Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 59 of 59

Thread: Искам замерка с 1,6ТС или 1,8ТС

  1. #46
    Болен алфист fnt's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    BG
    Posts
    1,120

    Default

    Quote Originally Posted by Mitko_155 View Post
    Ееее.., днес минах към 21ч. пред Билата в Люлин и ви видях, ако знаех че по този повод сте се събрали щях да спра, но нищо друг път.
    Чухме те, другия път спри без да му мислиш

    SCUDERIA ITALIA
    BMW 5-er
    BMW 7-er
    Fiat GP

  2. #47

    Default

    Дам колега, аз съм на линия на 2-3 ти януари, само следва да се разберем къде и кога Точно като за теб ми е колата 1.6 с чип, филтър риплейсмънт, без катализатор и най-задното гърне. Друго не е пипано, освен, че двигателя е след разработка, тоест би трябвало да върви след ремонта.
    Arena Coast Customs

  3. #48
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Колега лошото е, че и на 2ри и на 3ти мога евентуално след 22:00ч
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  4. #49

    Default

    Нищо, ще се уцелим друг ден, може и през седмицата Не съм ти далеч, в Лагера съм. Пиши за кога имаш идея от по-рано и готово Проблема е, че тия два дена имам ходене до летището след 23:00 да прибирам родата и за това се получава тъпо
    Arena Coast Customs

  5. #50
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    А като си правите замерки пред Билла, защо никой не се обажда и на мен? Живея зад Билла на няма и 100 метра от булеварда.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  6. #51

    Default

    Принципно ще напиша нещо за срещата, място, час и т.н., но дали замерката ще е на Билата точно, знам ли Дано не ни навали пак....
    Arena Coast Customs

  7. #52
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Искам да добия горе долу представа колко горе долу ми върви (не ми върви) колата, та ми се ще да се замерим с някой 1,6ТС с чип, без чип няма значение или с някоя 1,8ТС БЕЗ чип.

    Хубаво е колите да са си ежедневки, а не някакви олекотени или много модифицирани совалки, защото няма да мога да си направя реална преценка за вървежа на моята кола.

    Моята кола е 147 1,6ТС (120к.с.) с ГИ, с чип от Бобо + спортен панелен филтър
    Kолега, вместо да се замерваш по улиците запиши си час на дино стенд и си измери колата. 80 лв. е за една дв. ос навсякъде. Правят ти 5, 6 ръна и ти разпечатват графиката. Никой няма да ти се смее, че отиваш с бавна кола на дино. Диното е средство както за тунинговане така и за технически тест. Така, че ако имаш 80 лв. за даване си я измери и поне ще си я знаеш колко е.

    На скоро мерихме едно Ауди в ТСТ Рейсинг във Варна и като върнахме оригиналния софтуер си даде точно колкото си е по фабрични данни.
    Last edited by oem; 04-01-2010 at 11:34.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  8. #53
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Kолега, вместо да се замерваш по улиците запиши си час на дино стенд и си измери колата. 80 лв. е за една дв. ос навсякъде. Правят ти 5, 6 ръна и ти разпечатват графиката. Никой няма да ти се смее, че отиваш с бавна кола на дино. Диното е средство както за тунинговане така и за технически тест. Така, че ако имаш 80 лв. за даване си я измери и поне ще си я знаеш колко е.

    На скоро мерихме едно Ауди в ТСТ Рейсинг във Варна и като върнахме оригиналния софтуер си даде точно колкото си е по фабрични данни.
    Ами колата е Dino Queen? Тя хубаво може да покаже добър резултат на диното, ама и на пътя е важно да си знае човека какво може.

  9. #54
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    То си е ясно от самото начало, че беше грешка да купя 1,6ТС като се знам какъв "гамен" съм, ама карай

    От цялата работа искам да си извадя за мене си извод колко РЕАЛНО човек получава от атмосферен двигател какъвто е в случая ТС след като вложи една не малка сума за чипове мипове, шайби майби, филтри и прочие

    Съгласи се, че то по-евтинко излиза да взема една 2.0ТС и да я метна в коша, от колкото да изсмуквам 2-5 коня от тоз 1,6 двигател

    Та като цяло търся някой в моята категория (до 136коня), да направим някоя и друга гонка, и да се поуспокоя че върви поне прилично за 1,6 двигателче
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  10. #55

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    То си е ясно от самото начало, че беше грешка да купя 1,6ТС като се знам какъв "гамен" съм, ама карай

    От цялата работа искам да си извадя за мене си извод колко РЕАЛНО човек получава от атмосферен двигател какъвто е в случая ТС след като вложи една не малка сума за чипове мипове, шайби майби, филтри и прочие

    Съгласи се, че то по-евтинко излиза да взема една 2.0ТС и да я метна в коша, от колкото да изсмуквам 2-5 коня от тоз 1,6 двигател

    Та като цяло търся някой в моята категория (до 136коня), да направим някоя и друга гонка, и да се поуспокоя че върви поне прилично за 1,6 двигателче
    Аз ще те успокоя още сега. Прилично си върви колата като се има предвид че тежиш порядъчно, да не кажа доста.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  11. #56
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Е как да не те черпа едно голямо от черния етикет за тези думи
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  12. #57

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    От цялата работа искам да си извадя за мене си извод колко РЕАЛНО човек получава от атмосферен двигател какъвто е в случая ТС след като вложи една не малка сума за чипове мипове, шайби майби, филтри и прочие

    Съгласи се, че то по-евтинко излиза да взема една 2.0ТС и да я метна в коша, от колкото да изсмуквам 2-5 коня от тоз 1,6 двигател
    Като додеш до СЗ ще придобиеш малка яснота....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  13. #58

    Default

    Направо вкарвай една дясна фиатка купе 2,0 турбо и взимай каквото може, другото за скрап, така ще направя като сдухам този двигател.
    Arena Coast Customs

  14. #59
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Ще станем много турболентните По-съм навитак аз за една 3,2 V6 атмосферка
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •