156 1.8ex
    156 2.4 JTD/156 2.5 Q-system/Uno 1.3Turbo i.e-again/Yamaha R6

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •