Results 1 to 5 of 5

Thread: Рекламация на акумулатор Монбат в Пловдив

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    29

    Default Рекламация на акумулатор Монбат в Пловдив

    Преди 2 години се наложи да сменя акумулатора през лятото в Созопол. Беше последния ден, бързах, избор нямах, взех 1 Монбат със свито сърце за немалко пари (145лв). Когато се прибрах в Пловдив се заинатих и отдох да ми заверят гаранцията.

    2 седмици преди да изтече гаранцията акумулаторът се скапа посред бял ден, отведнъж ми спря тока. Четох, че това за Монбат е нормално, само че 2 седмици след края на гаранцията. Четох и че гаранции не се уважават.

    Положих немалко усилия да открия сервиза за Пловдив, където с оглед на информациите в нета за следсервизното обслужване на Монбат, че е губене на време, бях много изненадан: приятно магазинче в Тракия, с европейско обслужване, разбират, видяха, че аклумулатора си е дефектирал, свалиха ми един от витрината, монтираха ми го и сега следващите 2 години ще карам.
    --------------------------------
    Алфа Ромео 146 1.6 Т.Спарк '98

  2. #2
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    731

    Default

    Супер!

    Аз също карам с монтански и съм мн доволен. Имах един на ладата където кварталният акумулаторсжия разправяше, че е заминал - бачка още 3 зими или 5 години вярна служба.

    На 155 имам един от 6 години и е пушка.

    Само един съвет - ако се съмнявате в акумулатора - правят безплатни тестове за това далидържи под това. Аз моя на 8-9 месеца го карам за да знам как е.


  3. #3
    започва да се пристрастява bilgiiski's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Кюстендил
    Age
    45
    Posts
    55

    Default

    Знам за тях че или карат много, или заминават адски бързо.
    Така или иначе ги избягвам.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 1999

  4. #4
    Старши алфист Ilko Ivanov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Монтана
    Age
    47
    Posts
    694

    Default

    Quote Originally Posted by bilgiiski View Post
    .... заминават адски бързо.....
    За съжаление това е вярното в повечето случаи...
    Държаха много предишните им поколения. Иначе за замяна на дефектен и аз не съм имал кой знае какъв проблем.
    Sprint-ex./155 2.0 16v. x2-ex./145QV-еx./156 2.0-ex./ GTV2.0 -ex./166 2.0-ех./147jtd-ex./156SW 2.4jtd-ex./146jtd-ex.
    Alfa 147jtd/Alfa 147 Selespeed

  5. #5
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    И двете ми коли са с Монбати и досега ми служат вярно - единият е вече на 2 години, а е като нов.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •