Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36

Thread: Alfa Romeo 1.9JTD 110hp (чип) VS BMW 318IS (чип+колектори)

  1. #31
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    гр.Козлодуй
    Posts
    95

    Default

    Колега а аз да ти кажа ли че бих като твоята с 4 човека при мен без никакъв проблем?Чак ме пита после шофера какъв двигател е.Моята е 115 с чип

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    Quote Originally Posted by tISHI View Post
    Колега а аз да ти кажа ли че бих като твоята с 4 човека при мен без никакъв проблем?Чак ме пита после шофера какъв двигател е.Моята е 115 с чип
    абе остай ги да си въобразяват. аз лично ще падна от 1.8 но с не повече от 2 коли. ама 110 и 115 коня с чип ме съмнява дори и 2.5 да ги мине с много
    Last edited by k1lcone; 19-10-2009 at 18:22.

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    С колегата tISHI сме били на гонка и лично ме е видял как трепя един 2.0 ТС. А аз и tISHI вървим на едно, когато се гоним.

  4. #34

    Default

    2,0 тс си го бил ??? пък не дай си боже е 156 хора снимайте това чудо невиждано че нещо ме съмнява

  5. #35
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    гр.Козлодуй
    Posts
    95

    Default

    Към plamen petkov:ми кво да ти кажа тогава нямаше камера да го заснемем,а сега пък не можем да намерим 156 2.0 ТС,който да е навит да се пуснем тук в Русе иначе с удоволствие ще се пробваме и двамата с Connor!

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Plametn Petkov, по добре не пиши защото те знаем колко си голям, да ти напомням ли от съседната тема?:

    Quote Originally Posted by sof_bg View Post
    Колега що питаш Бобо?????????? за десети път те каня кога и къде??? а ти се правиш че не виждаш или не искаш да видиш.Вие продължавате да спорите и не се намери един с 2.0ТС да се пуснем и да видим.Като не искате аиде закл.тази тема най после,че май някой си е взел отпуск и хаби само клавиа-ТУРАТА.


    Quote Originally Posted by plamen petkov View Post
    Колега sof_bg вярвам в колата си но не и в себе си като рацер ,но задължително трябва да се направят гонки специялно бензин срещу дизел и да се качат тук клиповете и повече да няма такива ама дизела имал нютон метри и турбо за това ще бие ...аха
    Точно ти нямаш правото да пишеш в тия теми дето отказваш гонки! И да отупах 156, а пък теб смешен ще те правя дето и сам си признаваш, че не можеш да караш. Аман от палячовци!
    Last edited by RoMAN; 19-10-2009 at 19:39.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •