Results 1 to 8 of 8

Thread: Съвет моля

  1. #1
    CrAzY fAn :) kompir's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    В.Търново
    Posts
    202

    Default Съвет моля

    Днес си смених кабелите и свещите(кабели-Тесла и свещи-Денсо),на колата(146/1,6 боксер) и съответно прекъсването спря Но се появи нов проблем а именно като отидох да пробвам как е с новите свещи и лулите една по една ми се извадиха по няколко пъти.Колкото и силно да ги натисках все някоя се вадеше а добре знаете че при боксера не е кой знае колко удобно да се достигне до лулите и съответно да се натиснат хубаво.Та моля за съвет ако някои е имал подобно преживяване да сподели как е спрял това безумие.Какво да направя че лулите да не ми се вадят постоянно по пътя?
    Alfa Romeo146 1.6i BOXER 96г.

  2. #2
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by kompir View Post
    Днес си смених кабелите и свещите(кабели-Тесла и свещи-Денсо),на колата(146/1,6 боксер) и съответно прекъсването спря Но се появи нов проблем а именно като отидох да пробвам как е с новите свещи и лулите една по една ми се извадиха по няколко пъти.Колкото и силно да ги натисках все някоя се вадеше а добре знаете че при боксера не е кой знае колко удобно да се достигне до лулите и съответно да се натиснат хубаво.Та моля за съвет ако някои е имал подобно преживяване да сподели как е спрял това безумие.Какво да направя че лулите да не ми се вадят постоянно по пътя?
    Ами ползвай по читав производител като за начало
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  3. #3
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Ами ползвай по читав производител като за начало
    По-читав, ама отдека? Като търсих кабели КВ не намерих из цяла София!
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  4. #4
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    По-читав, ама отдека? Като търсих кабели КВ не намерих из цяла София!
    Е на определени места ги има не в цяла софия
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  5. #5
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by kompir View Post
    Днес си смених кабелите и свещите(кабели-Тесла и свещи-Денсо),на колата(146/1,6 боксер) и съответно прекъсването спря Но се появи нов проблем а именно като отидох да пробвам как е с новите свещи и лулите една по една ми се извадиха по няколко пъти.Колкото и силно да ги натисках все някоя се вадеше а добре знаете че при боксера не е кой знае колко удобно да се достигне до лулите и съответно да се натиснат хубаво.Та моля за съвет ако някои е имал подобно преживяване да сподели как е спрял това безумие.Какво да направя че лулите да не ми се вадят постоянно по пътя?
    като за начало можете с Райдер да смажете кабелите и после да се ослушате и да решите проблема.накрая можете да изчистите с парцала една Алфа и Колев да ви оправи.Ако го помолите де....
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  6. #6
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    стига ве

    колега,натискай по-силничко че лулите са много стегнати и вероятно не са влезли като хората.
    точка

  7. #7
    CrAzY fAn :) kompir's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    В.Търново
    Posts
    202

    Default

    Колега kolev аз съм 90кг. и вярваи ми доста ги натисках ама пак се извадиха(днес все още неса де) .Особено като стоиш пред колата в дясно отвътре(незнам точно кой цилиндър е) Даже и изпаритела на газта махах 3 пъти и го слагах пак за да има повече място ама нъцки пак се вади тъпата проклетия.Днес се позадържаха ще видим какво ще стане
    Alfa Romeo146 1.6i BOXER 96г.

  8. #8
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    да не си развил накрайниците на свещите.ако не си,само сила трябва.
    точка

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •