Results 1 to 15 of 23

Thread: Компресор климатик,шайба..

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default Компресор климатик,шайба..

    Колеги,шайбата на компресора на климатика...тази която се върти от ремъка,вътре в нея има втора шайба коя всъщност играе роля и на съединител.
    Въпроса ми е:тази втора/вътрешна/шайба само с един болт ли се държи или има и нещо друго?
    За първи път ми се случва да ми падат шайбите да го...Ева.
    На другата напипвам само глава на болт,но дали е само това?
    На Епер като гледам не се ориентирам.
    Благодаря
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  2. #2
    Запален алфист balev64's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ловеч
    Age
    59
    Posts
    479

    Default

    Има болт,лагер и зегерка която фиксира лагера.Лятото като я избивахме, тръгна много леко и после като запецна...добре че не сме от тия с твърдо праволинейното поведение ами по логика я набарахме тази зегерка та не се вкарахме в приключение.Най вероятно тази зегерка при теб е заминала и шайбата е излязла.

  3. #3

    Default

    Мдаааа чудесно...
    Благодаря
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  4. #4
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Като се отвори темата за компресора .. на мен ми е заминало някакво лагерче на съединитела за свободния ход и като изключи компресора вие здраво - въпроса ми е може ли да се сменя , защото нещо ми намекнаха за нов компресор и не ми се дават 300-400лв ??
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by EMo0o View Post
    Като се отвори темата за компресора .. на мен ми е заминало някакво лагерче на съединитела за свободния ход и като изключи компресора вие здраво - въпроса ми е може ли да се сменя , защото нещо ми намекнаха за нов компресор и не ми се дават 300-400лв ??
    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...768#post585768
    156 AR67601 BN 1.6TS 16V CF2 BASE
    Bosch Motronic M2.10.4 MPFi

  6. #6
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Благодаря
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •