Page 64 of 133 FirstFirst ... 1454626364656674114 ... LastLast
Results 946 to 960 of 1994

Thread: Накъде отива Алфа Ромео!?

  1. #946
    Старши алфист HACCP's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    София
    Posts
    909

    Default

    Колеги няма значение гроздето кисело или сладко важното да е ферментирало и само приятни поводи свързани с марката за

  2. #947
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by RPWWD View Post
    Може и да ти е станало вече, хора са се разорявали за часове, де да знам мама и тате на кво финансово дередже са
    Хахахах добре, че мама и тате са на средностатистическа за България заплата, иначе щях да го приема лично

    Каквото и да си говорим с оглед на форума, а и не само...90% от притежателите на Алфа Ромео са си купили кола от тази марка, не защото са толкова големи фенове, не защото искат да карат някаква кола със спортна история и по-спортно поведение на пътя. Просто са имали по 3-4000лв и са видяли примерно 156-чка с малко повече екстри (кожа, климатик, Халуминиеви жанти) и са скочили в джаза

    И Нено е тръгнал на същите тези хора да им обеснява за марката, че някога е била с традиции в спорта, и че вече в същност няма Алфа Ромео...Няма смисъл
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  3. #948
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    .............
    Много си прав но и същите хора няма да те разберат за съжаление .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  4. #949

    Default

    Оф аман от хейтъри - ай карайте си 30 годишните кочини .... Алфа било еди кво си - кой си ти че да определяш ние кво да караме .... ае сиктир.Жулиетка ше си я карам с кеф и ме боли фара за мнението ти
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  5. #950

    Default

    Quote Originally Posted by AR147 View Post
    Оф аман от хейтъри - ай карайте си 30 годишните кочини .... Алфа било еди кво си - кой си ти че да определяш ние кво да караме .... ае сиктир.Жулиетка ше си я карам с кеф и ме боли фара за мнението ти


    Щом тази 30 годишна кола е кочина ХОДИ И СЕ ГРЪМНИ и моля те като си купиш и спортни накладки и тях да си ги туриш у подписа.... набраво си напиши с големи букви и какви са ти вентилите на джантите ... смях в залата

    Светльо е много прав ... за ко ли аз и още няколко колеги тук си губим времето

    п.с. Индивид които пише такива глупости (AR147) за най-истинските алфи заслужава сам да си изтрие профила от форума, без да чака да му помогнат
    Last edited by ne0; 16-11-2011 at 07:37.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  6. #951
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Хахахах добре, че мама и тате са на средностатистическа за България заплата, иначе щях да го приема лично

    Каквото и да си говорим с оглед на форума, а и не само...90% от притежателите на Алфа Ромео са си купили кола от тази марка, не защото са толкова големи фенове, не защото искат да карат някаква кола със спортна история и по-спортно поведение на пътя. Просто са имали по 3-4000лв и са видяли примерно 156-чка с малко повече екстри (кожа, климатик, Халуминиеви жанти) и са скочили в джаза

    И Нено е тръгнал на същите тези хора да им обеснява за марката, че някога е била с традиции в спорта, и че вече в същност няма Алфа Ромео...Няма смисъл
    Не всички сме си ги купували защото са евтини, някои защото им е допаднало как се чувстват вътре... макар да са вече каръщисани от ФИАТ.

    Quote Originally Posted by AR147 View Post
    Оф аман от хейтъри - ай карайте си 30 годишните кочини .... Алфа било еди кво си - кой си ти че да определяш ние кво да караме .... ае сиктир.Жулиетка ше си я карам с кеф и ме боли фара за мнението ти
    Хайде стига хейтили, дай ми един Монреал например и условия да го съхранявам, пък пак ми кажи, че било кочина.
    Не мога да разбера защо бъркате нещата, някога сме били спортна марка, сега сме поизлъскан ФИАТ.
    Това не прави колите ни лоши, лошото е, че няма развитие.
    Жулиета като топ модел?
    Малък градски хеч като топ модел?
    Несериозно е бре хора...
    А за спорт изобщо няма да говорим.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  7. #952
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Еле пък с мотор1,4,па бил той и мултиеър спорт няма,само икономия и екология.Тия хитрите системи с които са наблъскани модерните коли кво общо имат със спортното усещане ми е най-чудно.После били бездушни колите,че къв кеф мога да изпитам като кошника само дето не завива сам.
    Едни много коне ама ги усещаш след малко,не веднага след като я настъпиш.Баланс на масата нема,затуй пък ръгат мултилинк и или електронна система за стабилност.Натикали скъпо аудио и мултифункционален волан,а мотора звук като деу .
    Искам алфа дето да завива като кола с леко отворена предница,да спира както си трябва,а не АВС да трака непрекъснато заради шегичките на конструктора.
    Да има визия като спорта кола,не като кола за пазар.Друг път повече

  8. #953
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by AR147 View Post
    Оф аман от хейтъри - ай карайте си 30 годишните кочини .... Алфа било еди кво си - кой си ти че да определяш ние кво да караме .... ае сиктир.Жулиетка ше си я карам с кеф и ме боли фара за мнението ти

    Карай си там префърцунения Фият и не се занимавай с Алфа Ромео .
    И когато споменаваш Алфа Ромео с 8v мотор стани прав - както каза Нено ....
    Аман от хейтъри с надрусани дизели в тоя форум вече ...
    Last edited by Sunny; 16-11-2011 at 07:35.
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  9. #954
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Quote Originally Posted by AR147 View Post
    Оф аман от хейтъри - ай карайте си 30 годишните кочини .... Алфа било еди кво си - кой си ти че да определяш ние кво да караме .... ае сиктир.Жулиетка ше си я карам с кеф и ме боли фара за мнението ти

    Тая Алфа от картинката ти в подписа не я знам.
    Кой модел е ?
    Сигурно е някоя нова с дизел и голям чип!
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  10. #955

    Default

    Quote Originally Posted by AR147 View Post
    Оф аман от хейтъри - ай карайте си 30 годишните кочини .... Алфа било еди кво си - кой си ти че да определяш ние кво да караме .... ае сиктир.Жулиетка ше си я карам с кеф и ме боли фара за мнението ти
    е ти утрепа коньо с мистрията направо

  11. #956
    Старши алфист HACCP's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    София
    Posts
    909

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Еле пък с мотор1,4,па бил той и мултиеър спорт няма,само икономия и екология.Тия хитрите системи с които са наблъскани модерните коли кво общо имат със спортното усещане ми е най-чудно.После били бездушни колите,че къв кеф мога да изпитам като кошника само дето не завива сам.
    Едни много коне ама ги усещаш след малко,не веднага след като я настъпиш.Баланс на масата нема,затуй пък ръгат мултилинк и или електронна система за стабилност.Натикали скъпо аудио и мултифункционален волан,а мотора звук като деу .
    Искам алфа дето да завива като кола с леко отворена предница,да спира както си трябва,а не АВС да трака непрекъснато заради шегичките на конструктора.
    Да има визия като спорта кола,не като кола за пазар.Друг път повече
    Колега много задълбочен анализ от твоя страна! Остава да кажеш сега колко километра имаш зад волана на подобни коли пък били те Алфа (ооо извинявай лъскав фиат) или НЕ? А на въпросати колко спорт може да има в един малък двигател с турбо ето малък пример от любимата ни марка!
    Емблематичният сезон от Ф1 1984 (емблематичен с това че Ники Лауда печели титлата само с 0.5 точки) се засичат и два двигателя на Алфа Ромео!
    1.Алфа Ромео 1260 3.0 V12 - Отбор Osella Squadra Corse
    2. Алфа Ромео 890Т 1.5 V8Т - Отбор Benetton Team Alfa Romeo
    Сезона завършва с 11 т. за отбор номер 2 и само 2 точки с отбор номер 1. Като отбор номер 1 печели тези две точки едва след като сменя двигателя си с Алфа Ромео 890Т 1.5 V8Т!
    Друг отбор с V8 3.0 мотор в същият този сезон е Arrows-Ford и те печелят цели 3 точки!
    А ако системите за сигорност които споменаваш намалят само с един човешки живот смъртноста по улиците аз съм ТВЪРДО ЗА! Признавам обаче че съществен недостатък е че когато решиш да се забавляваш извън пътя липсва едно копче OFF което да разкара всички тези системи и да те остави да се бориш с колата сам!
    Поздрави!
    п.п.
    http://www.vbox7.com/play:3a0ea3da

  12. #957

    Default

    Quote Originally Posted by HACCP View Post
    Колега много задълбочен анализ от твоя страна! Остава да кажеш сега колко километра имаш зад волана на подобни коли пък били те Алфа (ооо извинявай лъскав фиат) или НЕ? А на въпросати колко спорт може да има в един малък двигател с турбо ето малък пример от любимата ни марка!
    Емблематичният сезон от Ф1 1984 (емблематичен с това че Ники Лауда печели титлата само с 0.5 точки) се засичат и два двигателя на Алфа Ромео!
    1.Алфа Ромео 1260 3.0 V12 - Отбор Osella Squadra Corse
    2. Алфа Ромео 890Т 1.5 V8Т - Отбор Benetton Team Alfa Romeo
    Сезона завършва с 11 т. за отбор номер 2 и само 2 точки с отбор номер 1. Като отбор номер 1 печели тези две точки едва след като сменя двигателя си с Алфа Ромео 890Т 1.5 V8Т!
    Друг отбор с V8 3.0 мотор в същият този сезон е Arrows-Ford и те печелят цели 3 точки!
    А ако системите за сигорност които споменаваш намалят само с един човешки живот смъртноста по улиците аз съм ТВЪРДО ЗА! Признавам обаче че съществен недостатък е че когато решиш да се забавляваш извън пътя липсва едно копче OFF което да разкара всички тези системи и да те остави да се бориш с колата сам!
    Поздрави!
    п.п.
    http://www.vbox7.com/play:3a0ea3da
    Колега,

    не е редно да сравняваме двигатели от Формула 1 със серийни такива. Нямат нищо общо.

  13. #958
    Старши алфист HACCP's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    София
    Posts
    909

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer View Post
    Колега,

    не е редно да сравняваме двигатели от Формула 1 със серийни такива. Нямат нищо общо.
    Ама и двата двигателя са от формула 1! И двата са правени за това и двата са на лимита на възможностите и са проектирани за по 500-800 километра! Затова и сравнението ми е само м/у тях! Аз не давам за пример турбо мотор от Ф1 и сериен мотор от улицата!

  14. #959
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Олеле майкоууууууууууу,мъка,мъкааааааааааааанямам думи просто какви неща говорят хората
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  15. #960
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Редица нови модели от Alfa Romeo
    Луксозен флагман, SUV, нов седан и няколко спортни модела.
    На конференция с инвеститори, италианската марка Alfa Romeo съобщи плановете си за следващите няколко години. Италианците казват, че ще се превърнат в "истинска премиум марка, съсредоточена върху стила, динамиката и леките конструкции".Планът им стартира с обновената Alfa MiTo, която ще видим през 2013 година. Моделът ще има и версия с пет врати, за да задоволи нуждите на младите семейства, казват от Alfa.

    Непосредствено след него очакваме да се появи моделът 4C, на чиято премиера ще бъде показан и SUV модел. По думите на италианците, проходимото возило ще "съчетава качествата на кросоувър с динамиката на Alfa Romeo".

    През 2014 година, към новите моделите на Alfa Romeo ще се присъединят още четири - Giulia във версии седан и комби, нов Spider, луксозен флагман (със задно задвижване и V6 двигател) и обновена версия на Giulietta.

    Планът на Alfa Romeo предвижда увеличаване на продажбите в световен мащаб до 400 000 единици годишно.
    И това ако не е новина..
    http://www.automedia.bg/news/article...o::go::go::go:
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

Page 64 of 133 FirstFirst ... 1454626364656674114 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •