Page 4 of 12 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 178

Thread: 0-100

  1. #46
    Бързам, бързам.. WarsteineR's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Велико Търново
    Age
    36
    Posts
    330

    Default

    Аз със техника не съм я мерил мойта.. то и няма нужда щото си е напълно сток .. ето ви едно клипче от мен
    http://vbox7.com/play:333bcde4
    Мисля че засега всичко си е наред по двг
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 99'
    ex. Lancia Dedra 1.6 ie 93'

  2. #47
    156 2.4jtd SW toshi...9's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    41
    Posts
    92

    Default

    колеги и аз пробвах с тази програма за нокиа расехроно няколко пати и ми даваше 8.6 сек 8.9 наи барзо 8.3 с 156 SW 2.4 150

  3. #48
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Ето едни клипчета до 100 без много зор...Принципно на 2ра правя 110км ама айде да не се обяснявам...

    http://www.youtube.com/watch?v=bOKGu7RvIuM

    http://www.youtube.com/watch?v=5xWV-ZGqc9U

    http://www.youtube.com/watch?v=niPgMXZEoG8
    Last edited by VFTI; 15-01-2010 at 17:41.
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  4. #49
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Ето ми Вагонката 1,8 16в. http://clubalfaromeo.com/forum/album...pictureid=1827 Според мен НЕ СА ВЕРНИ ДАННИТЕ, телефона е Н95. На миро QV то даде най-добро 10,6 или некви такива данни, а доста хора във форума знаят как му върви колата.
    Ами колега те хората си го пишат. Не се препоръчва използването на вградения гпс поради неточноста на измерване. За пермофънс тест най-добре с блутуут гпс или друг такъв външен.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  5. #50

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Ами колега те хората си го пишат. Не се препоръчва използването на вградения гпс поради неточноста на измерване. За пермофънс тест най-добре с блутуут гпс или друг такъв външен.
    Абсолютно съм съгласен, някъде мисля че го бях споменал даже същото.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  6. #51
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Аз моята я замерих днес, и ми даде 11.7 направих още 2 и този излезна най-добрия , донякъде съм доволен , като се има предвид , че колата е с дебитомер , който не е на 100% , маркуча след него е спукан и лепен, също така и ламбда сонда изглежда умряла и така като засичам 2 пъти до Стара Загора , слагам по 13 литра бензин и като се връщам излизам, че съм ги изгорил или около 10 на 100, та толкова даде , но ми направи 1 впечетление , че на 2ра немога да шибна 100 км/ч по ГПС праснах изключвател но телефона не засече , такаче трябваше да се преповтори и то с бутане на 3та, някой без чип да каже при него как е на 2ра засичали му време въпросната програма.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  7. #52
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Аз днеска тръгнах да засичам и кво стана? Из от заводя червена палка, добре че ги видях отдалеко и намалих до 70 и те тогава са ме стрелнали. Опита ми за засичане ми струваше 30 лв. фиш.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  8. #53
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Кофти ;(
    Аз деня след Трак Дея, понеже бях още на вълна "рацинг" ми набиха и на мен една палка и изгорях 100лв и 3 точки мисля

    Аз засичах 0-100 на газ като смених свещите с денсо...за 12 секунди (преди това за около 13)
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  9. #54
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Кофти ;(
    Аз деня след Трак Дея, понеже бях още на вълна "рацинг" ми набиха и на мен една палка и изгорях 100лв и 3 точки мисля

    Аз засичах 0-100 на газ като смених свещите с денсо...за 12 секунди (преди това за около 13)
    Ми добри времена, незнам изглежда моята е доста запушена от тия дебитомери и сонди, иначе на стартовете оставях около 2-3 метра гуми.
    Last edited by CrazyElement; 17-01-2010 at 19:15.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  10. #55

    Default

    Колега оставяш ли гуми нищо не правиш.. Не е ефективно. Уцели точно как да тръгнеш с минимално въртене.
    AR 156 2.4 JTD 98' RED ~200 bhp - EX
    Seat Toledo 1L 1,9 TDI EX
    AUDI A4 Avant B5 1,9 TDI ~150 H.P Quattro

  11. #56
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by ReLeFNIQ View Post
    Колега оставяш ли гуми нищо не правиш.. Не е ефективно. Уцели точно как да тръгнеш с минимално въртене.
    Ми незнам не става ако не оставя гуми ще е от ниски обороти и пак докато наеми резултата ще е доста зле... Я някой да каже от колко оборота тръгва( говоря за 1.8 и 2.0).
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  12. #57
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Точно гуми трябва да си се оставят.....Аз стартирам на 3000об. и пак си върти доста, но това е оптималния вариант при мен..А и съм със зимни гуми, които са 14"..Лятото на 15ките тръгвам от 3500об...На пропан бутан колата е по слаба и тръгвам от 4500об...Но 8клапановия има повече тяга в ниските от 16в...

    Тааа зависи колко е пъргава колата и какви са гумите...Сам трябва да усетиш най-доброто стартиране
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  13. #58
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Точно гуми трябва да си се оставят.....Аз стартирам на 3000об. и пак си върти доста, но това е оптималния вариант при мен..А и съм със зимни гуми, които са 14"..Лятото на 15ките тръгвам от 3500об...На пропан бутан колата е по слаба и тръгвам от 4500об...Но 8клапановия има повече тяга в ниските от 16в...

    Тааа зависи колко е пъргава колата и какви са гумите...Сам трябва да усетиш най-доброто стартиране
    Еми аз стартирам от 3500 някъде с 17ки гуми съм еми не е много пъргава колата няма шипове филтри , и на всичкото отгоре и дебитомера и сондата са за смяна . Мене ми беше интерсно дали някой прави 0-100 на 2ра без чип... защото излгежда моята неможе.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  14. #59
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by Crazy_Element View Post
    Еми аз стартирам от 3500 някъде с 17ки гуми съм еми не е много пъргава колата няма шипове филтри , и на всичкото отгоре и дебитомера и сондата са за смяна . Мене ми беше интерсно дали някой прави 0-100 на 2ра без чип... защото излгежда моята неможе.
    Тази вечер пробвах пак, но асфалта е мокър. И установих, че много време ми отнема да вкарам 2-ра... гледах един клип тука на колегата от Търново как ги реди. Аз м/у 1-ва и 2-ра имам 2 секунди само опити да я вкарам 2-рата. И много върти. Тази вечер дето е мокро ами и хлъзгаво. Ще пробвам друг път.

    П.П. То като гледам даже и сняг заваля.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  15. #60
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Тази вечер пробвах пак, но асфалта е мокър. И установих, че много време ми отнема да вкарам 2-ра... гледах един клип тука на колегата от Търново как ги реди. Аз м/у 1-ва и 2-ра имам 2 секунди само опити да я вкарам 2-рата. И много върти. Тази вечер дето е мокро ами и хлъзгаво. Ще пробвам друг път.

    П.П. То като гледам даже и сняг заваля.
    Как така много време ? Не иска да влезне 2ра ли ? Мен ме е яд , че немога да ударя 100 на 2ра ;( по километраж излиза 103 някъде и бие изключвател но по гпс изглежда е около 99 и трябва да вкарам 3та което еб*** майката на цялото ускорение.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

Page 4 of 12 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •