Results 1 to 14 of 14

Thread: Lambo Doors за Alfa Romeo GTV

  1. #1

    Default Lambo Doors за Alfa Romeo GTV

    Здравейте,това е едно от малкото неща,които бих искал да променя на моята алфа.Искам вратите да са отварят нагоре като на ламборгини,най-вече защото е красиво,а и защото много зор излизам от колата и се е случвало 2 пъти да опра във вратата в друга и се дразня защото си пазя колата.Интересува ме може ли вратите да се отварят нормално както сега но и нагоре като на ламборгини.Колко ще струва и къде да ги направя,не си давам колата при негодни майстори и не правя махленски тунинг!
    Помагайте колеги

  2. #2

    Default

    тука има пове4е информация..... http://clubalfaromeo.com/forum/showt...ighlight=lambo

    пп. мен ако питаш хубаво е бих слойил но няма панти
    Spin City!

  3. #3

  4. #4
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    12

    Default

    Quote Originally Posted by MaxPayne View Post
    ... и се дразня защото си пазя колата...
    и въпреки това си решил да слагаш ламбодорс

  5. #5
    Старши алфист hristiqn's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    SlIvEn VaRnA
    Posts
    536

    Default

    Виж сега , гледам използваш думата 'махленски туниг' , а наясно ли си че само 'истинските' панти на вратите струват колкото колата ти
    BMW 330 D 280h.p600nm by TST Bmw 725 Toyota Yaris T.Sport ex Alfa Romeo 145 2.0 16v Turbo 200hp Suzuki Burgman 400 Malossi kit

  6. #6

    Default

    колеги един приятел скоро слага на едно е46 кабрио такива панти, момчетата си имат сервиз авто тенекеджийски и бояджииски услуги правят само хубави коли, аз лично виждах бмв-то след това найстина беше много яко. ако някой има интерес и пари разбирасе мога да го свръжа с сервиза.
    Поздрави
    Alfa 145 1.3 Boxer 96', Alfa GTV 2.0 16V 96'

  7. #7
    Голям Привърженик BUH's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    UK, London
    Age
    35
    Posts
    245

    Default

    здр Колега
    преди няколко месеца (2-3 някаде) и аз се бях навил много и бях приготвил и парата.Сварзаха ме с едно момче в Плд които се занимава с това като използва и тои УЖ немски механизам.Говорих с пича и ми беше обявил цена около 1200лв с монтажа и амортесиорчета.И каза че колата му се оставя маи за 3-4 дена.Несам мн сигорен но мога да се пробвам да му намеря номера ако си силно заитересован .
    п.с. Аз неси сложих защото след едно премерване на гаража се оказа че няма да мога да излизам от колата...
    Поздрави
    Peugeot 406 coupe 2.0 16v 01'-вс. екстри
    Fiat Bravo 1.8 GT 96'-Г.И. Фобос,пълен сток
    ех:Opel Askona 1.6i 88'

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by BUH View Post
    здр Колега
    преди няколко месеца (2-3 някаде) и аз се бях навил много и бях приготвил и парата.Сварзаха ме с едно момче в Плд които се занимава с това като използва и тои УЖ немски механизам.Говорих с пича и ми беше обявил цена около 1200лв с монтажа и амортесиорчета.И каза че колата му се оставя маи за 3-4 дена.Несам мн сигорен но мога да се пробвам да му намеря номера ако си силно заитересован .
    п.с. Аз неси сложих защото след едно премерване на гаража се оказа че няма да мога да излизам от колата...
    Поздрави
    До колкото помня от това което видях на бмв-то вратите се отваряха и настрани по оригиналдь начин така че кефти ламбо дорс кефти обикновенни. Панти те бяха с амотрисьори и стана доста ефектно
    Марката не помня но мисля че бяха някакви хубави
    Alfa 145 1.3 Boxer 96', Alfa GTV 2.0 16V 96'

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by hristiqn View Post
    Виж сега , гледам използваш думата 'махленски туниг' , а наясно ли си че само 'истинските' панти на вратите струват колкото колата ти
    Ти откъде знаеш колко ми струва колата?Ти ли я плати?
    Оригинални панти струват към 3000лв,което съм чел последно,колата ми определено не струва 3000,но виждам ,че не си запознат с цените на Алфа Ромео ГТВ.
    Не искам да се карам с никой,но моя съвет е да се въздържаш от подобни коментари.

    Колегите, които бяха така услужливи,ще се радвам да пишете координати и цени,а ако и впечатления на местата където правят такива панти, и на ЛС Благодаря ви на всички!Най-добре ги публикувайте в темата,за да са полезни на всички колеги с ГТВ,които да си направят така колите!

  10. #10
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Само не ходете при FENS_

    Много хора са изревали от него. И аз за малко. Пазете се от него.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  11. #11
    Старши алфист hristiqn's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    SlIvEn VaRnA
    Posts
    536

    Default

    Quote Originally Posted by MaxPayne View Post
    Ти откъде знаеш колко ми струва колата?Ти ли я плати?
    Оригинални панти струват към 3000лв,което съм чел последно,колата ми определено не струва 3000,но виждам ,че не си запознат с цените на Алфа Ромео ГТВ.
    Не искам да се карам с никой,но моя съвет е да се въздържаш от подобни коментари.

    Колегите, които бяха така услужливи,ще се радвам да пишете координати и цени,а ако и впечатления на местата където правят такива панти, и на ЛС Благодаря ви на всички!Най-добре ги публикувайте в темата,за да са полезни на всички колеги с ГТВ,които да си направят така колите!
    Готин ти сам си отговори пантите 3000 и отделно труд. В бг почти всичко е махленски тунинг , такива са ни възможностите А и още се чудя защо темата ти е тук ... Определено ще ти помогнат в тунинг бг форума .
    Last edited by hristiqn; 13-12-2009 at 21:41.
    BMW 330 D 280h.p600nm by TST Bmw 725 Toyota Yaris T.Sport ex Alfa Romeo 145 2.0 16v Turbo 200hp Suzuki Burgman 400 Malossi kit

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by b_angelov View Post
    Само не ходете при FENS_

    Много хора са изревали от него. И аз за малко. Пазете се от него.
    Да точно за него ти говорих...Ама го дава и лошковец

  13. #13
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Quote Originally Posted by MaxPayne View Post
    Да точно за него ти говорих...Ама го дава и лошковец
    Лошковец? В смисъл и той се прави на бабаитче ли?
    Last edited by b_angelov; 02-01-2010 at 23:50.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by b_angelov View Post
    Лошковец? В смисъл и той се прави на бабаитче ли?
    Да бе,наакал колите на разни момчета,те го хранат в тунинг форума,той им се дърпа,хем виновен,хем отворен Играч голям,мене направо ме преби,като обясняваше как "произвеждал" пантите и някакви такива щуротии,е вярно малко пари искаше на хората в сравнение с оригиналните,ама то и нищо не получават,един като вика "Много хубави ми бяха вратите,докато не ги отворих на паркинга и не паднаха".Трябва да се основе клуб "Против самоделките",иначе ми се въртите нещо 800-1000лв пантите+труда при него,ама не бих ги правил при него никога!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •