Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 28 of 28

Thread: Воден радиатор-нов, но какъв.

  1. #16
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    220-230 лева ама незнам точно какъв зима братчеда .....
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Радиатора ли ще сваляш?
    Ми нямам намерение... по мои сметки тече долу в ляво радиатора , но... знам ли какво ще излезне...

  3. #18
    уникален лигльо assassin's's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    там някъде
    Age
    41
    Posts
    696

    Default

    не си играйте с тези добавки!и при мен така се получи лек теч сложих си добавка викам си всичко ок,но след 1000 километра добре че баща ми поогледал малко колата на един паркинг и като отидах да я видя река тече отдолу,нямаше от де да купя радиатор за тва че пак добавка и така още 2-3 дни,и най накрая някакъв радиатор турски за 150 лв и сега всичко си е ок!
    alfa romeo 156 1.8ts-спортно окачване!! R.I.P!Now Alfa Romeo 159sw

  4. #19
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Balchik - 0885342413
    Posts
    10

    Default

    Откъде взе турския? Благодаря предварително.
    asen
    156 2.5 V6

  5. #20
    започва да се пристрастява borouu's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Габрово
    Posts
    84

    Default

    Аз от ( http://www.avto.bim.bg/m7/t23/ALFA-R...dni-radiatori/) си поръчах и съм доволен, обади им се за да уточниш дали имат за твоя модел.

  6. #21
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default

    И на мене радиатора ми протече, вчера го видях. Смених антифриза преди месец и сега е протекъл, гледам и всички съединения са станали сини, значи е сълзял и там по-малко.
    Доволни ли са колегите с тия турските радиатори, вдигат ли си нормалните температури колата с тези радиатори?
    Ако може някаква марка да кажете и цена за колата от подписа ми.
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

  7. #22
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Аз съм с някакъв такъв... По спомени към 150 лв ми излезе. Нямам никакви проблеми с него вече 2 години (да чукам на дърво). Колата си загрява нормално и държи температура. Да отбележа само, че съм с ЖТД.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  8. #23
    МалоУмник Ladjov's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    369

    Default

    аз съм с китайски радиатор за 130 лв. вече 2 години и нещо без проблеми с него и аз съм с ЖТД
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD CF3 115CV {06.01г.} Progression / Limited edition (I) My love

  9. #24
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default

    Намерих радиатор BNR от http://www.avto.bim.bg/ за 135лв с доставка!
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

  10. #25
    започва да се пристрастява borouu's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Габрово
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by Versace View Post
    Намерих радиатор BNR от http://www.avto.bim.bg/ за 135лв с доставка!
    И аз оттам си поръчах пролетта за тия пари, всичко е точно.

  11. #26
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default

    А мнение за радиатори AVA за 150лв го продават?
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

  12. #27
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default

    Вземах радиатор ITN незнам дали са добри ще стане ясно
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

  13. #28
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    120

    Default

    Повечето турски са Kale, екстра са. Колата си качва температура, не прегрява. Разликата е, че питите са по-нарядко и целия радиатор е чист алуминий, докато по-скъпите са мед с алуминий и съответно са с по-ниско термично съпротивление. Така че въпросът за турските: "колата загрява ли" не е много състоятелен. По-важното е, че се и охлажда. Не съм усетил перката да се включва по-често или колата да загрява по-бързо. Дори и в жегите нямаше проблем. Nissens са хубави, но цената е около 320лв. Тези Frig Air бяха с медно-алуминиева конструкция. Но критичните места на радиатора ги знаете - просто си огледайте бройката, която ви е в ръцета как е направена и това е. Другото е на късмет. Аз лично, като знам какви ментаци внасят в БГ пакетирани в какви ли не маркови кашони, предпочетох турския, на който поне си е щампована фирмата. А и цената беше много добра - с отстъпки дойде на 130лв, иначе в магазина е около 190-200лв.
    Alfa Romeo 156 2.0 '99 Selespeed
    ALFA- Always Looking For Assistance

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •