Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: Леко потракване

  1. #16
    Запален алфист balev64's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ловеч
    Age
    59
    Posts
    479

    Default

    Колега предии малко писах в една моя тема какво съм направил по въпроса тракането.Според мен това е от непоплътнени дюзи,т.е свалян дюзи и не подменени дихтунги.

  2. #17

    Default

    именно или дюзите или щом пък и пуши много може и да е много лош чип...

  3. #18
    Младши алфист muro007's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Бобов дол
    Posts
    24

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    именно или дюзите или щом пък и пуши много може и да е много лош чип...
    А след като е дюза защо чатка само в движение от 1500 до към 2200 оборота и само след като е загряла колата ???

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by muro007 View Post
    А след като е дюза защо чатка само в движение от 1500 до към 2200 оборота и само след като е загряла колата ???
    с какво масло я караш колата ? отделно точно при пълна газ може да не са добре стегнати дюзи имаше такива случаи... чува се като пукане

  5. #20
    Младши алфист muro007's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Бобов дол
    Posts
    24

    Default

    По сервизна книжка пише че е карана само със SELENIA WR такова сложих и аз пък дали е хубаво незнам!!! Отделно при мен не е пукане а нещо от сорта на чък чък чък и наи силно се чува примерно на 5та по нанагорнище на 1ва е наи слабо изразено а като работи на място вообще го няма ЩО Е ТО ????????? Хаиде някои маистор да се изкаже че ми умразна от тая дизелова голф 2ка

    ---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:44 ----------

    По сервизна книжка пише че е карана само със SELENIA WR такова сложих и аз пък дали е хубаво незнам!!! Отделно при мен не е пукане а нещо от сорта на чък чък чък и наи силно се чува примерно на 5та по нанагорнище на 1ва е наи слабо изразено а като работи на място вообще го няма ЩО Е ТО ????????? Хаиде някои маистор да се изкаже че ми умразна от тая дизелова голф 2ка кажете как сам да си проверя дюзите не се ли продава някакъв ремонтен комплект

    ---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:49 ----------

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    с какво масло я караш колата ? отделно точно при пълна газ може да не са добре стегнати дюзи имаше такива случаи... чува се като пукане
    По сервизна книжка пише че е карана само със SELENIA WR такова сложих и аз пък дали е хубаво незнам!!! Отделно при мен не е пукане а нещо от сорта на чък чък чък и наи силно се чува примерно на 5та по нанагорнище на 1ва е наи слабо изразено а като работи на място вообще го няма ЩО Е ТО ????????? Хаиде някои маистор да се изкаже че ми умразна от тая дизелова голф 2ка кажете как сам да си проверя дюзите не се ли продава някакъв ремонтен комплект

  6. #21

    Default

    туй чък чък може да е строшен повдигач... и клапана да се удря, един голф тди така беше станал...
    156 2.4JTD 136+ PS

  7. #22
    Запален алфист balev64's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ловеч
    Age
    59
    Posts
    479

    Default

    При мене е нещо като аванс,чувал съм го и при други дизели това тракане или чаткане.Аз сменях дихтунги и в момента е съвсем слабо,даже на 1500 об. го няма вече а се чува в още по ниските обороти и то само на студено.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •