Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36

Thread: Днеска си тръгна компресията ОТНОВО

  1. #31
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    колата не е особенно просто нещо, понякога колкото и да гледаш може да стане проблем, това е АБОСЛЮТНО неизбежно, и всеки от тях го знае, добре ще е и всеки от нас да знае че въпреки желанието и уменията на майстора, сакътлък може да стане.....
    това споделям изцяло - и аз работя сервиз, в друга област и е точно така!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by rubig View Post

    P.S.Az ne sam dobar maistor.....
    Не съм съгласен, ти си добър майстор, но както каза ФЕРАРИСТА - винаги може да стане издънка. Това че продават некачествени части е ФАКТ, а към колегата WhitePower - меко казано звучи несериозно, че толкова много неща знаеш за колите-пък видиш ли не знаеш, че трябва или не трябва да си купиш нови болтове, каква марка гарнитура да си купиш за главата и т.н. А румен да ти се обади по телефона да те ругае, честно казано това не го вярвам, братко, честно....
    Last edited by souze; 14-10-2009 at 01:21.
    "Аз не съм гинеколог по принцип, но мога да погледна"

  3. #33
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    Quote Originally Posted by souze View Post
    Не съм съгласен, ти си добър майстор, но както каза ФЕРАРИСТА - винаги може да стане издънка. Това че продават некачествени части е ФАКТ, а към колегата WhitePower - меко казано звучи несериозно, че толкова много неща знаеш за колите-пък видиш ли не знаеш, че трябва или не трябва да си купиш нови болтове, каква марка гарнитура да си купиш за главата и т.н. А румен да ти се обади по телефона да те ругае, честно казано това не го вярвам, братко, честно....
    колеги - аз не се занимавам със алфи и не искам - не мекефи има един вид коли със който се занимавам и това ми доставя удоволсвие - за мене тоха е по скоро хоби и страничен доход

    а иначе разговора започна така

    " Аз на тебе какво ти казах куре , ако имаш проблеми да ми се обаждаш а не да пишеш че аз съм виновен "
    и от там и кипна щото още не бях махнал главата за да видя какво е пък и да ме хранят
    а за проблемите мился че съм дал на човека достатъчно шансове да се докаже , еми не съм му вече фен чашата и на мене ми преля за това сам ще си я правя
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  4. #34
    незнаещ но предполагащ
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    sofia
    Age
    47
    Posts
    101

    Default

    takaaa.Az misleh da ne pisha poveche [po predlogenie na orlin]no ne moga da se starpia,toi iavno i za tova ne moga da si ydargi na dymata.Brat[Souze]poviarvai tochno taka my kazah i shte kaga zashto .Tozi razbirach OSHTE predi da svali glavata me beshe obvinil che az sam vinoven ,kato az tova go razbiram ot Venci[vfti]po prostata prichina che az ne sledia foruma-bez da mi se obadi i da kage naprimer,,abe rumene ,Kyre kolata nema kompresia shto taka,ti li si sbarkal neshto chastite li sa kofti- neeeeeeeeeeee,chisto i prosto e zaiavil Rumen ne e stegnal glavata.Povervai mi nai malkoto koeto napravih e da go nareka Kyre.Do momenta toi e edinstvenia ot kogoto i na men chashata mi prelia pri pologenie che sam my vigdal kolata tochno 2 pati[tova e za mnogoto shansove koito sa mi dadeni ot negova strana] i neka da hodi pri Bobo [ne im go pogelavam shtoto tam imam priateli i rodnini]koito do skoro i te beha nai loshite za Orlin no sega sa mnogo pecheni.Tova e taka no pri razbiracha vsichko e LICEMERIE.Givei dokato i te ne te izritat ,loshoto e che bratcheda [NEO]nema tova tarpenie kato men no ti tova go znaesh mnogo dobre .I vzemi nai nakraia ytochni 4000.3000 ili i po malko km e izkarala kolata che veche vze da stavash smeshen.
    I sega za posledno ot men -NAI OFCIALNO TE YVOLNIAVAM KATO ANGEL PAZITEL CHE SAS TAKAV ANGEL KATO TEB SE CHYDIA KAK SAM OSHTE GIV


    P.S.Az nikoga lichna,rodninska pak kamo li klientska kola ne sam vkarval poveche ot 4000ob.Na men ne mi trebva da ia karam na prekasvach za da razbera dali kolata varvi mnogo ili ne i Orlincho ako Mitko [pone taka si mislia che se kazvashe choveka s puntoto]ima nekakav problem s tova kak sam my karal kolata go prati v serviza da se razberem ot 9,00 do 18,00 vseki delnichen den -ako ne da bade giv i zdrav .I prosto nai nakraia mlakni shtoto kato nema veche kakvo da kagesh rasish samo glyposti

    Za vsichki koito yvagavate Orlin -taka ste precenili koeto oznachava che ste videli dobri neshta v nego,za koeto az ne iskam da vi promeniam mnenieto
    Za men toi veche e premeren ,preteglen i precenen !!!!!!!!!!


    ------------------------------------

    такааа.Аз мислех да не пиша повече [po predlogenie na orlin]но не мога да се старпя,тои явно и за това не мога да си йдарги на дймата.Брат[Souze]повярваи точно така мй казах и ще кага защо .Този разбирач ОЩЕ преди да свали главата ме беше обвинил че аз сам виновен ,като аз това го разбирам от Венци[vfti]по простата причина че аз не следя форума-без да ми се обади и да каге например,,абе румене ,Кйре колата нема компреся що така,ти ли си сбаркал нещо частите ли са кофти- нээээээ,чисто и просто е заявил Румен не е стегнал главата.Поверваи ми наи малкото което направих е да го нарека Кйре.До момента тои е единственя от когото и на мен чашата ми преля при пологение че сам мй вигдал колата точно 2 пати[ tova e za mnogoto shansove koito sa mi dadeni ot negova strana ] и нека да ходи при Бобо [ ne im go pogelavam shtoto tam imam priateli i rodnini ]които до скоро и те беха наи лошите за Орлин но сега са много печени.Това е така но при разбирача всичко е ЛИЦЕМЕРИЕ.Гивеи докато и те не те изритат ,лошото е че братчеда [NEO]нема това тарпение като мен но ти това го знаеш много добре .И вземи наи накрая йточни 4000.3000 или и по малко км е изкарала колата че вече взе да ставаш смешен.
    И сега за последно от мен -НАИ ОФЦЯЛНО ТЕ УВОЛНЯВАМ КАТО АНГЕЛ ПАЗИТЕЛ ЧЕ САС ТАКАВ АНГЕЛ КАТО ТЕБ СЕ ЧуДЯ КАК САМ ОЩЕ ЖИВ


    П.С.Аз никога лична,роднинска пак камо ли клиентска кола не сам вкарвал повече от 4000об.На мен не ми требва да я карам на прекасвач за да разбера дали колата варви много или не и Орлинчо ако Митко [ pone taka si mislia che se kazvashe choveka s puntoto ]има некакав проблем с това как сам мй карал колата го прати в сервиза да се разберем от 9,00 до 18,00 всеки делничен ден -ако не да баде жив и здрав .И просто наи накрая млакни щото като нема вече какво да кажеш ръсиш само глупости

    За всички които йвагавате Орлин -така сте преценили което означава че сте видели добри неща в него,за което аз не искам да ви променям мнението
    За мен тои вече е премерен ,претеглен и преценен !!!!!!!!!!
    Last edited by pr_00f; 15-10-2009 at 13:12.

  5. #35
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    така след 4000 км след ревизия на главата днеска 3 и 4 цилидър нямат компресия
    алфата е разколачена само чакам малко хелп за да извадя вдигна главата щото много тежи със колекторите
    очаквате снимков материал
    до тука болтовете на главата бяха хлабави , Защо ли ?
    може би някой не си е свършил работата
    или гарнитурата е менте или болтовете са се разхлабили или ...


    като дойде подкрепата ще вдигна глава ще кажа какъв е проблема

    очаквайте снимки




    ето го и първият ми пост
    а на това което пишеш гузен негонен бяга
    за оношението - брадчеда ти знае че ако ме натъпва и аз настъпвам , ако реши да не се заяждаме и аз не се заяждам
    ти сам наля масло във оганя със телефонното обаждане преди да съм видял за какво иде реч
    както и да е вече сме се разбрали със тебе или по точно ми даде ориентация какво да правя - със недоволни майстори да не се занимавам че може и да ми отмътиш на колата със следващия ремонт

    за горните неща който във предните постове нищо не каза , ама нема и смисъл щото всичко е вярно , и за времето и за частите , а за километрите 3000-4000 все тая за ценаата койато платих
    факта е на лице компресия нямам , кой , как ,какво не е моя работа , има само едно сигурно нещо - Аз не съм виновен , аз съм тоя дето си е платил и пак съм във бокса
    лека нощ дано спиш добре , и не се нерви толкова така или иначе нема да дойда повече
    едно е да прайш окачвания едно е двигатели
    а за ектремистите , сега при тях е Дригата а аз знам какво може - направил е това което никой друг не би посмял
    и ако до сега са били добри във тунинга и моторите то сега са още по добри със негова помощ а и имаме общи теми - тунига - това със което ти скоро няма да имаш допир
    Last edited by WhitePower; 15-10-2009 at 01:16.
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  6. #36
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Тук ме вкарахте в голям филм.
    Гледам сте се разбрали вече помежду си и след сума ти чудене какво да ви правя - преведох с автоматичен транслатор каквото е писано на маймуница. Все пак да се види кое , кои и как.
    Ако имате нещо да се до уточнявате - имате си телефоните , разберете се. Все пак форума не е място за дрязги.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •