Results 1 to 15 of 61

Thread: Интериорно обновление

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default Интериорно обновление

    Решил съм да си претъпицирам тавана, кората на багажника, вс кори в черен материал като оригиналният, някой иначе ако му се намира такава снимка на такъв интериор...мисля ще се получи много добре, както вс вътре е черно и със светлото кожено салонче, ще контрастира мн добре. Какво ще кажете...
    Attached Images Attached Images
    Last edited by rusiq86; 28-11-2009 at 18:46.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  2. #2
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Никой ли не е виждал такова животно? Събота ще я нося и неделя вечерта ако вс е 6, треа да я взема!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  3. #3
    Бързам, бързам.. WarsteineR's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Велико Търново
    Age
    36
    Posts
    330

    Default

    Виждал съм такова бмв, със салон като твоя и черен таван гъзариика си е .. още повече ако материята е като кожа мат
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 99'
    ex. Lancia Dedra 1.6 ie 93'

  4. #4
    Люлинчанин Bonev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    1,354

    Default

    За черен таван отдавна мисля, ама все не намирам време. Ако някой има снимка нека покаже как изглежда.

    Subaru Legacy 3.0 H6
    Alfa Romeo 156 2.0 - Ex
    0888 511 533 - Бонев

  5. #5
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    След неделя ще дам актуални снимки, а кожа не слагам: причина, човека който ми и познат ми каза: фабричната кожа е добра, но ми каза че ако ми сложи след време ще провисне на места от слънцето. Каза ми мога да го направя и но да даваш пари ей така. Затова ще сложа същата материя като оригиналната но в черно и ще пусна снимки.
    Ходих на едно място в Русе и пича за същата интервенция за всичко ми каза 350 лева с труд и материал. Този моят който се занимава само с тапицерии, волани и всякакви ткива ми каза труд и материали за 6-те колонки, тавана, сенниците, кората на багацника, абе всичко ще струва 100лв и два дена труд.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  6. #6
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    След неделя ще дам актуални снимки, а кожа не слагам: причина, човека който ми и познат ми каза: фабричната кожа е добра, но ми каза че ако ми сложи след време ще провисне на места от слънцето. Каза ми мога да го направя и но да даваш пари ей така. Затова ще сложа същата материя като оригиналната но в черно и ще пусна снимки.
    Ходих на едно място в Русе и пича за същата интервенция за всичко ми каза 350 лева с труд и материал. Този моят който се занимава само с тапицерии, волани и всякакви ткива ми каза труд и материали за 6-те колонки, тавана, сенниците, кората на багацника, абе всичко ще струва 100лв и два дена труд.
    Добра оферта ти е вкарал колега, давай успех в начианието и като е готова направи 1 хубава фотосесия да я видим.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  7. #7
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Решил съм да си претъпицирам тавана, кората на багажника, вс кори в черен материал като оригиналният, някой иначе ако му се намира такава снимка на такъв интериор...мисля ще се получи много добре, както вс вътре е черно и със светлото кожено салонче, ще контрастира мн добре. Какво ще кажете...

    Защо черно колега? Първо ще изглежда много мрачно и тясно вътре а и лятото и климатика няма да може да те спаси

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  8. #8
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Изглежда мн шик дори! вс в колата е черно с бежав кожен салон, и бежава кожа по вратите. Сега с черният таван се довършва всичко. Мн е уютно вътре. Контраста е мн добър, изработката на вс два пъти повече. Ето и няколко снимки, на тъмно са и е кофти малко, утре повече:
    Attached Images Attached Images
    Last edited by rusiq86; 06-12-2009 at 23:55.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  9. #9
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Още няколко снимки: само един елемент немога да сваля да го боядисам, на колана, но за него коланите трябва да откача...та как ви се струва
    Attached Images Attached Images

    Gulfstream G650 with Italian design...

  10. #10
    Запален алфист sheim's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    moon.....
    Age
    42
    Posts
    138

    Default

    густо е станало ....но даи некви по добри снимки да добием релна представа...че много много не се вижда колега
    Mercedes C 200 compressor

  11. #11

    Default

    Айде малко и от мене - едната снимка с дръжката на вратата стана кофти и цвета не си личи, но иначе е ярко кармазъ......

    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •