Results 1 to 13 of 13

Thread: Ел.пребиране на огледалата !!!

  1. #1
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default Ел.пребиране на огледалата !!!

    Колеги та въпроса ми е как да активирам ел. пребирането на огледалата? На снимките (макар и с лошо качество) се вижда че има подготовката колата на платката та дори и лампичка си има липсва копчето , но опитах да го натисна но ефекта беше нулев! Дали няма откачени някъде нарочно букси преди огледалата или вратите знам ли подобно на темпомата ? Питах ЕМоОо той ми каза че трябва да се сменят огледалата, ако има по лесен начин някой да сподели!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails SP_A1767.jpg   SP_A1771.jpg  
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  2. #2
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Колеги та въпроса ми е как да активирам ел. пребирането на огледалата? На снимките (макар и с лошо качество) се вижда че има подготовката колата на платката та дори и лампичка си има липсва копчето , но опитах да го натисна но ефекта беше нулев! Дали няма откачени някъде нарочно букси преди огледалата или вратите знам ли подобно на темпомата ? Питах ЕМоОо той ми каза че трябва да се сменят огледалата, ако има по лесен начин някой да сподели!
    Значии казах ти , че трябва да се сменят ако самите огледала нямат тази функция .. ако искаш ми пиши едно лично и ще се видим да ги видим
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  3. #3
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Lightbulb

    Quote Originally Posted by EMo0o View Post
    Значии казах ти , че трябва да се сменят ако самите огледала нямат тази функция .. ако искаш ми пиши едно лично и ще се видим да ги видим
    Емо снимах ти да видиш за какво става въпрос и ако можеш да прецениш от снимките ! На 2 снимка се виждат три букси , но от огледалото идват 2 и следователно едната е свободна тази която е за тая работа сигурно ! Та други огледала ли ми трябват или може да е някъде бутната примерно зад огледалото третата букса или немат мойте устройство за прибиране ?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails SP_A1780.jpg   SP_A1782.jpg   SP_A1781.jpg  
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  4. #4
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Емо снимах ти да видиш за какво става въпрос и ако можеш да прецениш от снимките ! На 2 снимка се виждат три букси , но от огледалото идват 2 и следователно едната е свободна тази която е за тая работа сигурно ! Та други огледала ли ми трябват или може да е някъде бутната примерно зад огледалото третата букса или немат мойте устройство за прибиране ?
    Попринцип на едното огледало са ти 4 на другото са 3 (със буксата за прибиране) , която на цвят мисля , че беше сива , но не съм сигурен При мен буксата беше натикана надолу Попринцип мисля , че имат заготовка за тези екстри всичките , но знае ли човек.. Ако ти се занимава свали и кората А огледалата можеш да ги познаеш така - когато ги прибереш на ръка тези , които нямат ел прибиране като функция имат едно като щтракване , докато тези които има се движат от едното крайно положение до другото съвсем плавно Ако има щтракането , значи ти трябват други огледала .. ако не - буксата или жичкаджия
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  5. #5
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by EMo0o View Post
    Попринцип мисля , че имат заготовка за тези екстри всичките , но знае ли човек.. Ако ти се занимава свали и кората
    Коя кора да сваля на огледалото ли или на вратата ! Пробвах да махна огледалото от основата но не знам как и коя букса ти е била забутана тази която на мене ми е там или отсрещната която ми трябва ! Мерси Емо !!!
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  6. #6

    Default

    Не се мъчи,нямаш моторчета на огледалата.
    Имаш само заготовка като при мен
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  7. #7
    Старши алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София/Благоевград
    Age
    42
    Posts
    704

    Default

    А дали е възможно само дясното огледало да е електрическо, че при мен само то се прибира ? При лявото не се чува да бръмчи моторче, знам ли
    166, 2.4 JTD'00

  8. #8

    Default

    Възможно е да е блокирало,или просто да е сменено.
    Имаше тема в която колега показваше как си ремонтирал неговите.Разрови в раздела

    ----------------------------------
    П.П Тя даже е важна http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=37414
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  9. #9
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Благодаря и на Емо и на Linkestis за съдействието от разстояние ! Много гадно че нямам моторчета на мойте огледала , но не се отказвам ако си намеря такива огледала ще стане работата !!!
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  10. #10
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Емо а ти от къде и колко пари си взе твоите огледала ! Аз ходих при италиянеца , но там нямаха !!!
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  11. #11
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Емо а ти от къде и колко пари си взе твоите огледала ! Аз ходих при италиянеца , но там нямаха !!!
    Италианеца отдавна не е специализиран в италиански коли, а и цяла София ходи там. Трябва да видиш при Никола, Данчо и сие от Драгичево - имат теми в "Продава -> Платени обяви".

    ---------- Post added at 20:10 ---------- Previous post was at 20:08 ----------

    Quote Originally Posted by Chimev View Post
    А дали е възможно само дясното огледало да е електрическо, че при мен само то се прибира ? При лявото не се чува да бръмчи моторче, знам ли
    Не е възможно колега, просто лимузината е супер и затова моторчето не се чува - или огледалото е блокирало (лесно можеш да го провериш като го сгънеш на ръка) или е нещо по механизма, или е нещо по електрическата част. Може пък и някой да го е сменил с обикновено, но това е малко вероятно. Иди на читав жичкаджия.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  12. #12
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Емо а ти от къде и колко пари си взе твоите огледала ! Аз ходих при италиянеца , но там нямаха !!!
    Пробвай и при Сотир в Елин Пелин , мисля че има , ама не съм сигурен Ако не намериш контакти ми пиши на лично да ти дам телефон
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  13. #13
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    sofia
    Posts
    155

    Default

    Quote Originally Posted by EMo0o View Post
    Пробвай и при Сотир в Елин Пелин , мисля че има , ама не съм сигурен Ако не намериш контакти ми пиши на лично да ти дам телефон
    В тази връзка за моргите....Ще ходя тези дни до Варна и някой ако знае за морга с 166 ци в района да казва бързо
    alfa romeo 166 2.4 jtd

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •