Results 1 to 3 of 3

Thread: Проблем с инжекциона

  1. #1
    To Be, Or Not To Be truck_boy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Sofia
    Age
    38
    Posts
    62

    Default Проблем с инжекциона

    Колеги,здравейте.Съжалявам,ако темата ми е не на място,но ми е много важно.Значи,карам Алфа Ромео 156 1.8ТС - бензин,98 година.Значи проблема ми е следния-сутринта отидох да си върша работа,проблеми-никакви.След това запалих колата и тръгнах.След 30-40 метра ми светна една лампичка,наподобяваща точно на ижектор,дано не се лъжа,но на това ми прилича.Щом светна,колата започна да придърпва и да не върви нормално.Загасих я,пак я запалих(аз винаги изчаквам да изгаснат всички лампи и чак тогава я паля)и пак светеше лампичката.Обърнах се,за да я прибера,тъй като така не може да се кара и изведнъж загасна лампичката и се оправи.Цял ден нямах никакви проблеми и сега вечерта изведнъж пак стана този проблем.Колата я имам от около 2 годинни и съм много доволен и не съм имал почти никакви проблеми.Държа да отбележа нещо друго - вчера сипах бензин от OMW,досега попринцип сипвам само от Лукойл и не знам,дали не се е запушил някой от инжекторите,ако е бил гаден бензина.Много ви моля за съвет и да ми помогнете да разреша проблема.Предварително благодаря!!!
    Alfa Romeo 156 1.8TS' 98

  2. #2
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Колега,
    Казвано е ххххх пъти , така че звучи изтъркано.
    Щом е светнала тази лампа значи е записала грешка, а защо се вижда на диагностика.
    На теория от скапан бензин може да се случат всякакви лиготии.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  3. #3
    To Be, Or Not To Be truck_boy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Sofia
    Age
    38
    Posts
    62

    Default

    Много благодаря за инфото колега.Аз предположих,че може да е говорено за това,но нямах възможността да претърсвам темите,за което се извинявам предварително.Имам един последен въпрос само.Къде могат да ми направят такава диагностика,тъй като не всички сервизи разполагат с компютър,който да го вържат към колата,предполагам така ще направят диагностиката.И евентуално(говоря само за диагностиката)колко пари горе-долу ще излезне?Мерси отново
    Alfa Romeo 156 1.8TS' 98

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •