Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 31

Thread: ПОЛИТРОН Масла

  1. #1
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default ПОЛИТРОН Масла

    Гледам доста наши дрифитачки карат с масла на Polytron.

    Чета доста фантастични неща в сайта им... но не мога да си обесня. Щом е толкова революционно, защо не се ползва масово?

    Нещо или намирисва или просто малко се знае за него.

    Някой има ли лични наблюдения? Отварял ли е двигател каран с такова масло?
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  2. #2
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    много интересно е описан начина на работа на тая добавка! Някой ако знае нещо от първа ръка, ще е добре да!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  3. #3
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    То не е добавка. А си е направо масло.

    Тука едни БМВ-та дирфтачки, едни бегачки гледам само с такова карат.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  4. #4
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Иииигати супер секретна формула за танкове, хеликоптери и подводници. Баф мааму. Най ги обичам такива реклами. Ама супер ше ми дойде тамън се чудех ко да туря на ядрения реактор на подводницата че ми престръгва на 6та скорост.
    -Разходи по подръжка минус 60%
    - Износване ан двигателя минус 95% демек почти вечен
    - Двигателя може да работи без охладител!!!
    oem -ти сериозно ли питаш? Така като го четеш това не ти ли мяза на ВС Телешоп
    А това че го карат на дрифтачки и бмв рацери е ясно референция да не го ползваш
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  5. #5
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Всичко ми е ясно. Просто рекох да питам. Дали някой е правил проби. Просто ми е интересно, не че ще си сложа на колата това масло. Selenia Racing Forever !
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  6. #6
    Старши алфист Grim's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    St.Zagora
    Age
    45
    Posts
    824

    Default

    Quote Originally Posted by Old Fox View Post
    Иииигати супер секретна формула за танкове, хеликоптери и подводници. Баф мааму. Най ги обичам такива реклами. Ама супер ше ми дойде тамън се чудех ко да туря на ядрения реактор на подводницата че ми престръгва на 6та скорост.
    -Разходи по подръжка минус 60%
    - Износване ан двигателя минус 95% демек почти вечен
    - Двигателя може да работи без охладител!!!
    oem -ти сериозно ли питаш? Така като го четеш това не ти ли мяза на ВС Телешоп
    А това че го карат на дрифтачки и бмв рацери е ясно референция да не го ползваш
    чичо,а ти на живо виждал ли си го? щото аз да,а ти май не .....и като ти покажат как масло се качва нагоре по миксер и се качва по корпуса му,тогава казвай телешоп,..... а като си смел-20+ лв/литъра......
    сполай ти и със здраве....
    '97 155 1.8 16V
    GMC YUKON DENALI 5.7 V8
    the cost of living is dying...everybody pays...

  7. #7
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    нека да е в общите, но мен ме вълнуват повече факти и впечатления от това масло, което се катери по миксера!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  8. #8
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by Grim View Post
    чичо,а ти на живо виждал ли си го? щото аз да,а ти май не .....и като ти покажат как масло се качва нагоре по миксер и се качва по корпуса му,тогава казвай телешоп,..... а като си смел-20+ лв/литъра......
    сполай ти и със здраве....
    Голям критерий имаш за маслата.
    Щом само се качва супер, ама да не въртиш ръчката, където е направена за невероятния потребител да си врътка и да се радва.
    За протокола, питай какво ще стане ако вместо нано-маслото Политрон налееш мед примерно. Да видиш не се катери а направо ще лети по "миксера".
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  9. #9
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Quote Originally Posted by Grim View Post
    чичо,а ти на живо виждал ли си го? щото аз да,а ти май не .....и като ти покажат как масло се качва нагоре по миксер и се качва по корпуса му,тогава казвай телешоп,..... а като си смел-20+ лв/литъра......
    сполай ти и със здраве....
    Верно ли бе? А пък има едни тенджери дето готвиш 5 яденета+риба без да им се смесва вкуса. Да ама не. И едни хапчета дето като ги пуснеш в резервоара и намаляват разхода. И една вакса за кола дето предпазва ламарината от стрелба с въздушна пушка. И всичко това са живи демонстрации за шарани. Все е телешоп
    Супер секретна формула дето се продава от разни сульовци в България и е по-евтино от мобил примерно. Ма купувайте си го де. То тия шарлатани трябва да ядат.
    Далеч съм от чичо, обаче се питам ти дали имаш 18 лазарника?
    Аз като правя кекс и сместа се качва по миксера. Искаш ли да забъркам една тава да си караш с нея?
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  10. #10
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by Old Fox View Post
    Верно ли бе? А пък има едни тенджери дето готвиш 5 яденета+риба без да им се смесва вкуса. Да ама не. И едни хапчета дето като ги пуснеш в резервоара и намаляват разхода. И една вакса за кола дето предпазва ламарината от стрелба с въздушна пушка. И всичко това са живи демонстрации за шарани. Все е телешоп
    Супер секретна формула дето се продава от разни сульовци в България и е по-евтино от мобил примерно. Ма купувайте си го де. То тия шарлатани трябва да ядат.
    Далеч съм от чичо, обаче се питам ти дали имаш 18 лазарника?
    Аз като правя кекс и сместа се качва по миксера. Искаш ли да забъркам една тава да си караш с нея?
    Сега ти карал ли си със такова масло или не?Отклоняваш се от темата ми си струва!Ако си карал със такова масло или ако имаш някакви преки наблюдения или ако имаш познати карали със такива масла кажи а не да спамиш излишно темата и да се опитваш да ръсиш остроумни мохабетиИзвинявам се за спама.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  11. #11
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Не не съм карал. Обаче ако видя че някой продава перпетуум мобиле от първи род също няма да има нужда да питам за мнения за да знам че не е възможно.
    И ми е чудно кво значи да си доволен от масло? Ама много ми е чудно. Ако навъртиш по 100 000км на две еднакви коли с различни масла евентуално би могъл да имаш мнение - другото е шит. Повече няма да цапам темата обещавам Купувайте си секви секретни формули и тъкмо ще спестите от антифриз щото може да се кара и без охладител. Успех
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  12. #12
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Между другото преди години ходих на пловдивкия панаир. Там едни почове бяха сложили един жигулски двигател и демонстрираха няква добавка или масло. Сипаха, запалиха мотора за малко. После го изляха. Махнаха картера и запалиха мотора. И цял ден тоя мотор го форсираха с махнат картер.

    Това преди 10-тина години още. Предполагам, че има такива революзионни технологии. За това питам дали някой не е празвил тестове с тези масла. Просто ми е интересно.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    738

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Между другото преди години ходих на пловдивкия панаир. Там едни почове бяха сложили един жигулски двигател и демонстрираха няква добавка или масло. Сипаха, запалиха мотора за малко. После го изляха. Махнаха картера и запалиха мотора. И цял ден тоя мотор го форсираха с махнат картер.

    Това преди 10-тина години още. Предполагам, че има такива революзионни технологии. За това питам дали някой не е празвил тестове с тези масла. Просто ми е интересно.
    това беше с Dura Lube ако не се лъжа. Ама двигателя цял ден да го форсират ти си го измисли

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by Stranger65 View Post
    това беше с Dura Lube ако не се лъжа. Ама двигателя цял ден да го форсират ти си го измисли
    SX6000 Питайте Уайт пауър-а. Той е запознат и демонстрацията беше с жигула.
    145 QV ex.
    146 Boxer TOTAL ex.
    147 T.S. Sele top

    Lancia Dedra 2000 16

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    738

    Default

    Quote Originally Posted by zdravio View Post
    SX6000 Питайте Уайт пауър-а. Той е запознат и демонстрацията беше с жигула.
    Праз си, оная беше на бул. "България" и пак с жигула

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •