Results 1 to 4 of 4

Thread: Греда под радиатора

  1. #1
    МалоУмник Ladjov's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    369

    Default Греда под радиатора

    Свалих радиатора за да го сменям сменям и гледам отдолу изненада някава шина закрепена почти на магия да крепи радиатора .Та мисълта ми е как се крепи тая ламарина .Някой има ли нещо такова за продан .
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD CF3 115CV {06.01г.} Progression / Limited edition (I) My love

  2. #2
    Старши алфист AlfaMan's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Posts
    851

    Default

    Продава се колега. Потърси по-втората употреба
    Alfa Romeo 159 SW, 1.9 JTDm
    Alfa Romeo 156, 2.4 JTD
    Ex: Alfa Romeo 159, 2.4 JTDm, Subaru Legacy 2.5i,
    Alfa Romeo 156, 2.0TS

  3. #3

    Default

    Що на магия бре, 4 болта я държат....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4
    МалоУмник Ladjov's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    369

    Default

    работата е че колата е била удряна и има 1 шина ако я знаеш на нея се крепи вентилация и всякакви комуникации по таваните и е захващана едва ли не в 1я край с дъвка . Та като я няма тая греда по точно казано радиатора не ляга плътно в подобната греда дето е в горната част на бронята и може да изпадне както и стана .Аз радиатора го купих нов ама тая глупост неприятно ме изненада (гледах въф форума че за 155 ставал и радиатор от лада за 156 има такава опция ) сега мисля да намеря ако на някой му е отанала да ми пише , че в нета по каталог гледах че е 80 кинта а за ламарина ми се виждат много .
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD CF3 115CV {06.01г.} Progression / Limited edition (I) My love

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •