Results 1 to 15 of 15

Thread: Събота OMV Бояна

  1. #1
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default Събота OMV Бояна

    Тази събота, както напоследък ми е станало традиция ще съм горе на Бояна след 22:00 часа и ще има отново много хора (и това стана традиция). Предлагам среща на който иска да дойде...също така подсказвам, че една синя 145-ца ще се тества с други колици дори от малко над нейния клас, а аз ще се пускам евентуално с коли от 1.6 атмосферен клас.
    Ще бъде интересна вечер...не е пълно със селтацц, както повечето предполагам ще кажат, ами има и много точни хора.
    Предлагам който иска да дойде да казва, че местата по масите свършват бързо...

  2. #2
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Ами аз ще съм там, а в сряда на ЕКО като говорихме и Шарки с GTV-то каза че може да дойде-така че Алфи ще има.
    Аз мисля да видя как се държи моята кола срещу един Голф 3 16кл 2.0 с чип, спортем конус филтър и промени в изпускателната система 4-1. Знам че върви много, като гледам кого е победил- пича казва че дистанцията ще бъде 1 километър-ама аз не се сещам къде има километър там и то без дупки. Абе нищо не губя - защо да не се пробвам а пък то си е тръпка дори и да съм семкаджия и да гледам другите като се пускат.
    Спецялно към Гиги - ела бе Гиги, ако ме бият на 1 км да се пуснеш с тоя Голф - поне сте в един клас и мисля че на километър ще го биеш.
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  3. #3
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Quote Originally Posted by BatVas
    Ами аз ще съм там, а в сряда на ЕКО като говорихме и Шарки с GTV-то каза че може да дойде-така че Алфи ще има.
    Аз мисля да видя как се държи моята кола срещу един Голф 3 16кл 2.0 с чип, спортем конус филтър и промени в изпускателната система 4-1. Знам че върви много, като гледам кого е победил- пича казва че дистанцията ще бъде 1 километър-ама аз не се сещам къде има километър там и то без дупки. Абе нищо не губя - защо да не се пробвам а пък то си е тръпка дори и да съм семкаджия и да гледам другите като се пускат.
    Спецялно към Гиги - ела бе Гиги, ако ме бият на 1 км да се пуснеш с тоя Голф - поне сте в един клас и мисля че на километър ще го биеш.
    Ще гледам да дойда лошото е че сигурно пак ще е към 11 а миналия път бяхме позакъсняли. А иначе тя мойта не върви много, а и аз не мога да тръгвам

  4. #4
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Aми то срещата е за 22.30 - така че мисля че 23.00 ще има хора. Не мисли за тръгването - нали знаеш , че сигурно ще искат летящи стартове.
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  5. #5
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by gigi
    Quote Originally Posted by BatVas
    Ами аз ще съм там, а в сряда на ЕКО като говорихме и Шарки с GTV-то каза че може да дойде-така че Алфи ще има.
    Аз мисля да видя как се държи моята кола срещу един Голф 3 16кл 2.0 с чип, спортем конус филтър и промени в изпускателната система 4-1. Знам че върви много, като гледам кого е победил- пича казва че дистанцията ще бъде 1 километър-ама аз не се сещам къде има километър там и то без дупки. Абе нищо не губя - защо да не се пробвам а пък то си е тръпка дори и да съм семкаджия и да гледам другите като се пускат.
    Спецялно към Гиги - ела бе Гиги, ако ме бият на 1 км да се пуснеш с тоя Голф - поне сте в един клас и мисля че на километър ще го биеш.
    Ще гледам да дойда лошото е че сигурно пак ще е към 11 а миналия път бяхме позакъсняли. А иначе тя мойта не върви много, а и аз не мога да тръгвам
    Ми ше ми я дадеш на мене тогава пък аз ще ги оправа
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Posts
    239

    Default

    Quote Originally Posted by BatVas
    ... един Голф 3 16кл 2.0 с чип, спортем конус филтър и промени в изпускателната система 4-1. Знам че върви много, като гледам кого е победил- пича казва че дистанцията ще бъде 1 километър-ама аз не се сещам къде има километър там и то без дупки.
    е тоя голф сигурно и мен ще ме бие... вообще не знам що ще си чупиш колата, ама ти си знаеш де...
    Audi A6 & Alfa GTV

  7. #7
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by sharky
    Quote Originally Posted by BatVas
    ... един Голф 3 16кл 2.0 с чип, спортем конус филтър и промени в изпускателната система 4-1. Знам че върви много, като гледам кого е победил- пича казва че дистанцията ще бъде 1 километър-ама аз не се сещам къде има километър там и то без дупки.
    е тоя голф сигурно и мен ще ме бие... вообще не знам що ще си чупиш колата, ама ти си знаеш де...
    Aми първо ще проверя за дупки - да не рискувам - кво ще си чупа колата - аз си я режа и на световарите от време на време за кеф - защо да не се изкефя срещу съперник (пък бил и по-силен)- нали знаеш всяко удоволствие се заплаща
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  8. #8
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sofia
    Posts
    268

    Default

    И аз ще дойда Първо съм на Военна рампа до 22:00 и после потегляме към Бояна. А дано да се съберем повече Алфи и да ги разцепим

    Alfa 145 1.3 boxer, 96 godina-"Бах, мама му, тая имала чип":каза бате БОБО
    Fiat Bravo 1.6 1997
    Fiat COUPE 2.0 16V

  9. #9
    Запален алфист niki-25's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    311

    Default

    и аз ще дойда довечера към 22:30ч
    Алфа Ромео 147-2.0 16V 2002g-ГИ
    The pleasure of driving Alfa Romeo!

  10. #10
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Posts
    35

    Default

    Кажете какво стана на Бояна , че днес нямах възможност да дойда.

    Другата седмица ще съм там с Делтата (червената).
    Ланчия Делта е номер едно

  11. #11
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sofia
    Posts
    268

    Default

    Eто малко снимчици





    Alfa 145 1.3 boxer, 96 godina-"Бах, мама му, тая имала чип":каза бате БОБО
    Fiat Bravo 1.6 1997
    Fiat COUPE 2.0 16V

  12. #12
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Е хубаво снимки ма аз разбрах че некъв голф ви разцепил всичките
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  13. #13
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sofia
    Posts
    268

    Default

    Има нещо такова Е не всички! Май, че ГИГИ последния път би Голфа

    Alfa 145 1.3 boxer, 96 godina-"Бах, мама му, тая имала чип":каза бате БОБО
    Fiat Bravo 1.6 1997
    Fiat COUPE 2.0 16V

  14. #14
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    E кво като ни разцепи - все пак Голфа е 150к.с сток, а този беше с чип, конус филтър и промени в изпускателната система - ако си гледал после този голф би една Астра ГСИ - не е баш сток Пък и хората идват подготвени - махат даже резервната гума и крика - все пак беше готено като се появахме в колона ГТВ, ГТ, 145 QV и 145 1.8 ТС(моята)
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  15. #15
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Ами 2-ката с която се пуснах първо на отиване ме разцепи а на връщане аз нея, просто платната бяха полу мокри и зависеше кой къде ще тръгне, но голфа си вървеше добре. 3-ката до 150 някъде сме съвсем равни и като ми свърши 3-та при вкарването на 4-та ме дърпа съвсем малко защото неговата трета е на 160. Ама аз не бях подготвен за дръпки с половин резервоар бензин и всичко в колата, а те бяха както казва Бат Вас без гуми крикове и т.н, 3-ката е и след ремонт, клапаните са и чисти, с чип филтър генерация 4-1 и леки промени в гърнетата и тръбите. Мисля че като оправя ауспусите и съм подготвен (добавки в бензина и т.н) голфа няма да има шанс, но това никога не е сигурно Еваларка на момчетата за добре напарвените коли. абе щом би астра...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •