Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19

Thread: Одраскаха ми алфата

  1. #1
    Запален алфист ziko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Разград
    Age
    37
    Posts
    140

    Angry Одраскаха ми алфата

    Бях написъл на задното стакло"живея за да дразня завистливите" и не мина 10 дена и някой завистлив п....... ми одраскал колата цялата лява страна и капака на багажника.За боя пари нямамКупил съм какви ли не пасти но нищо не помага.Казаха ми,че имало моливи за драскотини обаче неможах да намеря никаде да се продават.Ако някой от вас знае как да си оправя проблема да ми каже защото немога да оставя ромеото си в такова састояние.

  2. #2
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    И защо пишеш такива неща по колата си? Сам си предизвикал дявола.

    Иначе няма оправия. Ако са дълбоки драскотини, а те сигурно са оправията е само боядисването.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  3. #3

    Default

    Късметлия си - някой още по завистлив щеше да земе паве......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Съжалявам за случката, ама ще местя на друго място ...

  5. #5

    Default

    Едва ли е само заради надписа,това не се случва за първи път.

  6. #6
    Сладоледаджията
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Поморие
    Age
    48
    Posts
    237

    Default

    такива моливи за одраскано бях виждал преди в Mr. Bricolage, но ако е дълбоко няма да помогне молива

  7. #7
    Люлинчанин Bonev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    1,354

    Default

    Quote Originally Posted by ziko View Post
    Бях написъл на задното стакло"живея за да дразня завистливите" и не мина 10 дена и някой завистлив п....... ми одраскал колата цялата лява страна и капака на багажника.За боя пари нямамКупил съм какви ли не пасти но нищо не помага.Казаха ми,че имало моливи за драскотини обаче неможах да намеря никаде да се продават.Ако някой от вас знае как да си оправя проблема да ми каже защото немога да оставя ромеото си в такова састояние.
    Да не си спрял на тротоара, така че някоя майка с количка да не е могла да мине???

    Subaru Legacy 3.0 H6
    Alfa Romeo 156 2.0 - Ex
    0888 511 533 - Бонев

  8. #8
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Quote Originally Posted by ziko View Post
    ...За боя пари нямам...
    Колега, а защо не пробваш с боя в спрей. За 10-ина лева беше пълненето на спрея. Само трябва да потренираш преди това на някаква метална повърхност, за да уцелиш какъв е наклона и скоростта на движенията ти така, че да се нанася като мъгла, без да се стича на капки. Не казвам, че е най-доброто решение, но е бюджетно...
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  9. #9
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Коректори има в Бриколаж, а боя да са пръска не е много добра идея, защото стават доста голами петна. Ако се пръска детайл може и да стане, но само за драскотината или с тънка четка, пръскаш в капачката на флакона и леко попълваш и после с паста след няколко дена или на бояджия.
    п.с. Тази кола няма ли каско?
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  10. #10
    Запален алфист ziko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Разград
    Age
    37
    Posts
    140

    Default з

    Колата я купих преди два месеца и стария собственик е направил каското на разсрочено плащане,цялото каско е 800 лв. а са платени само 200 лв. трябва да внеса 600 лв. и тогава щели да ми платят щетите,пак аз с тази намалената на половина железничарска заплата трябва да не ям 2 месеца,че да си платя каското
    Днес ще ходя в бриколажа във Варна дано да мога да намеря нещо

  11. #11

    Default

    заради надписа е
    абе как може да си драската такива простотии по колите

    е за тва няма да карам вече Алфа защото се напълни със селяни дето ги каратпо бетер някой Голф
    Volvo S80 D5 awd 2010г.

  12. #12

    Default

    Аз пък си мисля че не е само заради надписа
    И аз съм получавал такива драскотини ама леки и нарочно, на мен това ми е ясно
    Винаги като спра някъде и има много хора които гледат завистливо и простия селянин какво друго може да направи да я надере, щом не може да я притежава
    156 2.4JTD 136+ PS

  13. #13

    Default

    Иди да ти запишат щетата застрахователите и после ще платиш по-малко като вноски т.е. не 600лв а примерно 500лв. Аз завеждах щета преди последната вноска на предишното ми каско и просто ми намалиха стойността на вноската.

  14. #14
    Запален алфист ziko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Разград
    Age
    37
    Posts
    140

    Default

    jivko7777 ти направо ми изпълни душата човеко,точно така е прав си завистливите само това могат да направят.Сега съм си порочал тениска с емблемата на Алфа Ромео и същия надпис ще го пише отзад на тенисакта и да дойдат завистливите нещасници на мен да ми направят нещо
    А каското ми е на Армеец и ми казаха там,че трябва да внеса първо 600 лв. после щели да покрият щетата
    Last edited by ziko; 19-10-2009 at 19:21.

  15. #15
    Запален алфист la squadra azzurra's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Бургас
    Age
    48
    Posts
    196

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Аз пък си мисля че не е само заради надписа
    И аз съм получавал такива драскотини ама леки и нарочно, на мен това ми е ясно
    Винаги като спра някъде и има много хора които гледат завистливо и простия селянин какво друго може да направи да я надере, щом не може да я притежава
    Не е заради това, що обиждате хората само! Селяни, завистници и др. И такъв надпис на Алфа, според мен не стои на мястото си!!! Аре, поздрави, и първо потърсете причината в себе си като разумни и възпитани хора!
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm, Alfa Romeo Arna 1.2, Alfa Romeo 156 2.4 JTD ex, Alfa Romeo GTV 2.0V6 ex,Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex, Alfa Romeo Sprint 1.5 ex, Alfa Romeo Arna 1.3 ex, Alfa Romeo 155 1.7TS ex, Alfa Romeo 156 1.8TS ex

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •