Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28

Thread: Фарове Депо

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    27

    Default Фарове Депо

    Моля дайте малко отзиви за фаровете на Депо .Или ми препоръчаите какви да си взема.Търся си обикновен фар който просто да си свети хубаво и силно с добрата стара жълта светлина.
    Alfa Romeo 156 2.4jtd

  2. #2
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Ами Карелото е много скъпо, около 400лв/бр май беше, а Депо-то е около 100-на лв/бр. Ти сам си реши какво да бъде. Относно качеството на Депо, мисля че е нещо средно, поне тия които съм виждал аз. Ако имаш възможност си вземи тези като обикновенните(без лупа), като за ГТА бяха около 270лв комплекта, идва към 130-140лв/бг което не е толкова фрапиращо като цена.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  3. #3
    Бързам, бързам.. WarsteineR's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Велико Търново
    Age
    36
    Posts
    330

    Default

    Аз си взех депо преди две години и съм доволен нямаше никакви проблемации, светят си готино дори бяло (тва и от крушките зависи) абе вземай немаш грижи
    п.с. Малко неможем да се разберем с габаритчето ..некадърна работа ама нищо сериозно, просто не е толкова стабилно.
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 99'
    ex. Lancia Dedra 1.6 ie 93'

  4. #4
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Това депото голяма тоалетна на един колега бях му намерил фар такъв и светеше забит надолу чак ката се откачи от шипката светеше горе долу добре, а да не говоря какви мъки бяха като го правихме четен като на ГТА а имаше и някаква драма с машинката за регулиране неможеши ли неставаше нещо такова. Друг колега си беше взел депо ГТА и при него същата работа сложи фаровете и светят забити надолу и се наложи пак да маха бронята и да подлага под планките на фаровете за да могат да се "навирят" малко. По добрия вариант е да намериш запазени фарове втора употреба.
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  5. #5
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Колега колкото и да са запазени, все пак говорим за фарове на 10г, нов е по-добре, все ще се напасне някак, неможе да е чак такъв ментак Депо-то.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  6. #6
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    И аз мисля да вземам Депо от ebay, от тези тъмните, че моите и да ги боядисвам той рефлектора е почнал да се люспи.

    Има и едни други TYE. Виждал съм ги на живо и мисля, че не е имало проблеми при монтажа.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  7. #7
    156 2.4jtd SW toshi...9's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    41
    Posts
    92

    Default

    колега депо са много зле имах удар и сменях цялата предница сложих депо 4исто нови и викам оп да свети ама няма никои забити са доли в земята много мьки ще имаш виш някав друг вариант според мене

  8. #8
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    ако е нарушено рефлекторното покритие има 2 варианта
    или рефлекторите за ново покритие + ксенон или от моргата здрави + ксенон и забравяте изобщо за тия фарове. тия депота са с кофти изработка.
    точка

  9. #9
    156 2.4jtd SW toshi...9's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    41
    Posts
    92

    Default

    на депо и ксенон не помага самия фар кофти

  10. #10
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Ясно. Няма да е Депо тогава.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  11. #11
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Във Стрелча(доколкото си спомням) имаше фабрика за такива неща, някой от форума беше пращал рефлектори да преправяне. Това добре, но стъклото как се лекува, щото с времето потъмнява, ясно че с водна шкурка, полир паста, но след няколко месеца отново е потъмнява...Няма ли възножност да се направи от стъкло?
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  12. #12
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Депо са кофти. Приятел со сложи такива и свети мн кофти, вярно изглежда супер на вид фара, но има проблем с машинката за ела, позлвалот старият фар, а за светенето и с ксенон свети странно, не ми харесва определено.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  13. #13
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    ако стъклата са помътнели,може да се полират. май са и от някаква пластмаса даже.
    точка

  14. #14

    Default

    Според мен Depo са кофти марка,но за тези си пари,какво повече да се очаква ?
    Понеже съм работил в магазин за авточасти и от колеги знам,че са страшните ментета.Самата изработка не е качествена и материалите са възможно най-евтините.


    По принцип за хубави фарове си требва пара.
    Не следвай път - върви, където няма път и остави следа
    Рено Лагуна 1.8 1996 95hp
    Алфа Ромео 156 1.8 144hp(или нещо от тоя сорт беше)

  15. #15
    започва да се пристрастява dyni's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Варна
    Posts
    77

    Default

    Още едно мнение против Депо.Единия ми фар е сменян в сервиза на каското с Депо и е много зле светлината.Бие на долу основната светлина.Направи ми впечатление като го разгледах отблизо че ламаринката която държи чашката пред крушката на късите е направена наобратно на оригиналния фар.От тази страна на която оригиналната е тънка на Депо е дебела и ми се струва че от там не разпределя правилно светлината към рефлектора..... Другото което е много зле е че телчетата които стягат крушката към гнездото са много тънки и ти прерязват пръстите докато я сменяш.... Много зле като цяло....
    156 1.8 TS '98

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •