Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: Възможна ли е трансплантация на 2,0ТС от 156 в 147.

  1. #16
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Мотора ти е ЕВРО3 и си е 120 коня По-добре ела да видиме дали ти е наред колата вместо да си мислиш как д изхарчиш 2000+ лева и пак да имаш мъртвец на газ
    Бобо аз и в двата случая ще дойда да я видите колата тази седмица и да поговорим за евентуалните алтернативи (за трансплантацията, а и да видим какво му е на тоя 1,6ТС). Аз още като търсех да взимам кола исках да е 2,0ТС , ама избързах и се метнах на тая кочина

    А и тука всички викате газта та газта...Ей го на бат Венци 155-цата на обикновена газова пък си върви доволно за кубиците и годинките Газта в случая не мисля, че е виновна, още повече че съм с газов инжекцион, не би трябвало заради нея 50 коня да са в реанимацията

    Пак казвам не държа колата да ми е най-бързата 2,0ТС искам просто като пише 150 коня да върви като 150 коня, а не като в случая уж 120 коня пък те 50 умрели, а съм хвърлил не малко пари точно за ремонт по двигателя!! Това ме дразни мен! Все едно да отидеш до магазина да си платиш 1 кофичка кисело мляко пък вътре тя да е на половина празна

    п.с. Разхода на 2,0ТС не ме притеснява...2-3 лв отгоре на 100км, ако колата ми създава повече кеф за тия 3 лв нека да е 15-16 на 100!!
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  2. #17

    Default

    Батка, ти пак си яхнал лебедите. Не се вкарвай в такива сложни операций. В това съм се убедил. По-добре иди при Румбата и коригирай нещата заедно с Венелин.
    Представи си, че проблема ти е от сонидите. Ми ти като смениш с 2.0 то пак проблема ще си го има.
    При мен нещата са по-добре. От както ми изчистиха предните катализатори от натрошената пихтия, колата лети и като, че ли спадна хапването на масло. Не съм още 100% сигурен, ама от Румънско и вчерашните 1600 км нивото си седи в средата. Няма логика този катализатор да е фактора за харча на масло, ама!
    Отиди да ти откачат съвсем леко въпросните тръби и виж как ще тръгне колата. Може и при теб да е заминал!
    Но много добре си помисли преди да се втурнеш в такава авантюра!
    Opel Corsa B
    Opel Tigra
    Mercedes A 160
    Mercedes A190 AMG
    Alfa Romeo 147 1.6 ts
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233669

  3. #18
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Ти си помисли, и ми звънкай ако решиш да правиш твоя 1,6ТС Ще ти дам моя на много тънка цена
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  4. #19

    Default

    Твоя катализатор стои ли си?
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  5. #20
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Последния е в историята, но другите 2 си седят
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  6. #21
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Не става или по-скоро е мн сложно прехвърлянето на ЦФ2 двигател ;(
    Сменихме свещите с Денсо Иридиум и колата леко живна НО не там са и проблемите Колата въобще не е 120 коня като цяло голямата мистерия вече ми се разясни, но ПИЯ ЕДНА СТУДЕНА ВОДА и парите, които съм налял по "ремонта" на мотора са все едно да ги бях метнал в коша.... Много съм разочарован
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  7. #22
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    И кой е калпавият майстор дето те е обрал за части буклуци, несъответстващи за твоя двигател ... неможе ли да му поискаш "обяснение"!?

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Не става или по-скоро е Колата въобще не е 120 коня като цяло голямата мистерия вече ми се разясни, но ПИЯ ЕДНА СТУДЕНА ВОДА и парите...
    И каква беше тя ?

  9. #24
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Че Лисан при "ремонта" е прееБ*л мАторя!!!
    Last edited by digitalundgrd; 14-08-2010 at 10:07. Reason: .
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •