Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Колеги проблем колата гасне

  1. #16
    Запален алфист alfozo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    КАЗАНЛЪК
    Age
    44
    Posts
    244

    Default

    Quote Originally Posted by BLUE1 View Post
    Без да твърдя, че съм разбирач, но признаците са като за смяна на дебитомера, а и ти сам твърдиш, че откачайки го колата не гасне. Не е проблем да направиш няколко кръгчета с изключен дебитомер и да разбереш в него ли е проблема.
    Добре колега ,значи откачам буксата на дебитомера,и ще покарам така ,ако не загасва,или спре да се пъне колата,значи той ще е за смяна,така ли да разбирам.Прочетох други подобни теми,за дебитомерите и ще проверя така кво ше стане.
    Citroen C5-ko 2.0hdi black-metal

    ФИАТ ПУНТО 1.2 96г.на жена ми
    Алфа 146 1.6 т.с Алфа 156 1.8 т.с. Алфа Ромео 147 1.9 жтд 115--Ехх няма ги..

  2. #17
    Запален алфист alfozo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    КАЗАНЛЪК
    Age
    44
    Posts
    244

    Default

    Е сега вече открих проблема,дано да е от това де ,запалих колата вдигнах капака и чух един звук като свистене,смучене на въздух гуменото съединение между дебитомера и дроселовата клапа,е пробит и то от долната му страна с пръсти бутнах там и ми стана ясно. Благодарен съм на всички вас колеги за съветите,които ми дадохте.
    Citroen C5-ko 2.0hdi black-metal

    ФИАТ ПУНТО 1.2 96г.на жена ми
    Алфа 146 1.6 т.с Алфа 156 1.8 т.с. Алфа Ромео 147 1.9 жтд 115--Ехх няма ги..

  3. #18
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    Напълно допустимо да е от това, ако е така не разчитай на лепене, а просто го смени.
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

  4. #19
    Запален алфист alfozo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    КАЗАНЛЪК
    Age
    44
    Posts
    244

    Default

    Вярно,до сега покарах със облепен с изолир бант маркуч само да разбера дали ще прави бела,но 20-км навъртях градско без,никакво поклащане на оборотите,камоли да изгасне,и паленето се подобри доста.Утре ще ходя по авто частите за нов ако не намеря,мисля за втора употреба(За което съм питал).
    Citroen C5-ko 2.0hdi black-metal

    ФИАТ ПУНТО 1.2 96г.на жена ми
    Алфа 146 1.6 т.с Алфа 156 1.8 т.с. Алфа Ромео 147 1.9 жтд 115--Ехх няма ги..

  5. #20

    Default

    такива неща трябва да ги забеляваш защото...колегите и аз ти дадохме много мнения и накрая грешни....дросел дебитомер ко ли не беше хахаха накрая маркуч....на дебитомера.....усепех за напред с кеф да си затвориш темата...защото има много такива теми...използваи търсчката има много инфо...!
    Сега:Fiat Punto GT 1.4 turbo 136HP + Chip
    Преди:Alfa Romeo 145 1.6 16v 120HP

  6. #21
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Хич не му дадохте погрешни мнения!Тая дупка лъже дебитомера така,че сте били прави.Заключвам темата като изчерпана!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •