Results 1 to 6 of 6

Thread: Централно заключване

  1. #1
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default Централно заключване

    Колеги дайте ми съвет какво да правя вече тази кола ми скъси живота сигурно с 20 год, само се разваля и разваля , с толкова любов я купих а до сега с капка радост не ме е дарила направо не знам!

    И ето след поредните 600 лева хвърлени по нея да се оправи сега не и работи централното,прсто не изържам вече, преди 3 дни не работеше изобщо заключвам с ключа и съответно се заключва само тази врата а дистанционото свети но не заключва обаче на сутринта се оправи, точно се зарадвах и неска пак същата песен , дайте някакъв съвет какво може да е да го проверя.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  2. #2
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Направи ми същите магарии янколко пъти, провери бушоните колега, два са тези свързани с заключването, и в жабката мисля има някакви бушони, за тях не съм сигорен, провери там също и това си е. Успех и да пишеш каде е проблема като го откриеш.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    sofia
    Age
    51
    Posts
    1

    Thumbs up

    proveri niakoia ot machinkite na vratite

  4. #4
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Кои са точно бушоните,които се намират от лявата страна , защото на картинките никъде не дават централно заключване, а тези въпросните в жабката как да стигна до тях?? к5432 как да ги проверя тези машинки и твоят съвет е логичен защото забелязах , че като натисна да заключа лява задна врата и се оправя но не знам от това ли е от друго ли е, защото не става от 1вия път...
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  5. #5
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    другата предна врата като я заключиш с ключа щракват ли и всички останали.
    точка

  6. #6
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Колега ще проверя, в книжката бяха описани, че ги заябравих, май бяха на първият ред посредата и трети ред посредата. И найстина провери машинките, те вървят последователно мисля, и ако някой има проблем, веригата се нарушава и не затваря останалите след нея, успех ще пиша като ги проверя кои бяха...

    Gulfstream G650 with Italian design...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •