Results 1 to 15 of 102

Thread: BMW 320i E46 vs Alfa Romeo 166 2.4 JTD(chip)

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default BMW 320i E46 vs Alfa Romeo 166 2.4 JTD(chip)

    Чета си аз форума на бмв и гледам как била наказана алфата, та Вие какво мислите по въпроса или се шегуват пичовете?

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  2. #2

    Default

    Дай и ние да почетеме интересно ще е.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  3. #3
    ROSSONERA vikoalfa's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    589

    Default

    Хиар уи гол-
    http://www.bmwpower-bg.net/forums/vi...178717&start=0
    Да не е някой тукашен,освен да чупите турбини нищо друго не правите с тия чипове.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD Lisan Remap
    Alfa Romeo 33

  4. #4
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Е аз къде дрема докато прочета кво станало и колегата пуснал линк. .....! И така да не е нашия "състезател" да е участвал ..... !?

  5. #5

    Default

    Много интересно е разказана гонката, отначало вървят заедно и после мъртвото БМВ го дърпа което според мене е невъзможно. И най як е епизода трима на двайсет. Некой с регистрация в техния форум да им напише че при нас се пускат клипове а не се разказват разкази с неочакван край
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  6. #6
    Старши алфист V_A_N_K_A_T_A's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Хасково;София-Дървеница
    Posts
    646

    Default

    320 Е46 са доста мудни по принцип,карал съм такова купе.Там,обаче пише,че имало някакви "доработки",както се изразява колегата.Все пак,както казва thecleaner,ако го е дръпнало БМВ-то трябва да е било отначало,после би трябвало на JTD-то да му дойде силата,но знае ли се и то колко е умряло и какъв "чип" има.Не ми се вярва да е русенската 166,ставаше въпрос за караулката,на излизане от София...
    Mercedes ML 63 AMG 07'
    159 TI 2.4JTDm SW 09'
    156 2.0 20V Turbo
    VW Phaeton 3.0 TDI 09'

  7. #7
    ROSSONERA vikoalfa's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    589

    Default

    Имам регистрация,но не мога да пиша в темата/раздела.В други теми ми дава бутона отговор/цитат,в тази не.Иначе се засилих да питам за клипчета,относно 20те човека,с автобус ли са дошли???
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD Lisan Remap
    Alfa Romeo 33

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    http://www.youtube.com/watch?v=Ru5rRklZ1Ig Пуснете от 2 мин 18 сек. Как 156 1.9 JTD 115 коня с чип налага Е36 325 TDS 143 коня с чип. Какво ли остава ако беше 2.4 ???

    И да не кажат, че TDS-a бил бавен, ето клип как трепи турбо Е30-ки на драг. Па ся ако кажат, че 320i е по бърз от турбо Е30-ка не знам... Има си една поговорка "По-добре 2.0L Кола, отколкото 2.0L BMW

    http://www.youtube.com/watch?v=_psUr-SZ0GI Пуснете от 6 мин 10 сек. Лилавото БМВ.


    Изглежда , че само подбрана група потребители ( лъжци ) от БМВ форума могат да пишат в този раздел. Който има достъп до него нека им постне тия клипове, малко да вземат да се осъзнаят.
    Last edited by RoMAN; 05-12-2009 at 02:28.

  9. #9
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Wink

    Здравейте,аз съм въпросното момче с БМВ-то дето май сте му набрали!Искам да обясня нещо,за въпросният пич не го познавам,мой познат на име Тодор по случайност заприказва за Алфа дето тупа всяко БМВ независимо какво,и аз го попитах"иска ли твоя приятел да се замери с едно БМВ???",той ми отвърна"той се бяга само за пари,за кво да си чупи колата иначе",замислих се и викам айде да се оговорим нещо,и вечерта късно към 22:00,се обади моя познат и вика утре на Църна Маца към 23:00,казах ок и отидох.Там какво да видя 20-сет човека ме чакат,изнервих се разбира се,говорихме и ще се дърпаме,облога беше по 150лв на дръпка от 0-лата и от 100км/ч,каза ми за достоверност ще има човек при мен да снима с камера,казах ок!Вече казах как се е развила гонката!Нали се сещате,че не ме интересува дали му е била умрела колата или т.н,все пак взех 300лв!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Многоостро ми се вижда реагирането от ваша страна незнам с какво съм го провокирал,това беше гонка за пари,а не да се доказва на кой му е по бърза колата,все пак мисля,че имам правото да се състезавам с който си поискам,и не съм длъжен да се чуствам тъпо от това,а аз така се чуствам,защото всички ме нападнахте все еднооооооооо незнам!Извинявам се за грубото избликване на страсти от моя странаВече съм част и от вашия свят и се надявам да се разбираме за напред!За гонката чакам оферти,но за съжаление мога само в 17:00 в Дружба след моста посока Булгарплод на дългата права,случая е,че станах баща мноого скоро и след онази нощ женами е мноого изнервена защото се дърпам и все пак е опасно не караме коли за по 300000 евраи мога само след работа!Който иска да пише!


    Поздрави!

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Bimbo Не сме ти набрали или да сме озлобени Просто ти се присмиваме, защото си мислиш че си бил чипосан 2.4 JTD. Най-малкото клиповете ти за ускорението го доказват, че няма как да биеш такъв читав автомобил. Времето което даваш на клипа си е като за стоков 2.4 JTD. Твоята работа е малко като това как Хектор си е мислил, че е убил Ахил Нищо лично.

  11. #11
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Ами той Бимбо няма как да е в ЕКУ-то на Алфата за да знае дали е чипосана или не . Това са му казали , това казва и той ... няма смисъл да го нападате . Бимбо , да е живо и здраво детето
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  12. #12
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Хора дайте да се дръпнем и да имаме какво да опсъждаме!Аз още един път казвам какво стана,нищо повече,а и вие казвате,че ще има видео,което означава,че там ясно ще се вижда какво става!Имам приятел с Алфа 2.4JTD колата върви много,на 190 съм на задницата му,нямам нищо против да ми СМАЖЕТЕ БАВНОТО БМВ,ма нищо,елате да се дръпнеме,и да обсъдиме случилото се!На клиповете се вижда едно,нека се дръпнеме за спорта,имам и приятел от форума той е писал,колата е пърлячка,ще видите нека се замериме,и тогава с основание ще ми се присмивате колкото искате,ако не съм прав!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Хора дайте да се дръпнем и да имаме какво да опсъждаме!Аз още един път казвам какво стана,нищо повече,а и вие казвате,че ще има видео,което означава,че там ясно ще се вижда какво става!Имам приятел с Алфа 2.4JTD колата върви много,на 190 съм на задницата му,нямам нищо против да ми СМАЖЕТЕ БАВНОТО БМВ,ма нищо,елате да се дръпнеме,и да обсъдиме случилото се!На клиповете се вижда едно,нека се дръпнеме за спорта,имам и приятел от форума той е писал,нека се замериме,и тогава с основание ще ми се присмивате колкото искате!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Какво видео? От твоя страна никакво видео не видях аз. Само аз пуснах едно в което ти показах как върви чипосан 2.4 JTD на 166 срещу БМВ като твоето. Други клипове от тоя сорт не видях... Както и да е, замери се с някоя друга форумна 166-а и запишете клипче да видим все пак.

  14. #14
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Хора дайте да се дръпнем и да имаме какво да опсъждаме!Аз още един път казвам какво стана,нищо повече,а и вие казвате,че ще има видео,което означава,че там ясно ще се вижда какво става!Имам приятел с Алфа 2.4JTD колата върви много,на 190 съм на задницата му,нямам нищо против да ми СМАЖЕТЕ БАВНОТО БМВ,ма нищо,елате да се дръпнеме,и да обсъдиме случилото се!На клиповете се вижда едно,нека се дръпнеме за спорта,имам и приятел от форума той е писал,колата е пърлячка,ще видите нека се замериме,и тогава с основание ще ми се присмивате колкото искате,ако не съм прав!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Писал съм ти ЛС в BMW форума, свържи се с мен, ще измислим нещо - ако не гонка, може поне по бира да пием, за здраве на хлапето ти!
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  15. #15
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Чувствам , че има разбиране и това много ме радва Както се казва всяко стадо има поне по 1 черна овца .. явно пича със 166-цата се е изложил Но голяма работа - пада му се след като се прави на повече отколкото е. Относно теб Бимбо , живо и здраво да е детето и само приятни изживявания с него/нея
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •