Results 1 to 7 of 7

Thread: До колегите от кърджали

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    momchilgrad
    Posts
    28

    Default До колегите от кърджали

    Днес ми похвалиха сервиза на ЮЗАЙ в Кърджали .Бил добър много и разбирал много от дизели и диагностика . Та молбата ми е към колегите от Кърджали някой чувал ли е за него и що за сервиз е .Или да се насочвам към фирмения сервиз в Хасково на околовръстнотоБлагодаря предварително

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    sliven@kardjali
    Posts
    92

    Default

    Quote Originally Posted by Chernoto zlo View Post
    Днес ми похвалиха сервиза на ЮЗАЙ в Кърджали .Бил добър много и разбирал много от дизели и диагностика . Та молбата ми е към колегите от Кърджали някой чувал ли е за него и що за сервиз е .Или да се насочвам към фирмения сервиз в Хасково на околовръстнотоБлагодаря предварително
    ако разбираше и от алфи щеше да стане работата. Нее лошо момчето но моя съвет е бегай към Хасково, там момчето наистина си разбира от работата а и някой колега от Хасково може да помогне с някой по добър от там
    alfa 156jtd sportwagon

  3. #3
    Project Engineer kalvach's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Кърджали
    Age
    44
    Posts
    177

    Default

    Зависи за какво смяташ да ходиш. Мога да кажа, че е прилично добър и работи на много прилични цени. Като за пример ще дам, значи за смяна на ремъци и ролки миналата година ми взе 40 лв. при положение, че навсякъде към бургас ми говориха за цени от порядъка на 100 130 лв. За смяна на термостат ми взе 5 лв, за смяна на предни накладки ми взеха 10 лв. Имат добър екзаминер на бош, но нямат човек който да разбира така, че там с елекроника не се занимават.

    Alfa Romeo GTV 2.0 TS 16V 155 bhp, K&N Sport Filter, PowerFlexed, Eibach Pro Sport Kit.

  4. #4
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Quote Originally Posted by kalvach View Post
    Зависи за какво смяташ да ходиш. Мога да кажа, че е прилично добър и работи на много прилични цени. Като за пример ще дам, значи за смяна на ремъци и ролки миналата година ми взе 40 лв. при положение, че навсякъде към бургас ми говориха за цени от порядъка на 100 130 лв. За смяна на термостат ми взе 5 лв, за смяна на предни накладки ми взеха 10 лв. Имат добър екзаминер на бош, но нямат човек който да разбира така, че там с елекроника не се занимават.
    Ще ме извините ама смяна на ремъци за 40 лв е без свалянето на капака на клапаните т.е. зацепването на мотора става на същото положение на което е бил или даже в повечето случай на друго положение, а не на правилното определено от петите и ГМТ
    Ако при смяната на ремъци се използват пети за зацепване нормално е труда да е над 80лв все пак не е малко работа.
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  5. #5
    Project Engineer kalvach's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Кърджали
    Age
    44
    Posts
    177

    Default

    Quote Originally Posted by Novachev View Post
    Ще ме извините ама смяна на ремъци за 40 лв е без свалянето на капака на клапаните т.е. зацепването на мотора става на същото положение на което е бил или даже в повечето случай на друго положение, а не на правилното определено от петите и ГМТ
    Ако при смяната на ремъци се използват пети за зацепване нормално е труда да е над 80лв все пак не е малко работа.
    Така е колега, но вече карам 40к км и не съм имал проблеми.

    Alfa Romeo GTV 2.0 TS 16V 155 bhp, K&N Sport Filter, PowerFlexed, Eibach Pro Sport Kit.

  6. #6
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    momchilgrad
    Posts
    28

    Default

    Благодаря колеги . Е по добре е май да отида до Хасково във фирмения сервиз. Ще трябва да намеря време някоя събота .

  7. #7
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by kalvach View Post
    Така е колега, но вече карам 40к км и не съм имал проблеми.
    Ако преди е била зацепена добре, то няма проблем в такъв случай.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •