Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 204

Thread: Спорове за бързи алфи

  1. #16
    алфаманяк Член на клуба Rado145QV's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    406

    Default

    Quote Originally Posted by drigata View Post
    Не се обиждай,ама не харесвам дизела и небих си дал и труда за такава кола,още повече тунингована от теб,не че нещо ама много ядове ще бера след теб,а не ми се прави дизел,там надеждата свършва рано,на 4500,от там тръгва моята.
    когато застанем на старта и видиш как дизела отлита и ти ще си трагнеш с наведена глава.що се отнася до тунинговането моита я карам вече 17 000 км без проблем,когато твоита мине 17 000км на резба без проблем.тогава можеш да ми говориш така.а и моита си я карам за всекидневка гори ми 8 на 100.вие от екстриим тунинг защо се заяждате толкова много с нас какво сам ви направил,кажете де постояно се заяждате,или доко постояно сее интриги.много искам да знам какво имате против мен
    SPRINTAUTO service
    0893277773

  2. #17

    Default

    весело, чудех се откъде да я захвана..

    Quote Originally Posted by Rado145QV View Post
    колега не гледаи конете а вартящият момент
    малко наУка...

    мощността е равна на ефективното налягане (средното налягане, което натиска буталото) умножена по дължината на работния ход умножена по челната площ на буталото умножено по работните ходове (броя на цилиндрите умножен по 1/2 от оборотите)

    от това следва че силата (((ефективното налягане (средното налягане, което натиска буталото) умножена по челната площ на буталото))) умножена по дължината на работния ход е равна на въртящия момент.

    от там

    мощността е равна на въртящия момент по работните ходове (броя на цилиндрите умножен по 1/2 от оборотите)


    ИЛИ демек нищо не каза пич. Написал съм го с думи защото незнам на кой колко му е равен образователния старт.

    гледай се пише с "й" и вЪртящ момент

    после погледни снимката на тази кола....

    Click image for larger version. 

Name:	145qvd_sig.jpg 
Views:	266 
Size:	9.1 KB 
ID:	35918


    ми тя някак си не стои ..... ако искаш да ти разчертая снимката да ти покажа на колко метра вън от колата ти е ОЦТ.



    После ..... хубо всичките имате бързи коли... ДОБРЕ ДЕ АДЖЕБА как така Миро ме бие с неговото ку ве, тъпия свин спарк не върви, моята е по-слаба от 2.0 ТС.... моята е 128 коня примерно и като отидем на писта нещо не ви се случва... как става така че тая мършава зелена алфа дава същите времена на Серес като направена 200 +++ к.с. дизелова АЛФА 147 КУ ВЕ ДЕ и как един боксер атмосФЕЕЕРР спука гъза на всички

    Поздрави!
    Last edited by Grigor; 16-12-2009 at 00:59.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #18
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Quote Originally Posted by Rado145QV View Post
    когато застанем на старта и видиш как дизела отлита и ти ще си трагнеш с наведена глава.що се отнася до тунинговането моита я карам вече 17 000 км без проблем,когато твоита мине 17 000км на резба без проблем.тогава можеш да ми говориш така.а и моита си я карам за всекидневка гори ми 8 на 100.вие от екстриим тунинг защо се заяждате толкова много с нас какво сам ви направил,кажете де постояно се заяждате,или доко постояно сее интриги.много искам да знам какво имате против мен
    Пич,колата ми е на 4 и очаква 5та смяна на мсло,средно по 7000км,ти си ги смятай.

    И още нещо,мойта кола отиде до калояново,карах и се прибрах,за разлика от твойте тунинговани коли.

    А и още нещо,мойта кола е силна защото съм го доказал и показал(черно на бяло),а не като твойта само на думи.
    Last edited by drigata; 14-12-2009 at 22:45.

  4. #19
    алфаманяк Член на клуба Rado145QV's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    406

    Default

    Quote Originally Posted by drigata View Post
    Пич,колата ми е на 4 и очаква 5та смяна на мсло,средно по 7000км,ти си ги смятай.

    И още нещо,мойта кола отиде до калояново,карах и се прибрах,за разлика от твойте тунинговани коли.

    А и още нещо,мойта кола е силна защото съм го доказал и показал(черно на бяло),а не като твойта само на думи.
    аз също доидоx и караx и се прибраx . аиде стига спорове и интриги вместо да спорим с някои опел или бмв форум ние ще си избодем очите.ясно ексртиим ме мразят но защо не знам поне да кажат да знам.
    SPRINTAUTO service
    0893277773

  5. #20
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Rado145QV View Post
    когато застанем на старта и видиш как дизела отлита и ти ще си трагнеш с наведена глава.що се отнася до тунинговането моита я карам вече 17 000 км без проблем,когато твоита мине 17 000км на резба без проблем.тогава можеш да ми говориш така.а и моита си я карам за всекидневка гори ми 8 на 100.вие от екстриим тунинг защо се заяждате толкова много с нас какво сам ви направил,кажете де постояно се заяждате,или доко постояно сее интриги.много искам да знам какво имате против мен
    Аве ей ти помниш 5 минути с бонбонче бре, кой те мрази ти се изхвърляш с некви измишльотини пишеш че ще биеш наще коли и се си паднал пък после ние се заяждаме ... ми просто е земи замери кво си постигнал, както правиме ние и се тупай в гърдите колкото искаш ма да храниш наще коли с неква супер недоказана и невървяща печка няма да стане да си траеме Всеки път едно и също се скачаш щото ти се приказват глупости от някой си (който е доказан неможач) и после с подвита опашка ами научи се че ПЪРВО СЕ ДОКАЗВА ПОСЛЕ СЕ ГОВОРИ Простичко е отиваш на дино и гледаме кво става, отиваш на писта и гледаме кво става, отиваш на драг и така Айде със здраве повече няма да ти пиша истини че пъпки ше фанете нафтовите глави
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by Rado145QV View Post
    .ясно ексртиим ме мразят но защо не знам поне да кажат да знам.
    Радко , никой не те мрази бе пич, кво ти стана ?
    Стига глупости , правете си колите, като има възможност си ги мерете, после бири и така. Кви са тея комлексарски мисли дето ти минават. Коя била по-по-най. Да не мислиш, че на някой, освен на вас му пука коя е по-бърза. Като си почитател на високи скорости, ела на пролет да ти размътя айряна с Хондата малко, че с Алфите такива скорости едва ли ще вдигнете.

    п.с. Да не се разсърдиш пак.

  7. #22

    Default

    поздрав.... нещо истинско щото тука друго няма

    http://www.vbox7.com/play:81a1020e

    почнете от 08:48 мин...... мисля че тука от форума на пунтото няма кой да скочи.... кво остава за корадото

    http://www.vbox7.com/play:9cb39d82

    ако трябва и на Бобо Астрата
    Last edited by ne0; 15-12-2009 at 23:31.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  8. #23
    Болен алфист 1912's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    ПЛОВДИВ
    Posts
    1,039

    Default

    аз ша скоча на пунтото
    майтапа настрана на илиян ici типото е по-силно
    Last edited by drigata; 15-12-2009 at 00:00.
    alfa 164 t.s ex
    tipo 2,0 16v turbo ex
    opel astra amnesia ex
    megane 2 ex
    alfa 159 jtd ех
    audi A6/S TQ 330+
    audi a4 b5 1,8 TQ 500++
    alfa romeo 147 1,9jtdm 16v cadamuro design

  9. #24

    Default

    http://www.vbox7.com/play:8c03b744

    05:04 мин.....

    правя го щото колегата говори за драг....

    ---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:27 ----------

    Quote Originally Posted by 1912 View Post
    аз ша скоча на пунтото
    майтапа настрана на илиян ici типото е по-силно
    викиш типото дава 12ки......

    Илияне признай си
    Last edited by ne0; 15-12-2009 at 23:30.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  10. #25
    Старши алфист hristiqn's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    SlIvEn VaRnA
    Posts
    536

    Default

    Quote Originally Posted by Rado145QV View Post
    колега ако искаш да се пробваме ти поне си наблизо мога да отскоча,1,9 8клапана турбодизел с 2.0 16 турбо бензин,ще е доста интересно.Готов сам да се пробваме.само кажи и идвам

    ---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:14 ----------


    ако и моят километраж е като твоят ще мина с 250 терминална.Готов сам да се пробвам и с теб,тогава клипчето ще е много интересно
    Еми с тея показатели ще си поне на ниски 12 , ако имаш такава терминална скорост , още не съм подготвен за теб значи
    Сега сериозно моята кола не е мерена още и си е много стокова , като за мен е слаба за момента .
    Last edited by hristiqn; 14-12-2009 at 23:58.
    BMW 330 D 280h.p600nm by TST Bmw 725 Toyota Yaris T.Sport ex Alfa Romeo 145 2.0 16v Turbo 200hp Suzuki Burgman 400 Malossi kit

  11. #26

    Default

    аз се разочаровах... нито един отговор не получих или реплика.... баси тъкмо си викам ще стане интересно

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  12. #27
    Старши алфист hristiqn's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    SlIvEn VaRnA
    Posts
    536

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    аз се разочаровах... нито един отговор не получих или реплика.... баси тъкмо си викам ще стане интересно
    Май на всички им се спи днес Айде да видим кой ще скочи на коли дето правят 12-ки В Сливен си имаме и техника за замерване за първа пролет може и да видим кой докъде я е докарал
    Last edited by hristiqn; 14-12-2009 at 23:58.
    BMW 330 D 280h.p600nm by TST Bmw 725 Toyota Yaris T.Sport ex Alfa Romeo 145 2.0 16v Turbo 200hp Suzuki Burgman 400 Malossi kit

  13. #28
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post


    ---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:27 ----------



    викиш типото дава 12ки......

    Илияне признай си
    последно не е мерено, но е в дванайските гаранция

  14. #29
    алфаманяк Член на клуба Rado145QV's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    406

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    http://www.vbox7.com/play:8c03b744

    какво пише отзад на бързата кола....

    05:04 мин..... да бъркам ли в архива още.....


    правя го щото колегата говори за драг....

    ---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:27 ----------



    викиш типото дава 12ки......

    Илияне признай си
    Admin edit: Излишно, не се връзва с темата след редакцията, заяждане.

    ---------- Post added at 13:32 ---------- Previous post was at 13:24 ----------

    Quote Originally Posted by ICI View Post
    последно не е мерено, но е в дванайските гаранция
    колега остави ги тея интриганти не разбра ли че тяxните коли са наи бързите.според мен те нямат кола която да бие твоито типо.те не правят друго освен да се заяждат. за типото евала ти правя и вярвам че ще е под 12сек
    Last edited by Grigor; 16-12-2009 at 01:04.
    SPRINTAUTO service
    0893277773

  15. #30
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Е кво го намесваш Ици той никога не е имал претенции без да мери Отчаянието е последна спирка преди самоубийство

    И земи питай шефчето къде да си пуснеш интригантските изказвания че тука тая тема и без тва е цялата за коша
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •