Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 61 to 75 of 102

Thread: BMW 320i E46 vs Alfa Romeo 166 2.4 JTD(chip)

  1. #61
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Аз не мога да разбера защо толко лаете по момчето-първо че не го познавате,не знаете колко е запазена колата и той как я кара,ако има толкова навити да го дърпате,аз ще се свържа с него и ще уредим гонка....
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  2. #62
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by Flame View Post
    Аз не мога да разбера защо толко лаете по момчето-първо че не го познавате,не знаете колко е запазена колата и той как я кара,ако има толкова навити да го дърпате,аз ще се свържа с него и ще уредим гонка....
    Ми по-скоро той е този дето лае и се заканва тей като им чета форума. Пак и нали виждаме колко е запазена по ускорението му до 100. Или си измисля или се пуска с болни алфи. Пуснах им клипа, където бия такава Е46-а и никой нищо не изкоментира, всеки се прави на приятно разсеян.

  3. #63
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Като гледам къде иска да е срещата, той на практика ми е съсед.
    Ще взема да му пиша да се пробва с мен, ама аз не съм "рацер" и ще изложа марката.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  4. #64
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by Fear View Post
    Като гледам къде иска да е срещата, той на практика ми е съсед.
    Ще взема да му пиша да се пробва с мен, ама аз не съм "рацер" и ще изложа марката.
    Ми и ти направи, като него бе. Разтовари я малко от към багажник, сложи си 100 октана + някоя друга добавка и се пусни Съмнява ме да изложиш марката в такава ситуация.

  5. #65
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Аз карам само със 100-октана и без това, а багажник на практика нямам.
    Е, има резервна гума, крик и малко гидоре там, ама тези неща общо едва ли тежат и 15кг, та упражнението е безсмислено малко.

    Така или иначе, писах му, да видим какво ще стане.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  6. #66
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by Fear View Post
    Аз карам само със 100-октана и без това, а багажник на практика нямам.
    Е, има резервна гума, крик и малко гидоре там, ама тези неща общо едва ли тежат и 15кг, та упражнението е безсмислено малко.

    Така или иначе, писах му, да видим какво ще стане.
    Абе ти разкараш ли задните седалки + нещата от багажника и сложиш добавките според мен ще усетиш разлика, няма как.

  7. #67
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Стига бе, няма да си разпарчетосвам колата заради някакъв надъхан "рацер" с BMW!
    Ако имаш предложение за някаква добавка, това мога да го направя. Тъкмо сега резервоара ми е само на 1/4, та от това ще съм спестил 40-50 кила...
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  8. #68
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Чист нафталин Ама не прекалявай Успех
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  9. #69
    започва да се пристрастява ALFA JTD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    98

    Default

    и какво стана??????
    ALFA ROMEO 156 1.9JTD биячката
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD на мацката колата
    ALFA ROMEO SPRINT хобито ми
    ALFA ROMEO 145 TD на стария рокер колата

  10. #70
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    998

    Default

    Quote Originally Posted by Fear View Post
    Стига бе, няма да си разпарчетосвам колата заради някакъв надъхан "рацер" с BMW!
    Ако имаш предложение за някаква добавка, това мога да го направя. Тъкмо сега резервоара ми е само на 1/4, та от това ще съм спестил 40-50 кила...
    Има една добавка, струва 200лв и казват, че имало ефект от нея, освен да направиме партия и направо да скачаме на 28ците
    Аз съм на линия, ако правите глупости, казвайте где.
    ex
    147Q2
    300bhp/606nm
    Gtb2260, fmic, ss exhaust, Eibach springs & anti-roll bars

  11. #71
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by Fear View Post
    Стига бе, няма да си разпарчетосвам колата заради някакъв надъхан "рацер" с BMW!
    Ако имаш предложение за някаква добавка, това мога да го направя. Тъкмо сега резервоара ми е само на 1/4, та от това ще съм спестил 40-50 кила...
    Ми отиваш на някоя бензиностанция и питаш за Октан Бустър А относно гориво според мен най-добро е на Еко 100+ И си яко в играта. Пак и колко е едно разперчедисване за 10 мин.

  12. #72
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Wink

    Здравейте,аз съм въпросното момче с БМВ-то дето май сте му набрали!Искам да обясня нещо,за въпросният пич не го познавам,мой познат на име Тодор по случайност заприказва за Алфа дето тупа всяко БМВ независимо какво,и аз го попитах"иска ли твоя приятел да се замери с едно БМВ???",той ми отвърна"той се бяга само за пари,за кво да си чупи колата иначе",замислих се и викам айде да се оговорим нещо,и вечерта късно към 22:00,се обади моя познат и вика утре на Църна Маца към 23:00,казах ок и отидох.Там какво да видя 20-сет човека ме чакат,изнервих се разбира се,говорихме и ще се дърпаме,облога беше по 150лв на дръпка от 0-лата и от 100км/ч,каза ми за достоверност ще има човек при мен да снима с камера,казах ок!Вече казах как се е развила гонката!Нали се сещате,че не ме интересува дали му е била умрела колата или т.н,все пак взех 300лв!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Многоостро ми се вижда реагирането от ваша страна незнам с какво съм го провокирал,това беше гонка за пари,а не да се доказва на кой му е по бърза колата,все пак мисля,че имам правото да се състезавам с който си поискам,и не съм длъжен да се чуствам тъпо от това,а аз така се чуствам,защото всички ме нападнахте все еднооооооооо незнам!Извинявам се за грубото избликване на страсти от моя странаВече съм част и от вашия свят и се надявам да се разбираме за напред!За гонката чакам оферти,но за съжаление мога само в 17:00 в Дружба след моста посока Булгарплод на дългата права,случая е,че станах баща мноого скоро и след онази нощ женами е мноого изнервена защото се дърпам и все пак е опасно не караме коли за по 300000 евраи мога само след работа!Който иска да пише!


    Поздрави!

  13. #73
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Bimbo Не сме ти набрали или да сме озлобени Просто ти се присмиваме, защото си мислиш че си бил чипосан 2.4 JTD. Най-малкото клиповете ти за ускорението го доказват, че няма как да биеш такъв читав автомобил. Времето което даваш на клипа си е като за стоков 2.4 JTD. Твоята работа е малко като това как Хектор си е мислил, че е убил Ахил Нищо лично.

  14. #74
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Ами той Бимбо няма как да е в ЕКУ-то на Алфата за да знае дали е чипосана или не . Това са му казали , това казва и той ... няма смисъл да го нападате . Бимбо , да е живо и здраво детето
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  15. #75
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Хора дайте да се дръпнем и да имаме какво да опсъждаме!Аз още един път казвам какво стана,нищо повече,а и вие казвате,че ще има видео,което означава,че там ясно ще се вижда какво става!Имам приятел с Алфа 2.4JTD колата върви много,на 190 съм на задницата му,нямам нищо против да ми СМАЖЕТЕ БАВНОТО БМВ,ма нищо,елате да се дръпнеме,и да обсъдиме случилото се!На клиповете се вижда едно,нека се дръпнеме за спорта,имам и приятел от форума той е писал,колата е пърлячка,ще видите нека се замериме,и тогава с основание ще ми се присмивате колкото искате,ако не съм прав!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •