Page 12 of 16 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 166 to 180 of 234

Thread: Легенди и Фиатски ТС - дискусия

  1. #166
    Луд с Алфа joro_alfata's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    36

    Default

    Много бързи тези легенди бе
    Alfa Romeo 146 1.8 T.SPARK 97'' powered by Extreme service

  2. #167
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Quote Originally Posted by dido76bg View Post
    Май ще отваряме нова тема, или ще минем на SMSи...
    Довечера една руска рулетка??? Аз ще карам с 180км, а ти с 280км.. Аре прати смс на номер 666 999 за всички мобилни оператори...

    А за легените...ъъъ легендите какво да ви кажа...Дайте ни хубаво време и "глейте ко шъ прайм всички фиатовски ТСи"
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  3. #168
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    ейй не ме викнахте начи........
    А кво зазимявате като от другата седмица пак го дават топло

  4. #169
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Иначе срещу на Ванката 156цата вървях напълно наравно до края на 2ра предавка...След това той получи проблема...Така че без тия за скъсаното жило... А и правихме още една гонка преди това в която пак вървяхме по същия начин... Поне бяхме 2 броя 155 2.0 и няма скрито покрито

    Самия факт че дъртите легенди вървят на кантар/една идея по-бавно от 156 2.0 155коня с чип е достатъчен нашите бабички да ни радват още повече....А и да не забравяме че Мимо беше по тежък с едно допълнителни 120кг. таа нищо чудно много да изненада тази, а и други 156 2.0 на някоя друга дръпка... Още повече че Мимо е с ФУЛ екстри и е възможно най-тежката версия на 155...и отделно+ много багаж...
    Да бе Венци аз лично бях много изненадан че тежката като танк 156-ца със ОРИГИНАЛЕН мотор и само чип ви натупа ризниците които са порядъчно сгъстени и никой не знае коя с чип и коя без Освен това Венци от твоята кола миришеше на локум и вита баница та си мисля какви ли лайна си набутал допълнително в бензина че поне малко да потръгне Внимавай сега кво ше измислиш че много ше се смея

    И все пак вафла турбо мурбо инжекцион не ми отговори що не се пусна с бавния фиатски ТС на Миро?????? КХКХКХкхккххх
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  5. #170
    Болен алфист TRENDi's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sf, BG
    Age
    74
    Posts
    1,132

    Default

    Сгъстена(повече от порядъчно) е само моята, но аз съм в по-долна категория. С чип е на mimouzunov. За QV-то на Миро можем само дружно да замълчим .
    75 2.5 QV 08.86 г. - Ех...
    155 1.7 07.93 г. - Сиромашки тунинг + JR filter + ниска - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 12.93 г. 835С1.000 - вече 2.0 TS 8V Turbo с екстрите от горната...
    Мненията са като задниците - всеки си има!

  6. #171
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Да моята е сгъстена на 16.5 каквото и да значи това

    И яко промени правих по-нея особенно като сложих газовата...Сгъстявания, шлайф на глави, вдигане на буталата с 5градуса каквото и да значат тия процедури...

    Иначе колата мирише и пърди, защото изпуска малко от връзката 2:1 колектори, където е намаза и с некъв силикон, защото ми се скъсаха болтовете...Таа Румен ще потвърди де


    Иначе съм сигурен, че вие винаги ще си кривите душите и НЯМА да си признаете, че 8 клапановите ризници са едни много добре вървящи коли... Ей го на Мимоузунов той е да не кажа по-тежък от 156 2.0 и пак върви на кантар с нея, въпреки допълнителния багаж ама айде той да не се смята....

    Ако колата върви повече е "сгъстявана, чипосвана, с добавки, олекотена" обаче никога няма да приемете че просто си върви добре и това е...

    А иначе вашите коли са ВИНАГИ СТОК нали.... НИЕ с 155ците сме тунинг фирмата с името и реномето...?!?!?!



    П.П С Миро съм се пускал и тогава ме би с 5-6-7коли не помня вече....Сега щеше да ме бие с по-малко но пак значително аз за това и изчаках да видя неговите гонки и моите гонки като приоритет ми бяха да са по-равностойни иначе само я трошим...
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  7. #172
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Да моята е сгъстена на 16.5 каквото и да значи това

    И яко промени правих по-нея особенно като сложих газовата...Сгъстявания, шлайф на глави, вдигане на буталата с 5градуса каквото и да значат тия процедури...

    Иначе колата мирише и пърди, защото изпуска малко от връзката 2:1 колектори, където е намаза и с некъв силикон, защото ми се скъсаха болтовете...Таа Румен ще потвърди де


    Иначе съм сигурен, че вие винаги ще си кривите душите и НЯМА да си признаете, че 8 клапановите ризници са едни много добре вървящи коли... Ей го на Мимоузунов той е да не кажа по-тежък от 156 2.0 и пак върви на кантар с нея, въпреки допълнителния багаж ама айде той да не се смята....

    Ако колата върви повече е "сгъстявана, чипосвана, с добавки, олекотена" обаче никога няма да приемете че просто си върви добре и това е...

    А иначе вашите коли са ВИНАГИ СТОК нали.... НИЕ с 155ците сме тунинг фирмата с името и реномето...?!?!?!



    П.П С Миро съм се пускал и тогава ме би с 5-6-7коли не помня вече....Сега щеше да ме бие с по-малко но пак значително аз за това и изчаках да видя неговите гонки и моите гонки като приоритет ми бяха да са по-равностойни иначе само я трошим...


    Ставаш смешен..........много се превъзнасяш,накрая ще станеш за посмешище.

    Колата ти върви добре за ризница и нищо повече.

  8. #173
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Абе Венци,на теб май тая ризница ти е първата кола в живота,и никога не си карал истински вървяща колаНедей да даваш мнения за фиатските Т.С.-и,защото си нямаш на представа колко може този мотор/за справка годините на 2.0 ТС 16В във ВТЦЦ-мотора е 260 коня,атмосферни/.Ако искаш като толкова ти върви колата,мога да ти уредя гонка със същата кола като твойта,която ще те отвее поне с 3 коли.За моята кола няма да коментирам,аз с теб на светофарни гонки няма да се състезавам,там където винаги тръгваш преди всичкиАко искаш не следващото мероприятие организирано от някой наш човек,на писта мога да те пробвам/на Италфест 2008 се видя коя кола върви повече-не искам да чувам оправдания за разни газови печки и т.н./.Поздрави,нямам лоши чувства към теб,но понякога доста прекаляваш с твоите тъпотии за летящите легени,опа легендиКогато биеш на Миро колата,или на Нено,тогава можеш да лаеш по 16в ТС,моята не е критерии в момента
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  9. #174
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Абе Венци,на теб май тая ризница ти е първата кола в живота,и никога не си карал истински вървяща колаНедей да даваш мнения за фиатските Т.С.-и,защото си нямаш на представа колко може този мотор/за справка годините на 2.0 ТС 16В във ВТЦЦ-мотора е 260 коня,атмосферни/.Ако искаш като толкова ти върви колата,мога да ти уредя гонка със същата кола като твойта,която ще те отвее поне с 3 коли.За моята кола няма да коментирам,аз с теб на светофарни гонки няма да се състезавам,там където винаги тръгваш преди всичкиАко искаш не следващото мероприятие организирано от някой наш човек,на писта мога да те пробвам/на Италфест 2008 се видя коя кола върви повече-не искам да чувам оправдания за разни газови печки и т.н./.Поздрави,нямам лоши чувства към теб,но понякога доста прекаляваш с твоите тъпотии за летящите легени,опа легендиКогато биеш на Миро колата,или на Нено,тогава можеш да лаеш по 16в ТС,моята не е критерии в момента
    Сега и ти пишеш разни... Изтискали са 260 коня и какво!?! Я се загледаи във форума колко мноого 16V има изпогърмяли и колко (ако вообще има) 8V!!!Нали не сравняваш ралиджииския двигател с това което виждаш на пътя до теб!?
    Сега че и Венци малко ги говори разни е друго...
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  10. #175

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Да моята е сгъстена на 16.5 каквото и да значи това

    И яко промени правих по-нея особенно като сложих газовата...Сгъстявания, шлайф на глави, вдигане на буталата с 5градуса каквото и да значат тия процедури...

    Иначе колата мирише и пърди, защото изпуска малко от връзката 2:1 колектори, където е намаза и с некъв силикон, защото ми се скъсаха болтовете...Таа Румен ще потвърди де


    Иначе съм сигурен, че вие винаги ще си кривите душите и НЯМА да си признаете, че 8 клапановите ризници са едни много добре вървящи коли... Ей го на Мимоузунов той е да не кажа по-тежък от 156 2.0 и пак върви на кантар с нея, въпреки допълнителния багаж ама айде той да не се смята....

    Ако колата върви повече е "сгъстявана, чипосвана, с добавки, олекотена" обаче никога няма да приемете че просто си върви добре и това е...

    А иначе вашите коли са ВИНАГИ СТОК нали.... НИЕ с 155ците сме тунинг фирмата с името и реномето...?!?!?!



    П.П С Миро съм се пускал и тогава ме би с 5-6-7коли не помня вече....Сега щеше да ме бие с по-малко но пак значително аз за това и изчаках да видя неговите гонки и моите гонки като приоритет ми бяха да са по-равностойни иначе само я трошим...
    Добре ве, Миро те бие с един автовоз коли и ти пак спориш... Ето ти Фиатов ТС, здрав ТС. И на мен ми прави Кола и половина на Миро колата и не съм го крил. Този Т.С. е един от малкото останали наистина читави! Останалото от край време е... За това и повечето хора не пишат вече тук.
    145 QV ex.
    146 Boxer TOTAL ex.
    147 T.S. Sele top

    Lancia Dedra 2000 16

  11. #176
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by mimouzunov View Post
    Сега и ти пишеш разни... Изтискали са 260 коня и какво!?! Я се загледаи във форума колко мноого 16V има изпогърмяли и колко (ако вообще има) 8V!!!Нали не сравняваш ралиджииския двигател с това което виждаш на пътя до теб!?
    Сега че и Венци малко ги говори разни е друго...
    Ти знаеш ли защо раждат 16 винтиловите ТС-и,заради хубавата електроника на Боштук няма да спориме,мен ми е ясно че ризниците вървят доста,но Венци прекалява наистина
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  12. #177
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Ти знаеш ли защо раждат 16 винтиловите ТС-и,заради хубавата електроника на Боштук няма да спориме,мен ми е ясно че ризниците вървят доста,но Венци прекалява наистина
    Никои не спори!!!Наще бабички набори 92" си вървят прилично и толкова!!!16V двигателите дано след 16 години се сравняват така както сега го правим ние с 8v-то... (без значение дали бием или не)
    Сега кои какво си говори и кои колко вървял на мен лично ми е все тая...
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  13. #178

    Default

    Ето ги тия от СМС-сите и руските ролетки, ама хванати
    http://vbox7.com/play:64fac2ae
    156 2.4JTD 136+ PS

  14. #179
    Запален алфист dido76bg's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    250

    Default

    Темата взела да става интересна...
    Alfa 145 2.0 TS 16V Q.V. - голяма ламя

  15. #180
    Болен алфист 1912's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    ПЛОВДИВ
    Posts
    1,039

    Default

    темата стана яко сипване хоохох
    дайй защо не се организирате и отидите на писта всичките ?
    alfa 164 t.s ex
    tipo 2,0 16v turbo ex
    opel astra amnesia ex
    megane 2 ex
    alfa 159 jtd ех
    audi A6/S TQ 330+
    audi a4 b5 1,8 TQ 500++
    alfa romeo 147 1,9jtdm 16v cadamuro design

Page 12 of 16 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •