Да от форума на фиат е колата. Аз разбирам колеги че много пари ще заминат ема като ги нямам в брой например 2000 се замислих да я купя за малко и да оправям с времето, колата наистина има проблеми ел инсталацията той каза че около 200 лв ще излезе, двигателя е най лошото в колата както казаха някой от колегите може турбото да хвърля масло към филтара и за това да е омаслен..не разбирам, не знам ,но разбрах че ремонта ще е над 1000 лв 100% до 1500 което ако наистина е така 1500 + 1000 колата 2500 а за тези пари видях тук в един автосалон 145 1.6 боксер.. тя беше перфектна аз и такава искам де (бензинова) и беше 2500 ема това е че като ги нямаш ти идват много а за такава кола са даже малко като се има впредвид мотора година екстрите и вървенето (говоря за боксера) тя тази кола направо ме очарова понеже исках отначалото ТС мотор ема разбрах че били доста по скъпи за ремонт и т.н като се качих да го пробвам него боксер направо евалата на колицата че и екстри имаше (клима, 2 аербега, АБС ел.Пакет) общо взето всички екстри.Все пак мерси на колегите значи си правя извода че на този етап по добре да нямам кола от колкото да намразя марката.Дано някой ден и на мен се усмихне късмета и да имам и аз алфа