Quote Originally Posted by Furious 155 View Post
На мен ми се струва не лоша идеята за друга карантия в твоята 147, НО до колкото знам ти я ползваш за ежедневна кола и е на газ в момента. Казано по-ясно, трябва ти кола за ежедневна употерба с приличен ред екстри и удобства, а такава трансплантация ще ти осигури доста приличен разход на гориво за градско каране из София.
Според мен си афектиран от представянето на колата ти предната вечер... не ме разбирай погрешно, но ако намерите причината за помотването на твоята кола, ще се върнеш в нормално душевно състояние. Иначе както казват - ако ще се трансплантира нещо - нека е турбо бензин - там кефя явно е огромен от карането.
Друга алтернатива ми се вижда и jtd мотор, като за целта ще ти трябва май такава 147-ка, не в движение, за донор, за да може да станат нещата с минимално преправяне.
Абе немога да ви разбера що си мислите че като сложи турбо мотор няма да има Н на брой коли дето пак ше го тупат на всяко кръстовище. Освен това гледам сравнявате кола Евро 3 с катализатори и кво ли не в нея всички екстри на всичкото отгоре и с газова уредба .... ми да ви кажа честно аз ако имам такава кола просто ще си я карам и въобще няма се гоня с никой И според мен ако иска нешо по силно по ефтино ще му е да сложи 2.0ТС и на всичкото отгоре може да си запази газовата и да не храни турбо мотор а да има по-силна кола

И въобще не си мислете че къвто и мотор да сложите винаги ще има кой да ви отупа