Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 109 of 109

Thread: ХОТЕЛ ЗА "ИТАЛФЕСТ-2009" - ЗАПИСВАНЕ

  1. #106
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Колеги, прикачвам списъка във формат "Ексел", защото форума не ми позволява да го копирам от таблицата
    Кики, в списъка не са отбелязани броя стаи - има хора, които искат да са по 1 в стая, други - по 3-ма в стая, а предполагам в хотела повече ги вълнува броят на стаите. Не пише и кои за кой хотел са. Ние хубаво ще си видим имената в списъка, ама да не стане някакво недоразумение от сорта "аз исках в другия хотел, пък аз исках самостоятелна стая" и т.н.
    Last edited by Коки; 01-10-2009 at 13:21.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  2. #107

    Default

    Коки, този списък е за вас - на управителката е изпратен друг, подробен списък с желанията на всеки един от вас, които и без друго няма да бъдат удоволетворени на 100%, но поне ще се опитаме.
    В парк-хотел "Дряново" има леглова база за максимум 170 човека, а записалите се са 186 и като добавиш хората, които искат самостоятелна стая и заемат сами второто легло, легловата база намалява още...
    Логично някои хора ще се наложи да се настанят в допълнителния хотел, както например вие сте заявили изрично, че искате да сте там.
    Самостоятелната стая в основния хотел струва 30лв., защото се заплаща и половината от второто легло - толкова струва и в допълнителния хотел, и единствената разлика остава разстоянието от 300 метра между двата.
    Да, ама някой сега ще каже, че не иска да е в резервния хотел, заради вечерята в основния
    А как да е близо до вечерята и в самостоятелна стая едновременно?
    Ще го мисля днес и утре... надявам се да няма сърдити!
    Аз също ще съм в резервния хотел, както и още 20 човека!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  3. #108
    Deadliest Catch Dexer's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    978

    Default

    При мен едното легло се оказа свободно - ако някой иска едно място в първи хотел да свирка!

    === 75 1.8 T '86 ===
    === 156 SW 2.4 JTD '01 ===

    If Rust Is Lighter Than Carbon Fibre, My 75 Is A Superleggera!

  4. #109

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Коки, този списък е за вас - на управителката е изпратен друг, подробен списък с желанията на всеки един от вас, които и без друго няма да бъдат удоволетворени на 100%, но поне ще се опитаме.
    В парк-хотел "Дряново" има леглова база за максимум 170 човека, а записалите се са 186 и като добавиш хората, които искат самостоятелна стая и заемат сами второто легло, легловата база намалява още...
    Логично някои хора ще се наложи да се настанят в допълнителния хотел, както например вие сте заявили изрично, че искате да сте там.
    Самостоятелната стая в основния хотел струва 30лв., защото се заплаща и половината от второто легло - толкова струва и в допълнителния хотел, и единствената разлика остава разстоянието от 300 метра между двата.
    Да, ама някой сега ще каже, че не иска да е в резервния хотел, заради вечерята в основния
    А как да е близо до вечерята и в самостоятелна стая едновременно?
    Ще го мисля днес и утре... надявам се да няма сърдити!
    Аз също ще съм в резервния хотел, както и още 20 човека!
    Свалям ти шапка за отделеното време и търпение!!! Ако има сърдити ще ми ги даваш на мен
    "Аз не съм гинеколог по принцип, но мога да погледна"

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •