Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 31

Thread: Пролетен събор - преброяване

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    265

    Default

    И аз една двойна стая на 99%
    Alfa Romeo 156 2.0 T. Spark
    2003 Honda CBR 954 RR

  2. #17

    Default

    За мен 6+3+8+1+5+7 места, 8456481658714% сигурно...
    Или с други думи - ще дойда със сигурност сам :P :P :P
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  3. #18

    Default

    Грубо 24 човека до тук + още 7 които ще дойдат почти сигурно...та станахме едно 30+ от Алфа клуба.

    Погледнета и темата за датата....19-21 Май

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  4. #19

    Default

    Едно леко уточнение...относно това, че тук се бройме само хора от Алфа форума и в Ланча се броят само от Ланча форума....понеже някой хора пак се опитват да намерят под вола магаре....Тоест, че никой от Митко-форума не може да участва.
    http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic.php?t=4128

    1. Това е така, за да не се получава повтаряне на едни и същи хора и да се получи нереална бройка.

    2. Ако някой от Фиат форума иска да се запише, може да го направи или на Ланча или на Алфа форума по свой избор както вече някой хора са го направили, ЗАЩОТО в Митко-Форума ("фиат"форума) се трие всяко подобно мнение.

    3. Запход, трудно ми е да пиша в Митко-Форума....някакси не става като съм Баннат...така, че не ми излизай с номера, че ти за съжеление си трябвало да уведомиш хората...Въпреки, че като гледам Иво е пуснал темата още на 17/1/2006...и е съобщил на хората, че ще се организра подобен събор.... а от тогава насам колко мнения се изтриха в тази тема. Накрая я заключихте за по-сигурно...
    ====================================

    ИНАЧЕ казано, за да не стане недорузомение...ВСИЧКИ СА ДОБРЕ ДОШЛИ...

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  5. #20
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Аз сигурно ще дойда както и Митко и Дъч обаче не е 100% сигурно затова като се уточнат кога са на бачкане до края на седмицата ще кажа 100%

  6. #21
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    ...
    2. Ако някой от Фиат форума иска да се запише, може да го направи или на Ланча или на Алфа форума по свой избор както вече някой хора са го направили, ЗАЩОТО в Митко-Форума ("фиат"форума) се трие всяко подобно мнение.

    3. Запход, трудно ми е да пиша в Митко-Форума....някакси не става като съм Баннат...така, че не ми излизай с номера, че ти за съжеление си трябвало да уведомиш хората...Въпреки, че като гледам Иво е пуснал темата още на 17/1/2006...и е съобщил на хората, че ще се организра подобен събор.... а от тогава насам колко мнения се изтриха в тази тема. Накрая я заключихте за по-сигурно...
    ...
    муахаххаха, еййй уникални са просто ...
    квото не е "подкрепено от администрацията" е чао
    хахахахах ех ... не мисля че някой е изненадан де, така ще се отсеят истинските фенове от митко-подмазвачите
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  7. #22
    започва да се пристрастява Член на клуба Little's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    96

    Default

    Здравейте,
    при Little бройката е 2.
    Crosswagon, 156 1.8 TS, +359 892 484 482

  8. #23
    Запален алфист me_to_u's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    245

    Default

    Цитат на мнението ми, написано в Ланча форума:
    Всяка втора и последна неделя от месеца във Варна се събираме хора от трите клуба-Алфа, Фиат и Ланча. Много си ни е готино, забавляваме се, обсъждаме, без да говорим за кавги, неразбирателства и др. Аз лично смятам да присъствам и на двете срещи, защото искам да се запозная и прекарам приятно с повече хора, които в крайна сметка са почитатели на италианските автомобили, не на френски, немски, японски или други. Да науча нещо, да си начеша крастата и напълня очите. Всеки ден около мен стават кавги, карам се и се нервя, както сигурно и всеки един от нас. Аз нямам намерение да си превръщам и свободното време в нервообразуващо мероприятие. Тази неделя на редовната ни среща ще уточним колко хора ще могат да присъстват и ще дадем заявката си. Радвам се и ще се радвам да се запозная с всеки един от вас.
    С няколко думи, ще дойда на срещите за мое удоволствие, като в крайна сметка ако някой има нещо против мен лично, можем да го обсъдим на по бира.

  9. #24

    Default

    Колега, къвги и караници няма между хората, които са създали всичко до тук. Като почнеш от първите срещи, форумите та стигнеш до Италфеста. За тия другите 2-3ма дето не са си мръднали пръста за нищо освен да създават интриги нямам време да коментирам. С времето ти сам ще разбереш къде е истината.

    Иначе по темата:

    С нетърпение ще чакаме вашата заявка и надявам се предложение за място около В.Търново.

    пс: Лятото имаме като идея да направиме две мини-национални срещи на морето...миналата година я направихме в Бургас, тази искаме да има една в Варна и евентуално пак една в Бургас; в периода на първите две седмици на Август.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  10. #25

    Default

    Мисля, че аз съм единия от живите примери за това, като никога през живота си не съм имал Алфа, а с членовете на този клуб се разбирам и сработвам най-добре
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  11. #26
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default

    Аз съм абсолютно сигурен,2 човека
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

  12. #27
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Русе
    Age
    52
    Posts
    96

    Default

    Здравейте, до къде стигна с организацията? Място избра ли се?
    Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369

  13. #28
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by ivo
    Здравейте, до къде стигна с организацията? Място избра ли се?
    Вчера ми се обади Алфаманяка и в събота мислим да отидем на място да разгледаме някакви места (аз обаче не питах кои места)Така че се надявам да има яснота в неделя.

    П.П. При това преброяване не беше лошо да се добавя всеки и сега да не ги смятам , а да знам бройка общо. Да знам за колко места да гледам и т.н.т. Местата ще са някъде по този маршрут- Севлиево,Троян. В.Търново.
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  14. #29

    Default

    BatVas аз в събота ще съм в Троян, обаядете се ако стигнете до града.
    Lancia Lybra SW Executive, 2.4JTD, 150 hp, 841C000 '03
    Lancia Kappa Coupe, 2.0t, 205 hp, 834A4.000 '97
    Lancia Kappa, 2.0, 145 hp, 838A1000 '95
    Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 159B9000 '94
    Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 835A1000 '91

  15. #30
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    Последно къде и кога?
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •